USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTYKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
Eternis CUP
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
12 Liga
13 Liga
VEO - GDZIE OGLĄDAĆ NAGRANE MECZE!

Chyba możemy już z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że zakończyliśmy testy dotyczące nagrywania spotkań systemem VEO. Podczas ostatniej ligowej kolejki łącznie zarejestrowaliśmy aż 26 meczów a z rozmów z Wami wiemy, że nowy sposób nagrywania bardzo przypadł Wam do gustu.

O ile jakość materiałów rejestrowanych przez naszą panoramiczną kamerę nie budzi Waszych zastrzeżeń, o tyle często pytacie nas, gdzie i kiedy szukać filmów utrwalonych w niedzielę. Chcielibyśmy pokrótce przedstawić Wam, jak to wszystko wygląda. Otóż zwykle jest tak, że aby przesłać wszystkie filmy, jakie nagraliśmy podczas ligowej kolejki potrzebujemy około 24h. Już w niedzielny wieczór podpinamy nasz sprzęt do Internetu, który wysyła nagrany materiał na platformę VEO, gdzie z kolei następuje proces zapisywania spotkań. Dzięki temu już w poniedziałek praktycznie wszystkie potyczki są dostępne na głównej stronie Ligi Fanów pod artykułami, jak również pod tym linkiem: https://ligafanow.pl/veo

Co więcej - gdy kończy się proces zapisywania materiału na platformie VEO, nasza strona internetowa automatycznie przypisuje dane spotkanie do raportu meczowego -> zakładka VEO. Oprócz samego spotkania znajdziecie tam również moduł "WYDARZENIA", gdzie wystarczy kliknąć na odpowiednie zdarzenie, by przenieść się do konkretnego fragmentu spotkania. W terminarzu mecze nagrane z naszej nowej kamerki są zaznaczone kolorem zielonym. Wszystko to jest bardzo proste, nie musicie instalować żadnych dodatkowych aplikacji, a dodatkowo w tym miejscu: https://ligafanow.pl/veo_list znajdziecie listę wszystkich zespołów wraz z kolejkami, podczas których nagrywaliśmy konkretne spotkania za pomocą VEO. Wszystkie nagrane potyczki widać również w zakładce wyniki, relacje meczowe jak również w profilu drużyny w zakładce statystyki meczów i Video.

Dodatkowo na dniach pojawi się również automat, który zamiast randomowego fragmentu Waszego spotkania, stanowiącego tło filmu, będzie generował efektowną grafikę z herbami oraz datą i godziną meczu. Mecze nagrane kamerką VEO będą różniły się kolorystyką od tych nagranych tradycyjną kamerą stacjonarną.  

Data utworzenia artykułu: 2022-11-10 22:36
Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
8   NieDzielni 2 1 0 1
2   FC Warsaw Wilanów 2 6 2 0
6   BAGSTAR Wszedło 2 3 1 1
3   Shitable 2 4 1 0
4   WEITI United 2 3 1 1
10   Sportano Football Club 2 0 0 2
7   AFC Niezamocni 2 1 0 1
9   Ajaks Warszawa 2 1 0 1
5   Lisy Bez Polisy 2 3 1 1
1   Essing Gorillaz 2 6 2 0
Social Media
Youtube SUBSKRYBUJReklama