USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
PUCHAR LIGI FANÓW
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
SYSTEM VEO W LIDZE FANÓW!

Zapowiadaliśmy, że w tym sezonie będzie dużo nowości. Nie rzucaliśmy słów na wiatr i mamy dla Was przełomową wiadomość odnośnie materiałów video w Lidze Fanów - mecze w naszych rozgrywkach będą nagrywane również kamerami VEO! Co tym sposobem zyskamy?

System, który już niedługo stanie się nieodłącznym elementem Ligi Fanów jest dużej części z Was doskonale znany. Wykorzystuje go wiele rozgrywek piłkarskich nie tylko w stolicy, ale również w Polsce. Fakt, że korzysta z niego tyle futbolowych organizacji spowodował, że postanowiliśmy przyjrzeć mu się bliżej. Przymiarki do niego były już parę lat temu, ale ze względu na pewne ograniczenia, postanowiliśmy temat odłożyć. Teraz, z racji tego że przenosimy się na obiekt, który jest dużo lepiej przystosowany pod względem infrastruktury, uznaliśmy że to idealny moment, by wejść w nową jakość materiałów video.

Kamerki VEO charakteryzują się sztuczną inteligencją. Oko obiektywu samo podąża za piłką, jak również potrafi wychwycić zdobytą bramkę, przybliżyć obraz lub go oddalić. Co więcej - VEO jest odporne na warunki atmosferyczne, dlatego bez względu na pogodę i temperaturę, może działać bez przerwy. Kolejny atut to bardzo szybki upload nagranych spotkań na dedykowaną platformę, dzięki czemu mecze będą do Waszej dyspozycji już kilka godzin po ostatnim gwizdku! Jak to formalnie wygląda można sprawdzić TUTAJ. Oczywiście tutaj prosimy Was jeszcze o trochę cierpliwości, albowiem obsługa tego sprzętu wraz z wykorzystaniem pełni jego potencjału, dopiero przed nami. Niewykluczone więc, że początkowo nie wszystko będzie funkcjonowało idealnie, ale znacie nas i wiecie, że tylko kwestią czasu jest, gdy i w tej kwestii osiągniemy perfekcję.

Docelowo planujemy zakup dwóch kamer VEO, co pozwoli nagrywać aż 24 spotkania podczas jednej niedzieli. Co więcej - z tych najciekawszych meczy będziemy tworzyć skróty, które zobaczycie na naszym kanale YouTub. Analiza oglądalności tychże skrótów będzie stanowiła dla nas wykładnię, czy docelowo będziemy tworzyć highlightsy ze wszystkich nagrywanych spotkań. Tutaj niczego na ten moment nie przesądzamy. Dodatkowo planujemy nagrywać mecze w standardowy sposób czyli kamerą i przynajmniej co kolejkę 10 takich skrótów publikować na naszej stronie internetowej. 

Mamy nadzieję, że opisana przez nas nowość znajdzie Wasze uznanie. Oglądanie całych spotkań, gdzie system VEO gwarantuje fantastyczną perspektywę (spotkania nagrywane są z wysokości około 4-7 metrów), da Wam doskonały materiał do podsumowania własnej gry, ale też gry np potencjalnego przeciwnika. Oczywiście po kilku rozegranych kolejkach zbierzemy od Was feedback, czy VEO spełnia Wasze oczekiwania i czy w dalszej perspektywie warto pomyśleć nad zakupem następnych kamerek. Sami jesteśmy ciekawi, jak to wszystko będzie wyglądało, ale mamy nadzieję, że za kilka tygodni wspólnie stwierdzimy, że to była dobra decyzja i mądrze zainwestowane środki. Chrzest bojowy nowego sprzętu prawdopodobnie w 2 kolejce przypadającej na 2 października!

Data utworzenia artykułu: Ponad 2 tygodnie temu, 2022-09-16
Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
6   TUR Ochota 2 3 1 1
7   ALPAN 2 3 1 1
10   AnonyMMous! 2 0 0 2
4   Deportivo la chickeno 2 3 1 1
3   FC Kebavita 2 4 1 0
9   FC Impuls UA 2 0 0 2
1   FC Gorlicka 2 6 2 0
8   In Plus & Pojemna Halina 2 1 0 1
5   Esportivo Varsovia 2 3 1 1
2   EXC Mobile Ochota 2 6 2 0
Social Media
Reklama