USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
PUCHAR LIGI FANÓW
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
12 Liga
SUPERBET SPONSOREM LIGI FANÓW!

Liga Fanów rozbija BANK i wrzuca szósty bieg! Od 21 lipca 2022 roku zakłady Bukmacherskie SUPERBET POLSKA zostały oficjalnym sponsorem Ligi Fanów. Nowy partner oznacza nowe możliwości, nowe konkursy, rozwój rozgrywek jaki sobie założyliśmy. Jakie profity z tego tytułu będzie miała Liga Fanów, co wniesie w rozgrywki Superbet i przede wszystkim co Wy z tego mieć będziecie? O tym przeczytacie w poniższym artykule.  

  1. Już na gali rozdania nagród Superbet przywitał się z 50-cioma pierwszymi graczami, którym wypłacił po 100zł na rejestrację kodem LIGAFANOW.
  2. Główny sponsor reprezentacji Ligi Fanów - Superbet ubierze naszą ligową reprezentację, występującą w ogólnopolskich turniejach i Okręgowym Pucharze Polski. Projekt został już przygotowany, a zamówienie właśnie się materializuje.
  3. Konkurs FANTYP - doładowania dla 15-osób ( dla pierwszych 5 osób po 100 pln, dla kolejnych dziesięciu po 50 pln na kolejkę )
  4. Nowy konkurs Wybór zawodnika Kolejki – Superbet będzie głównym sponsorem doładowania dla najlepszego zawodnika kolejki. Każdy zawodnik otrzyma doładowanie w kwocie 100 pln na swoje konto.
  5. Nowy konkurs Wybór Bramki Kolejki – będzie głównym sponsorem doładowania dla zawodnika który strzeli najładniejsza bramkę kolejki. Każdy zawodnik otrzyma doładowanie w kwocie 100 pln na swoje konto.
  6. Superbet Puchar Ligi Fanów – tak się będzie nazywał nasz prestiżowy turniej, który organizujemy na koniec każdego sezonu. Nasz sponsor ufunduje każdej ekipie z podium koszulki meczowe i doładuje każdemu zawodnikowi z drużyny konto w wysokości 100 pln.
  7. Superbet Champions CUP - wraz z nowym partnerem Liga Fanów będzie organizowała turniej ogólnopolski wspólnie z największymi rozgrywkami piłkarskimi w całej Polsce. O szczegółach dowiecie się wkrótce, ale już teraz szykujcie się na mistrzostwa z Superbet.
  8. Nowy konkurs – Drużyna Sezonu – zabawa tylko dla zespołów z Ligi Fanów. Na czym ma polecać? Dam Wam możliwość opisania historii swojego zespołu (od powstania, aż po dzień dzisiejszy) a 10 najlepiej opisanych i zarazem najciekawszych historii zostanie nagrodzonych nowymi strojami od Superbet. Wyboru dokonują przedstawiciele Superbet.
  9. Nowy konkurs – Superbet CUP w którym udział będą mogły wziąć wszystkie zespoły grające w Lidze Fanów. Zabawa polegać będzie na grze na wirtualnym boisku. Zostanie przeprowadzone losowanie na żywo, nastapi podział grupowy i pucharowy a same zawody zostaną przeprowadzone na portalu społecznościowym Facebook. Dla trzech najlepszych drużyn Superbet przekaże nowe koszulki drużynowe + wszystkim zawodnikom ze składu (którzy rozegrali więcej niż połowę spotkań) doładuje konto na kwotę 100 pln. Szczegółowy rozkład turnieju i pierwszą rundę rozpoczniemy jeszcze na jesieni 2022 roku.
  10. Nowy sponsor wesprze zakupów namiotów, band reklamowych oraz tablic informacyjnych, dzięki czemu branding Ligi Fanów będzie można dostrzec nawet z daleka.

Jak widzicie z Superbet Liga Fanów wejdzie na kolejny poziom pod względem profesjonalizmu i nie tylko. A to wszystko dla Was, bo to Wy będziecie kluczowymi beneficjentami tej współpracy. Ale musicie wiedzieć jedno – część z warunków naszej kooperacji stanowią rejestracje w Superbet. Im więcej ich będzie, tym większe wsparcie otrzymamy od naszego partnera. Dlatego jeżeli nie macie jeszcze konta Superbet, to nie traćcie czasu – możecie  zarejestrować się z kodem LIGAFANOW ( link do rejestracji TUTAJ ), bo w ten sposób dacie sobie nie tylko chwilę rozrywki związanej z obstawianiem, ale też przyczynicie się do rozwoju najlepszej ligi szóstek w Polsce! Dodatkowo przy rejestracji i wpłacie środków możecie liczyć na bonus w kwocie 1554 pln.

Data utworzenia artykułu: Ponad 2 tygodnie temu, 2022-07-21
Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
3   TUR Ochota 18 33 10 5
9   Mixamator 18 15 4 11
6   AnonyMMous! 18 25 8 9
4   East Wind 18 29 9 7
5   FC Kebavita 18 28 8 6
10   Narodowe Śródmieście 18 3 1 17
8   Contra 18 15 5 13
7   FC Impuls UA 18 23 7 9
1   FC Gorlicka 18 46 15 2
2   In Plus & Pojemna Halina 18 44 14 2
Social Media
Reklama