USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTYKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
SOCCA CUP
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
12 Liga
13 Liga
STARTUJEMY Z RUNDĄ REWANŻOWĄ - WIOSNA 2024!

Dobiegają końca zimowe turnieje i czas zacząć przygotowania do rundy wiosennej w Lidze Fanów. Czasu niby jest dużo, bo sam start planowany jest na weekend 24 marca, ale już teraz chcielibyśmy przedstawić Wam nasz plan na rundę rewanżową. Co Was czeka na wiosnę? Jakie szykujemy niespodzianki? Czy przekroczymy 150 drużyn? O tym wszystkim dowiecie się z artykułu.  

WIOSENNY PUCHAR FANÓW 2024

Przed samym startem rundy wiosennej chcielibyśmy zaprosić was na turniej Piłkarski, który sprawdzi w jakiej obecnie jesteście formie. Zawody odbędą się na Arenie AWF w dniu 17 marca, gdzie maksymalnie możemy przejąć 40 drużyn. Koszt udziału jest niewielki - jedynie 400 PLN - a organizacyjnie zapewniony będzie ten sam standard co zawsze, czyli - doskonałe boisko, licencjonowani sędziowie, kompleksowa obsługa Foto Video, wywiady, atrakcyjne nagrody, relacje czy prezentacje drużyny w wydarzeniu na Facebooku. To co warte do odnotowania, to że w turnieju mogą zagrać tylko zawodnicy amatorscy tzn. niezrzeszeni w żadnym klubie piłkarskim powyżej klasy okręgowej. Szczegółowa oferta wkrótce!

ZALEGŁA 8 KOLEJKA 

Nie było nam dane rozegrać całej rundy jesiennej i pierwszy raz w historii rozgrywek jedną kolejkę musieliśmy całkowicie przerzucić na wiosnę. Wszystko przez pogodę, która jesienią była bardzo kapryśna. Ale co się odwlecze to nie uciecze i teraz musicie być gotowi na maraton w drugiej części sezonu. Wiosna zawsze jest przyjemniejsza, dłużej świeci słońce, mnie jest opadów, więc tym razem wszystko powinno pójść po naszej myśli. Zaległa kolejka zostanie rozegrana 24 marca!

RUNDA REWANŻOWA - WIOSNA 2024

Z rundą rewanżową startujemy dopiero 7 kwietnia a kończymy 9 czerwca.

 • 10 kolejka - 07 kwietnia
 • 11 kolejka - 14 kwietnia
 • 12 kolejka - 21 kwietnia
 • 13 kolejka - 28 kwietnia
 • 14 kolejka - 12 maja
 • 15 kolejka - 19 maja
 • 16 kolejka - 26 maja
 • 17 kolejka - 2 czerwca
 • 18 kolejka - 9 czerwca

WOLNE - 5 maja (weekend majowy)

Zgodnie z regulaminem rozgrywek, drużyny które przystąpiły do rozgrywek na jesieni muszą rozegrać cały sezon ligowy. W Lidze Fanów nie tylko walczymy o atrakcyjne nagrody, prestiż, ale również o honor i dobre imię swojego zespołu. Oczywiście możecie robić transfery, sprowadzać nowych zawodników i do 3 kolejki aktualizować skład.

WPISOWE

Mimo cały czas rosnącej inflacji i zwiększonych kosztów sprzętu, wynajmu boiska, prądu, nagród, kwota wpisowego na rundę zostaje bez zmian - 2600 pln. Wpisowe za rundę wiosenną zbieramy do 25 marca. W kwestii wpłaty prosimy o kontakt z organizatorem.     

NOWY POZIOM ROZGRYWKOWY

Ze względu na duże zainteresowanie rozgrywkami Ligi Fanów istnieje taka szansa, że odpalimy 15-sty poziom rozgrywek i znów powiększymy liczbę uczestników. Mamy w sumie 6 nowych drużyn zainteresowanych udziałem od wiosny, więc jeżeli znajdą się jeszcze 4 ekipy to STARTUJEMY! Jeżeli znacie drużyny, które szukają ligi dla siebie, to oczywiście liczymy, że polecicie im Ligę Fanów. Szczegółowa Oferta TUTAJ

PUCHAR LIGI FANÓW

Tak jak rok i dwa lata temu po ostatniej ligowej kolejce rozegramy Puchar Ligi Fanów w którym zagrają wyłącznie zespoły z LIGI FANÓW. Żadnego wpisowego, żadnych drużyn spoza naszych struktur! Oczywiście nie wszyscy dostaną okazję by wziąć w nim udział, gdyż ze względów logistycznych nie sposób byłoby takie zawody przeprowadzić. Ma to jednak być dodatkowa motywacja - zajmując wysokie miejsce w swojej lidze otrzymacie prawo udziału w Pucharze Ligi Fanów.

Jak sobie wszystko wyobrażamy? Poniżej kluczowe założenia projektu:

 • Turniej odbędzie się w dniu 16 czerwca 2024
 • W zmaganiach wezmą udział 72 drużyny. Z każdego poziomu rozgrywkowego zagra 5 najlepszych zespołów. Wszystkie ekipy zostaną podzielone na 12 grup w formie losowania, które zostanie przeprowadzone na żywo na naszym Facebooku w dniu 11 czerwca. To co ważne - nie będzie drużyn rozstawionych!
 • Miejscem zmagań będzie Arena AWF i cztery sektory boiskowe o wymiarach 48x29 m
 • Profesjonalną obsługę sędziowską zapewnią arbitrzy z Płocka, Łodzi i najlepsi z Warszawy
 • Udział w Pucharze Ligi Fanów jest BEZPŁATNY (zawarty we wpisowym na rozgrywki ligowe)
 • Warunkiem udziału danej drużyny w turniej jest nie tylko zajęcie wysokiego miejsca w lidze, ale również brak zaległości finansowych i żadnego oddanego walkowera
 • Na turnieju do dyspozycji będzie dostępny fotograf, redaktorzy z Socca.pl, DJ, muzyka, food-truck i konkursy! Nie zabraknie także wywiadów, ujęć slow motion, latających dronów, a całość poprowadzi profesjonalny konferansjer. Od fazy pucharowej planujemy z kolei live streaming i komentarzem!
 • Główną nagrodą będzie okazały puchar, medale, a także przepustka PUCHAR POLSKI organizowany przez PlayArena.pl i możliwość gry w Lidze Mistrzów z najlepszymi drużynami w Europie. 16 czerwca dla 72 drużyn z Ligi Fanów czeka turniej, który organizacyjnie ma być TOP nie tylko w Warszawie, ale całej Polsce. Pierwsze dwie edycje organizacyjnie stały na bardzo wysokim poziome, ale teraz wrzucamy 6-bieg i zapewniamy, że będzie jeszcze przyjemniej.  

GALA ROZDANIA NAGRÓD W LIDZE FANÓW - 21.06.2023

Tak jak rok, dwa i trzy lata temu rozdanie nagród i cała gala zostanie zorganizowana w dniu 21 czerwca w restauracji LEGIA SPORTS BAR Łazienkowskiej 3. Rezerwujcie już teraz wolny piątkowy wieczór, bo będzie się działo!!

LIGA WAKACYJNA

Tak samo jak w zeszłym roku mamy zamiar odpalić Ligę Wakacyjną na obiekcie AWF. Planujemy zorganizować letni sezon dla 40-50 drużyn rozgrywany tylko w niedzielne wieczory w godzinach 17:00 - 23:00. Sam start przewidujemy na 7 lipca, a koniec na 1 września. Jeżeli chodzi o wpisowe, to będzie na podobnym poziomie co rok temu. Jeżeli jesteście już zainteresowani tym projektem, prosimy o informacje w celu rezerwacji miejsca.

ETERNIS CUP 2024

Jeszcze tego ostatecznie nie potwierdziliśmy z prezesem i właścicielem firmy ETERNIS, ale ponieważ był bardzo zadowolony z ostatniego wspólnego turnieju, więc zapowiada się na kolejną edycje Eternis Cup Sam turniej będzie kosztował drobne (max 250 PLN ) a pierwszeństwo w nim będą miały drużyny przystępujące do rozgrywek Ligi Fanów w sezonie 2024/2025. Więcej informacji przekażemy na początku lata, a więc najpewniej w okolicach końca czerwca.

Data utworzenia artykułu: Miesiąc temu
Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
6   FC Kebavita 8 9 3 5
2   Gladiatorzy Eternis 8 19 6 1
5   ALPAN 8 15 5 3
4   TUR Ochota 8 16 5 2
9   Warsaw Bandziors 8 3 1 7
8   Explo Team 8 6 2 6
3   FC Otamany 8 18 6 2
7   In Plus & Pojemna Halina 8 8 3 5
10   Esportivo Varsovia 8 3 1 7
1   EXC Mobile Ochota 8 20 6 0
Social Media
Youtube SUBSKRYBUJReklama