USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTYKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
Puchar Fanów
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
12 Liga
13 Liga
14 Liga
PUCHAR FANÓW 2024 - ZGŁOŚ DRUŻYNĘ!

Nie wiemy jak Wy, ale my mamy tak, że gdy tylko wychodzi słoneczko, od razu chcemy wyjść na boisko. A ponieważ pod koniec marca startuje runda wiosenna w Lidze Fanów, to postanowiliśmy że damy Wam okazję do sprawdzenia swojej formy przed rundą rewanżowa i zorganizujemy dla was Puchar Fanów! Rozgrywki odbędą się 17 marca a areną zmagań będzie nasz obiekt na AWF - ul. Marymoncka 34! Turniej przeznaczony dla wszystkich amatorskich drużyn w którym mogą wziąć udział tylko zawodnicy niezrzeszeni w klubach piłkarskich w sezonie 2023/2024 powyżej i 5 ligi. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

Zacznijmy od kosztów - udział drużyny będzie wynosił jedynie 399 PLN. Biorąc pod uwagę piłkarskie imprezy oferowane w okolicy ich jakość i inflacje jaka nas dopada w 2023/2024 roku to naprawdę pół darmo. U nas nie kupujecie kota w worku, tylko ZAWSZE dostajecie to, do czego się zobowiązaliśmy. Zapewniamy Wam pełny pakiet organizacyjny - będzie muzyka, wywiady, oprawa zdjęciowa, darmowa woda, profesjonalni sędziowie, zabezpieczenie medyczne. Nie zabraknie też nagród w postaci medali, pucharów, sprzętu sportowego. Mało? Pokażcie nam gdzie w tej cenie otrzymacie więcej.

OBIEKT SPORTOWY

Tak jak wspomnieliśmy na wstępie, zawody odbędą się na warszawskich Bielanach, na obiekcie Akademia Wychowania Fizycznego - ARENA AWF. Sam obiekt to nowoczesny kompleks piłkarski ze wszelkimi certyfikatami FIFA, przeznaczony do organizacji dużych imprez sportowych i widowiskowych, z szatniami, trybunami, oświetleniem czy dużym parkingiem. Boisko znajduje się przy Marymonckiej 34 w Warszawie. O nic - poza dobrą dyspozycją - nie musicie się więc martwić.

Jesteśmy również do Waszej dyspozycji w kwestii dogodnego terminarza, pomocy w dojeździe czy pytań dotyczących regulaminu. Wszystko to z myślą o Waszym komforcie i wygodzie. Na pewno zapamiętacie sobie ten turniej jako najbardziej prestiżowe Amatorskie Rozgrywki nie tylko w Warszawie, ale również w Polsce i mamy nadzieję, że staną się one dla Was nieodłącznym elementem sportowego kalendarza.

KIEDY I JAK GRAMY

Turniej zostanie rozegrany w jeden dzień tj. 17 marca i będzie prowadzony równolegle na 4 sektorach boiskowych. Gramy oczywiście na boiskach do Ligi Szóstek o wymiarach 48x29 metrów a same zawody odbywają się w systemie 5+bramkarz. Gwarantowane 5 meczy w grupie 1x10 minut i aż 4 mecze pucharowe 1x15 minut do samego finału. Plan jest na 72 zespoły, 12 grup. Zawody rozegrane zostaną w godzinach 08:30 - 21:00! W turnieju mogą zagrać tylko zawodnicy amatorzy tzn. niezrzeszeni w żadnym klubie piłkarskim w sezonie 2023/2024 od 5 ligi w górę.

WYDARZENIE NA FACEBOOK

Polecamy też opcję "wezmę udział" w wydarzeniu na Facebooku ( link TUTAJ ), które stworzyliśmy specjalnie z okazji turnieju. Dzięki temu będziecie na bieżąco informowani o stanie zapisów oraz będą do Was docierały inne ważne informacje związane z całą imprezą. Liczymy też, że użyjecie funkcji "zaproś" i dacie znać kolegom i znajomym, że rozpoczynamy kolejny turniej na najwyższym poziomie!

  • Dołącz do wydarzenia na portalu społecznościowym - TUTAJ
  • Dla drużyn z miejsc 1-3 atrakcyjne nagrody, okazałe pamiątkowe puchary, medale, sprzęt sportowy
  • Zgłoszenia przyjmujemy do 17 marca
  • Wpisowe do turnieju wynosi 400 PLN
  • kontakt telefoniczny do Organizatora 609021030 lub mailowy: kontakt@ligafanow.pl

ZGŁOSZENIE

Zgłoszenie do turnieju najlepiej zrobić poprzez formularz zgłoszeniowy wybierając z listy turniej PUCHAR FANÓW - https://ligafanow.pl/zglos

Pamiętajcie, by nie czekać ze zgłoszeniem do ostatniej chwili, albowiem może się okazać, że zmagania przyjdzie Wam oglądać zza stadionowego płotu. Ze względu, iż zawody odbędą się w jeden dzień możemy przyjąć maksymalnie 40 ekipy, tak więc nie czekajcie do ostatniej chwili, bo może się okazać, że będziecie zmuszeni obejść się smakiem. Do zobaczenia!

Zbierz drużynę i pokaż na co Cię stać!

 

Data utworzenia artykułu: 2024-01-31 17:16