USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTYKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
SOCCA CUP
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
12 Liga
13 Liga
PLUSY I MINUSY 7. KOLEJKA!

Takie weekendy w Lidze Fanów zdarzają się niezwykle rzadko. Zazwyczaj w naszym podsumowaniu podkreślamy zarówno pozytywne, jak i negatywne aspekty wydarzeń z minionej niedzieli, jednak dziś dominują wyłącznie same pochwały. Nie oznacza to, że wszystko poszło w weekend jak z płatka, ale obeszło się bez poważnych kontuzji, spięć czy walkowerów. I oby taki trend trend utrzymał się również w ostatnich dwóch kolejkach kończącej się rundy.

 

Zapraszamy Was do lektury naszego podsumowania Plusów i Minusów siódmej kolejki, gdzie przyjrzymy się szczegółowo wydarzeniom, które miały miejsce w minioną niedzielę:

Zaczynamy (i kończymy) od plusów:

 

REKORD NAGRANYCH MECZÓW

Przez ostatnie kilka tygodni intensywnie pracowaliśmy nad usprawnieniami dotyczącymi nagrywania meczów systemem VEO. Cieszymy się, że udało nam się pokonać początkowe trudności, a w minioną niedzielę ustanowiliśmy rekord, rejestrując aż 69 potyczek! Co więcej, już w poniedziałek o godzinie 12:00 wszystkie zarejestrowane spotkania były dostępne do obejrzenia na naszej stronie internetowej. Jesteśmy przekonani, że nie ma w Polsce drugiej ligi szóstek, która potrafi tak szybko i efektywnie rejestrować tak dużą liczbę spotkań. Dostajemy od Was pozytywny feedback w tej kwestii, co bardzo nas cieszy i będziemy chcieli utrzymać ten poziom najdłużej jak tylko się da.

KOLEJNY WEEKEND BEZ CZERWA!

Po raz drugi z rzędu, podczas weekendu z Ligą Fanów nie zanotowaliśmy udzielenia bezpośredniej czerwonej kartki. 140 meczów bez asa kier? To naprawdę robi wrażenie! Cieszymy się, że zarówno sędziowie, jak i Wy-uczestnicy, podchodzicie do naszych rozgrywek z duchem fair play. Oczywiście, zdarzały się napięcia, jak wszędzie tam, gdzie panują emocje, ale po ostatnim gwizdku wszyscy szybko zapominali o incydentach. Tak powinna wyglądać rywalizacja – jako zdrowa, pełna pasji ZABAWA, gdzie szacunek dla przeciwnika jest równie ważny, co zdobywanie punktów. Cieszymy się, że Wasza świadomość w tym temacie jest coraz większa.

ODRODZENIE UEFA MAFIA URSYNÓW

Na kilka ciepłych słów, zwłaszcza po słabym początku sezonu, zasługują zawodnicy UEFA Mafia Ursynów. Zaczęli od trzech przegranych z rzędu, ale już wtedy widzieliśmy w nich duży potencjał. I przeczuwaliśmy, że gdy oswoją się z warunkami, złapią rytm, to będą szalenie groźni dla najlepszych. Nie myliliśmy się. Obecnie chłopaki notują serię 4 kolejnych wygranych i zaczynają poważnie liczyć się w walce o podium. A już w niedzielę czeka ich szczególnie wymagający test, ponieważ zmierzą się z obecnym liderem 3.ligi, Husarią Mokotów. Jeśli zdołają pokonać tę drużynę, to realnie otworzy im się perspektywa walki nawet o mistrzostwo. Bo jeśli pokonają jednego z faworytów do tytułu, to czy ktoś może być im straszny?

PIERWSZE PUNKTY ESPORTIVO VARSOVII, TARTAKA i DYNAMO

Potężna niespodzianka nastąpiła w Ekstraklasie, gdzie ostatnia drużyna w tabeli zwycięża lidera, FC Otamany 3:2. Wydaje się, że Eryk Zieliński i jego koledzy ostatecznie uwierzyli w swoje umiejętności, co daje nadzieję, że będą walczyć nie tylko o honor w lidze, ale także o utrzymanie na najwyższym poziomie rozgrywek. Warto pamiętać, że ta drużyna miała ogromne problemy na początku sezonu, a nawet mówiło się o możliwości rozpadu, ale z meczu na mecz zaczynają coraz lepiej współpracować i zgrywać się ze sobą. Niedzielny wynik doda im sporo pozytywnej energii, co powinno zaprocentować w końcówce rundy, aby ten niedzielny skalp nie pozostał jedynym w rundzie jesiennej.

Ogromne brawa także dla Tartaku, który w ostatnich sekundach spotkania z KK Watahą wyrwał przeciwnikom remis i wreszcie otworzył swój dorobek. Choć to tylko jeden punkt, to ze względu na okoliczności, pewnie znaczy dla tej ekipy tyle co zwycięstwo. Cieszymy się z postępów tej drużyny i czekamy z niecierpliwością na kolejne emocje z jej udziałem w nadchodzących spotkaniach!

Słowa uznania kierujemy również w stronę Dynamo Wołomin. Możemy się domyślać, że w obozie ekipy Maćka Kosińskiego dominuje rozczarowane kiepskim sezonem, ale odnotujmy, że chłopaki przełamali się po fatalnym starcie i w 7.kolejce pokonali FFK Oldboys II. Oby to była dla nich zapowiedź dużo lepszych czasów!

 

ZAWIESZENIA NA 8. KOLEJKĘ  

 

1. Yaroslav Kopylov (FC Impuls UA) - 1 mecz zawieszenia (trzy żółte kartki)

2. Heorhii Partnitski (Energia) - 1 mecz zawieszenia (trzy żółte kartki)

Data utworzenia artykułu: Ponad 2 tygodnie temu, 2023-11-14
Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
6   FC Kebavita 8 9 3 5
2   Gladiatorzy Eternis 8 19 6 1
5   ALPAN 8 15 5 3
4   TUR Ochota 8 16 5 2
9   Warsaw Bandziors 8 3 1 7
8   Explo Team 8 6 2 6
3   FC Otamany 8 18 6 2
7   In Plus & Pojemna Halina 8 9 3 5
10   Esportivo Varsovia 8 3 1 7
1   EXC Mobile Ochota 8 20 6 0
Social Media
Youtube SUBSKRYBUJReklama