USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTYKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
SOCCA CUP
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
12 Liga
13 Liga
PLUSY I MINUSY 6. KOLEJKA!

Deszcz, chłód, wiatr. Mimo, że niedziela przywitała nas trudnymi warunkami, które trzymały nas praktycznie cały dzień, to 6.kolejka Ligi Fanów przebiegła w sportowej atmosferze. Bardzo nam na tym zależało, zwłaszcza po problemach sprzed tygodnia, gdzie kilka meczów się nie odbyło, a kilku nie udało się nagrać. Wnioski zostały jednak wyciągnięte i niedzielę pod wieloma aspektami możemy zapisać pozytywnie. Dosłownie z jednym, małym ALE.

 

Zapraszamy Was do lektury naszego podsumowania Plusów i Minusów szóstej kolejki, gdzie przyjrzymy się szczegółowo wydarzeniom, które miały miejsce w minioną niedzielę:

Zaczniemy od plusów:

 

DECYDOWAŁ FOTOFINISZ!

To był jeden z rekordowych konkursów na Zawodnika Kolejki w historii Ligi Fanów! Zabawa na MVP piątej serii gier zgromadziła ogromną ilość głosów w postaci reakcji na ulubionych graczy - było ich ponad 1000! Walka była niezwykle zacięta, zwłaszcza pomiędzy dwoma uczestnikami - Igorem Rucińskim z FC Kryształ Targówek oraz Piotrem Wdowińskim z FC Warsaw Wilanów. Po długiej i emocjonującej rywalizacji zwycięzcą okazał się Piotrek, który zgromadził imponującą liczbę 412 lajków. Dla triumfatora przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody, w tym bonus do Superbet na kwotę 100 PLN, 30 PLN na przejazd taksówką od Eternis oraz voucher na pyszne zapiekanki. Gratulujemy!

Nie możemy jednak zapomnieć o zaangażowaniu Igora Rucińskiego oraz jego oddanych fanów. Dlatego dla Igora – w ramach małego pocieszenia - przygotowaliśmy bonus do Superbet na kwotę 100 PLN, jako wyraz naszego uznania za trud w zbieraniu polubień. Determinacja i wysiłek Igora nie mogła przejść niezauważona, dlatego mamy nadzieję, że ten drobny upominek chociaż częściowo osłodzi zawodnikowi z Targówka zajęcie drugiego miejsca w zabawie.

Mamy nadzieję, że każde kolejne głosowanie przyciągnie podobne zainteresowanie i emocje, jak ten ostatni konkurs. Zwłaszcza, że to wszystko działa na korzyść Ligi Fanów, dlatego zachęcamy do jak najliczniejszego udziału we wszystkich naszych głosowaniach.

NOWE PIŁKOCHWYTY!

W ostatniej kolejce wprowadziliśmy ważne udogodnienie na Arenie AWF - trwale zamontowane i podwyższone piłkochwyty za bramkami. Do tej pory tylko część boiska była objęta ochroną piłkochwytami, ale teraz, dzięki dodatkowym słupkom z siatkami, udało nam się zabezpieczyć niemal cały obiekt! To znacząco poprawi komfort gry, ponieważ nasi koordynatorzy nie muszą już tracić czasu na szukanie wyrzuconych piłek w pobliskim lesie lub na ulicy. Dzięki temu grą będzie jeszcze bardziej płynna.

To jednak nie jedyny pozytywny krok, jaki podjęliśmy. W środku tygodnia pracowaliśmy nad oświetleniem boiska. Okazało się, że niektóre reflektory nie były skierowane dokładnie na boisko, co powodowało niedostateczne oświetlenie pewnych obszarów. Dzięki przeprowadzonym pracom i odpowiedniemu wysterowaniu głowic, widoczność zwłaszcza w godzinach wieczornych, powinna być teraz dużo lepsza.

Jak widzicie – wciąż dążymy do zapewnienia Wam jak najlepszych warunków, abyście mogli cieszyć się grą na jak najwyższym poziomie.

DEBIUTY SĘDZIOWSKIE

W ostatniej kolejce mieliśmy okazję przetestować dwóch nowych sędziów ligowych związanych z Łódzkim Związkiem Piłki Nożnej. Z racji tego, że od niedzieli minęło trochę czasu, możemy już na chłodno ocenić ich debiut. Oczywiście nie obeszło się bez niedociągnięć (które zawsze będą się przytrafiały i to nie tylko u nas), jednak biorąc pod uwagę, że to ich pierwszy występ i pierwsze doświadczenia w Lidze Fanów, jesteśmy zadowoleni z ich pracy. Mamy nadzieję, że Wy również.

Przy tym wszystkim wciąż apelujemy do Was, by nie zapominać, jak trudny jest zawód sędziego. Chcielibyśmy podkreślić, że wszyscy sędziowie, zarówno ci doświadczeni, jak i ci, którzy dopiero rozpoczynają swoją sędziowską przygodę w Lidze Fanów, zasługują na nasz szacunek i wsparcie. Tylko w ten sposób możemy budować pozytywne emocje i cieszyć się dobrym odbiorem naszych rozgrywek.

WYCZEKIWANE PRZEŁAMANIA

W niedzielę aż cztery zespoły, które dotychczas zajmowały ostatnie miejsca na swoich poziomach rozgrywkowych, odniosły premierowe zwycięstwa w bieżącym sezonie. 5 listopada 2023 to może być przełomowa data dla takich drużyn jak: AFC Goodfellas, Oldboys Derby, FC Kanonierzy, FC Łazarski, NieDzielni II. Te ekipy nie dość, iż zanotowały komplet punktów, to zrobiły to w bardzo dobrym stylu. Mamy nadzieję, że ten sukces pozwoli im rozpocząć marsz w górę tabeli oraz będzie stanowił inspirację dla innych zespołów, które również plasują się w dolnych rejonach klasyfikacji. W tej rundzie do zdobycia jest jeszcze 9 punktów, dlatego warto walczyć o jak najlepszą pozycję przed drugą częścią sezonu, bo tutaj każde "oczko" może być na wagę złota.

Przechodzimy do minusów:

 

DZIWNY PRZYPADEK INFERNO TEAM

Jesteśmy zszokowani, że po 6 kolejkach rundy jesiennej, mamy zespół, który oddał już dwa walkowery. Chodzi o Inferno Team. Sytuacja jest o tyle zaskakująca, że ta drużyna ma aż 39 (!) zapisanych zawodników, dlatego trudno zrozumieć, że w weekend nie udaje im się zebrać choćby meczowej szóstki. Warto zaznaczyć, że kolejny walkower automatycznie wyeliminuje tę drużynę z Ligi Fanów, a wszyscy jej zawodnicy zostają obarczeni pięcioletnim zakazem gry w naszych rozgrywkach. Liczymy, że to chłopaków trochę zdeterminuje, bo w Lidze Fanów nikt nie oczekuje zdobywania punktów za samo stawienie się na boisku. Każda drużyna chce grać, rezerwuje sobie czas w weekend i to dla nas trudny moment, gdy musimy kapitanowi takiej ekipy przekazać, że ich mecz się nie odbędzie. Chcemy wierzyć, że limit walkowerów został wyczerpany i wszystkie zaplanowane spotkania w rundzie jesiennej dojdą do skutku.

JESIEŃ W PEŁNI

Listopad przywitał nas typowo angielską pogodą. Deszcz padał przez większość dnia, co sprawiło trudności zarówno uczestnikom, jak i organizatorom. Zalało nam kamery, tablety, protokoły oraz sprzęt. Kiedyś taka pogoda zdarzała się tylko dwa razy w roku, ale w ostatnich czasach podobne anomalie występują niestety coraz częściej. Oby te ostatnie trzy kolejki były pod tym względem dużo korzystniejsze.

 

BRAK ZAWIESZEŃ NA 7. KOLEJKĘ  

 

Data utworzenia artykułu: Ponad 2 tygodnie temu, 2023-11-07
Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
6   FC Kebavita 8 9 3 5
2   Gladiatorzy Eternis 8 19 6 1
5   ALPAN 8 15 5 3
4   TUR Ochota 8 16 5 2
9   Warsaw Bandziors 8 3 1 7
8   Explo Team 8 6 2 6
3   FC Otamany 8 18 6 2
7   In Plus & Pojemna Halina 8 9 3 5
10   Esportivo Varsovia 8 3 1 7
1   EXC Mobile Ochota 8 20 6 0
Social Media
Youtube SUBSKRYBUJReklama