PLUSY I MINUSY 2. KOLEJKA!

Za nami 2 kolejka sezonu 2021/22, a co za tym idzie, pora na drugą odsłonę naszego podsumowania tego co działo się na Arenie Picassa i Arenie Grenady. Szczęśliwie obyło się bez poważniejszych kontuzji i druga seria gier przebiegła w dość spokojniej atmosferze. Nie znaczy to jednak, że nic ciekawego się nie działo. Co przykuło naszą uwagę? Co uznaliśmy za warte odnotowania? Tego dowiecie się z poniższego artykułu:

 

Zaczynamy od plusów:

 

KOLEJNA ZAWODNICZKA W GRONIE LIGI FANÓW

Julia Błażejowska - bo o niej mowa - w minioną niedzielę zadebiutowała w rozgrywkach Ligi Fanów w barwach FC Popalonych Styków, czyli solidnej ekipy z IV ligi. Występ przedstawicielek płci pięknej zawsze skupia wiele uwagi, ale tym razem wręcz przecieraliśmy oczy ze zdumienia. Julia zaprezentowała bardzo dobre wyszkolenie techniczne, świetne przygotowanie fizyczne i bez zbędnego słodzenia możemy stwierdzić, że była bardzo solidnym ogniwem swojego zespołu. Doskonałą postawę na boisku przypieczętowała asystą, a miała też wyborną okazję do wpisania się na listę strzelców - to się na pewno uda już wkrótce. Julia jest bardzo ciekawą postacią w świecie sportu i jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej, to koniecznie wypatrujcie wywiadu, na jaki namówiliśmy Julię tuż po wygranym meczu. Zapewniamy, że dowiecie się z niego wielu ciekawych i zaskakujących faktów o reprezentantce Popalonych Styków.

 

HISTORYCZNA PASSA POGROMCÓW POPRZECZEK

W 2 kolejce miało miejsce historyczne wydarzenie jakim była druga w tym sezonie wygrana w lidze Pogromców Poprzeczek! Każdy, kto choć trochę śledzi poczynania teamu Tomka Mazurka zdaje sobie sprawę, że jest to swego rodzaju ewenement. Biorąc pod uwagę fakt, jakie wyniki osiągali na samym początku swojej przygody w Lidze Fanów, tym bardziej należy docenić to osiągnięcie. Ta drużyna przez 5 lat zrobiła duży progres i pokazała, że liczy się przede wszystkim radość z gry w piłkę, a dobre wyniki prędzej czy później przyjdą z czasem. Pogromcom gratulujemy i życzymy, by ta passa trwała jak najdłużej!

 

ZDJĘCIA PROFILOWE

Od drugiej kolejki mocno ruszyliśmy z tworzeniem naszej bazy zdjęć profilowych zawodników. Tu należą się wam duże podziękowania, bo bardzo dobrze z nami współpracowaliście i chętnie pozowaliście naszym fotografom. Postaramy się, by wasze fotografie jak najszybciej pojawiły się na naszej stronie. Zależy nam, by wasze profile były już w pełni uzupełnione, dzięki czemu będziemy mogli wdrożyć nasze nowe projekty, o których, mamy nadzieję, już wkrótce się dowiecie.

 

POWROTY Z DALEKICH PODRÓŻY

Dopóki piłka w grze wynik jest sprawą otwartą. Powiedzenie to mocno do serca wzięli sobie zawodnicy z dwóch spotkań: Bad Boys – Hiszpański Galeon oraz Orły Białe Auuu z A.D.S Scorpions. W pierwszym wymienionym meczów Źli Chłopcy odrobili pięciobramkową stratę z pierwszych 30 minut spotkania, jednak ostatnie słowo należało do zespołu gości i to oni finalnie cieszyli się z jednobramkowego zwycięstwa. W drugim meczu z wyniku 0:4 do przerwy Scorpionsi wyciągnęli na 5:4, strzelając decydującą o zwycięstwie bramkę w ostatnich fragmentach spotkania. Jak widać warto grać do samego końca i każda strata jest do odrobienia. Brawo Panowie za walkę!

 

 

Czas na minusy:

 

PORAŻKA DO ZERA SASKIEJ KĘPY

Porażki to nieodłączny element piłki nożnej. Są jednak takie wyniki, obok których nie można przejść obojętnie. Takim rezultatem jest przegrana Saskiej Kępy z ekipą Szmulkers Team. I nie chodzi o to że drużyna ze wschodniej części Warszawy opuszczała boisko na tarczy. Po świetnym, choć również przegranym meczu z Graczami Gorszego Sortu spodziewaliśmy się równie wyrównanego pojedynku w drugiej kolejce, a tymczasem nie dość że Saska Kępa poległa wysoko, to w dodatku do zera. Do tego kłótnie i wzajemne pretensje zawodników tylko dopełniły obrazu tej porażki. My jednak wierzymy w chłopaków i liczymy że wezmą się w garść i pokażą charakter w kolejnym meczu.

 

PORZĄDEK NA OBIEKTACH

Zachęcamy drużyny do tego, by za każdym razem po meczu obejrzeli się dookoła i popatrzyli jaki porządek zostawiają po sobie. To w jakim stanie zostawiacie przestrzeń wokół boiska świadczy tylko i wyłącznie o Was. Nie może dochodzić do takiej sytuacji, gdy po generalnym sprzątaniu przez ekipę organizacyjną pod koniec dnia, po ostatnich meczach był większy bałagan niż przed sprzątaniem. Wiemy, że na boisku dajecie z siebie wszystko, ale na obiektach jest rozstawionych kilka koszy na śmieci, że powinniście jeszcze znaleźć trochę siły, by przejść te 2-3 metry. Co prawda jesteśmy ligą piłkarską, ale umiejętność trafienia do kosza każdy z Was powinien posiadać.

 

 

 

Data utworzenia artykułu: Dwa tygodznie temu, 2021-10-04
Facebook
Tabela
Liga :
Poz Zespół M Pkt. Z P
1   TUR Ochota 4 12 4 0
8   Mixamator 4 1 0 3
6   AnonyMMous! 4 6 2 2
4   East Wind 4 7 2 1
5   FC Kebavita 4 7 2 1
10   Narodowe Śródmieście 4 0 0 4
9   Contra 4 0 0 4
7   FC Impuls UA 4 6 2 2
3   FC Gorlicka 4 9 3 1
2   In Plus & Pojemna Halina 4 10 3 0
Social MediaPlanowane Planowane Planowane
Reklama


609 021 030
kontakt@ligafanow.pl
www.ligafanow.pl