OBOSTRZENIA NA WARSAW BOS CUP 2022!

Do turnieju zostały już niecałe 24 godziny! Tymczasem chcielibyśmy przypomnieć wszystkim uczestnikom że czasy w których przyszło nam żyć się bardzo skomplikowały i musimy dostosować się do rzeczywistość, jaką wykreowała pandemia koronawirusa .  Na turniej zawitają 72 drużyny z całej Polski, co daje w przybliżeniu 800 osób, które przez cały dzień przewiną się przez nasz obiekt sportowym. W związku z tym, apelujemy o rozsądek i zachowanie ostrożności pod kątem sanitarnym:

  • Szatnie i węzły sanitarne będą ogólnodostępne, aczkolwiek zalecamy przebieranie się przed wejściem na boisko, np. w samochodzie, o ile to możliwe.
  • Zarówno przy wejściu na obiekt pod balonem, w recepcji oraz przy każdym boisku, u osób z obsługi technicznej, będą ustawione środki do dezynfekcji rąk.
  • Wszystkie drużyny swoje mecze grupowe grają na jednym sektorze boiska. Prosimy, aby w miarę możliwości zespoły nie wędrowały z sektora na sektor tyko skupiły się na swojej grupie i swoim boisku. Szczegółowy harmonogram turnieju i terminarz dostępny jest na https://ligafanow.pl/warsaw-cup-2022 i na bieżąco aktualizowany, nie trzeba za każdym razem podchodzić do głównej tablicy wyników.
  • Po zakończeniu grupy prosimy, aby w ciągu maksymalnie 15 minut opuścić obiekt, a wychodząc zakładać maseczki. Prosimy również, aby w miarę możliwości unikać tłumnego gromadzenia się i starać się wychodzić z balonu pojedynczo.
  • Osoby uczestniczące w turnieju są obowiązane do dezynfekcji rąk, zarówno wchodząc, jak  i opuszczając obiekt. Jest to czynność absolutnie konieczna, bez której nie zostaniecie wpuszczeni pod balon.
  • Postarajmy się, aby na obiekt piłkarski wchodzili tylko zawodnicy danej drużyny bez dużej rzeszy kibiców. Każdy kibic, opiekun drużyny który nie uczestniczy w grze musi nosić maseczkę. Uczestnicy  turnieju zobowiązani są do poruszania się po obiekcie sportowym w maskach, przez cały czas trwania turnieju z wyjątkiem rozgrywania swoich meczów.
  • Jeżeli ktoś się czuje osłabiony, przeziębiony oraz ma objawy przeziębienia, takie jak: katar, kaszel, ból gardła, duszności, proszony jest o rozsądne podejście do tematu i rezygnację z udziału w grze.
Data utworzenia artykułu: Tydzień temu, 2022-01-14
Facebook
Tabela
Liga :
Poz Zespół M Pkt. Z P
4   TUR Ochota 9 15 5 4
3   FC Kebavita 9 17 5 2
2   In Plus & Pojemna Halina 9 22 7 1
7   FC Impuls UA 9 10 3 5
8   Contra 9 9 3 6
6   AnonyMMous! 9 12 4 5
9   Mixamator 9 7 2 6
10   Narodowe Śródmieście 9 3 1 8
5   East Wind 9 13 4 4
1   FC Gorlicka 9 24 8 1
Social Media
Reklama


609 021 030
kontakt@ligafanow.pl
www.ligafanow.pl