USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
PUCHAR LIGI FANÓW
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
NOWE BOISKO, NOWA LOKALIZACJA LIGI FANÓW!

Gotowi na pierwszą z petard, jakie zbliżają się wraz z sezonem 2022/2023? Zaczynamy od informacji o nowym obiekcie, na którym rozgrywane będą mecze Ligi Fanów. 

Nie mogliśmy sobie chyba wymarzyć lepszego miejsca, niż miejsce narodzin wielu wybitnych sportowców. Mowa oczywiście o warszawskim AWF znajdującym się przy ul. Marymonckiej 34 na pograniczu dzielnicy Bielanach i Żoliborza. Nowoczesna murawa, aż cztery sektory, przystosowana infrastruktura, ale przede wszystkim - cała Liga Fanów w jednym miejscu!

Dzięki możliwości rozgrywania spotkań od g. 9.00 do 23.00 na czterech sektorach jednocześnie, będziemy w stanie prowadzić rozgrywki w jeszcze wyższym standardzie. Sektory będą oddzielone od siebie wysokimi piłkochwytami oraz bandami, a w samym sercu strefy buforowej będzie się znajdować stanowisko organizacyjne. Do dyspozycji będzie kilka szatni, zatem problem przebierania się "pod chmurką" odchodzi w niepamięć. A na tych, którzy będą chcieli obejrzeć mecze innych zespołów czekają wygodne trybuny.

Oprócz nowoczesnej murawy będziecie mogli liczyć także na wysokiej jakości oświetlenie, które szczególnie wieczorami, lub też podczas miesięcy, w których zmrok przychodzi wyjątkowo szybko, będą tworzyły nie tylko świetne warunki do gry, ale niepowtarzalną atmosferę piłkarskiego widowiska. Sektory nie będą znacząco odbiegały rozmiarami od tych, które znacie z Areny Picassa czy Areny Grenady. Cztery place gry o wymiarach 48m x 29m to idealne miejsce do toczenia potyczek w szóstkach piłkarskich!

Dodatkowym atutem jest bardzo dobra lokalizacja, gdyż na miejsce można dotrzeć zarówno tramwajem, autobusem, jak i metrem, a z każdego z tych środków lokomocji dotarcie na boiska zajmie ok. 5-8 minut piechotą. Dla osób podróżujących autem dostępny jest bardzo duży parking zaledwie 50 metrów od głównego boiska, zatem obiekt jest przygotowany na przyjęcie osób przybywających w każdy sposób. Parking na terenie AWF-u ogólnie jest bardzo drogi, ale zgodnie z umową dla uczestników Ligi Fanów będzie kosztował 5zł na 3 godziny z czego 1zł będzie przechodziła na rozwój rozgrywek oraz samego boiska. Szczegóły rozliczania wjazdówki wraz z dokładna mapką opublikujemy w przyszłym tygodniu.  

Kto nie będzie chciał jednak parkować 50 metrów od murawy, będzie mógł to zrobić wzdłuż ulicy Marymonckiej na przeciwko Szpitala Bielańskiego. Planujemy przygotować i opublikować szczegółową mapkę, abyście bez problemu jak najszybciej docierali na spotkania komunikacją, samochodem, rowerem a nawet hulajnogą.

Dobrą informacją jest także to, że nigdy więcej nie przytrafi się przykra niespodzianka w postaci stawienia się na niewłaściwej Arenie gry, gdyż wszystkie mecze toczyć się będą pod tym samym adresem, co w poprzednim formacie dwóch boisk niejednokrotnie prowadziło do gry w osłabieniu albo w skrajnym przypadkach do odwołania meczu.

Od zawsze dążymy do udoskonalania naszych rozgrywek, a decyzję o rozpoczęciu współpracy z AWF Warszawa uznajemy za nasz sukces, który pozwoli Wam odczuwać atmosferę piłkarskiego święta w każdą niedzielę na Lidze Fanów. Zmiana miejsca rozgrywania spotkań ma wymiar zarówno praktyczny, jak i symboliczny, ale przede wszystkim otwiera perspektywę na kilka bardzo ciekawych nowości, w tym technologicznych, o których niebawem też poinformujemy. 

Domyślamy się, że część z Was chciałaby nam teraz zadać ważne, choć krótkie pytanie - "Dlaczego?" lub "Skąd ta zmiana?". Posłuchajcie - powodów jest wiele. Od organizacyjnych, po logistyczne, finansowe, własnościowe i kilka innych. Zapewniamy Was, że w tym momencie była to najlepsza możliwa decyzja. Jesteśmy w 100% przekonani, że przyjeżdżając po raz pierwszy na nowy obiekt, podzielicie nasz entuzjazm, bo Liga Fanów wreszcie doczekała się "domu" z prawdziwego zdarzenia. I co najważniejsze - wreszcie będziemy Was mieli w jednym miejscu.

Na koniec zachęcamy, by uważnie śledzić nasz fan-page, aby dowiedzieć się, co nowego i lepszego zamierzamy jeszcze wprowadzić. A trochę tego będzie!

 

Data utworzenia artykułu: Ponad 2 tygodnie temu, 2022-09-16
Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
6   TUR Ochota 2 3 1 1
7   ALPAN 2 3 1 1
10   AnonyMMous! 2 0 0 2
4   Deportivo la chickeno 2 3 1 1
3   FC Kebavita 2 4 1 0
9   FC Impuls UA 2 0 0 2
1   FC Gorlicka 2 6 2 0
8   In Plus & Pojemna Halina 2 1 0 1
5   Esportivo Varsovia 2 3 1 1
2   EXC Mobile Ochota 2 6 2 0
Social Media
Reklama