USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTYKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
Eternis CUP
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
12 Liga
13 Liga
NAJLEPSZA SZÓSTKA - 9. KOLEJKA!

Przedstawiamy najlepszych z najlepszych w ramach 9.kolejki Ligi Fanów! Byli najszybsi, najskuteczniejsi, bezbłędni, byli po prostu bezkonkurencyjni Przed Wami TOP 6 minionego weekendu i wybór najbardziej wartościowych graczy na każdym poziomie zaawansowania. Szczegóły naszej decyzji wraz z krótkim uzasadnieniem, dlaczego to właśnie ci zawodnicy zostali wybrani do MVP znajdziecie w poniższym artykule. Zapraszamy do cotygodniowej analizy!

 

1 LIGA

OLEH DVOLIATYK (FC PRYKARPATTIA)

Mecz godny mistrza – tak można podsumować ostatni występ Oleha Dvoliatyka z ekipy FC Prykarpattia. Rezerwowy ukraińskiej ekipy wciąż utrzymuje bardzo wysoką formę i końcówka sezonu jest w jego wykonaniu szczególnie imponująca. Już dwa tygodnie temu w arcyzaciętym spotkaniu z Otamanami pokazał, że jego obecność na boisku potrafi odmienić losy meczu i tak było też tym razem. Zaledwie sześć minut zajęło mu skompletowanie hat-tricka i wyprowadzenie swojej ekipy na prowadzenie, którego Prykarpattia nie oddała do końca, a ostateczne zwycięstwo okazało się kluczem do mistrzostwa 1 ligi. Oleh jest zawodnikiem wyjątkowo aktywnym, a jego zabójcze rajdy po skrzydłach często kończą się potężnymi, ale przede wszystkim celnymi strzałami na bramkę. Nie brak mu umiejętności indywidualnych i szczególnie imponująca jest jego kontrola piłki podczas galopów po boisku. Do tego zachowuje bardzo chłodną głowę i kiedy koledzy tracą koncentrację na dyskutowanie o decyzjach sędziego, stara się przywołać ich do porządku. Jesteśmy pewni, że mając takiego zmiennika Prykarpattia będzie odnosić kolejne sukcesy i nie możemy doczekać się kolejnych występów Oleha.

2 LIGA

KACPER ZIELASKIEWICZ (AFTER WOLA)

W kapitalnym spotkaniu pomiędzy After Wola, a East Crew nie brakowało walki i niesamowitej pogoni za wynikiem. Liderem i bohaterem po stronie zwycięzców był niewątpliwe Kacper Zielaskiewicz, który był niemal wszędzie na boisku. Znakomicie odnajdywał się zarówno w defensywie jak i ofensywie. W obronie niemal nie do przejścia, stoczył mnóstwo pojedynków z rywalami i często wychodził z nich zwycięsko. Miał też kilka przechwytów, które skutkowały uruchomieniem swoich kolegów z ofensywy i to właśnie jego dwa kluczowe podania koledzy zamienili na bramki. Potrafił także sam zaskoczyć golkipera rywali, a bramka strzelona z dystansu na pewno była ozdobą tego spotkania. Niezwykłe serducho do gry i znakomity wpływ na kolegów z drużyny, których mobilizował nieustannie całe spotkanie dały zwycięstwo z liderem rozgrywek. Sam także nakręcał się z każdą minutą do jeszcze lepszej postawy i trzeba przyznać, że tak charyzmatycznego zawodnika chciałaby mieć niejedna drużyna w swoim składzie. Kacper nie dał nam innej opcji na zakończenie sezonu letniego w Lidze Fanów i zasłużenie zgarnia tytuł MVP.
 

3 LIGA

KYRYLO KUD (FC TORPEDO)

Mimo, że FC Torpedo straciło szansę na walkę o medale w 3.lidze, to ekipa Andrija Barana bardzo profesjonalnie podeszła do ostatniego spotkania sezonu przeciwko BRD Dynamit. Chłopakom bardzo zależało na zwycięstwie, co dzięki dużej determinacji, ale też piłkarskiej jakości udało się osiągnąć. Liderem zespołu z Ukrainy był Kyrylo Kud. Bardzo inteligentny zawodnik, który nigdy nie sili się na indywidualne rozwiązania, zwłaszcza wtedy gdy widzi lepiej ustawionych kolegów. Świadczy o tym chociażby liczba asyst, bo nasz bohater skompletował aż cztery podania, które otworzyły współpartnerom drogę do bramki. Dołożył do tego również dwa gole i ten występ był idealnym podsumowaniem całego sezonu w jego wykonaniu. Wydaje nam się, że ze swoimi umiejętnościami Kyrylo Kud mógłby spokojnie grać w wyższych ligach, ale czy Andrii Baran zgodzi się na transfer tego zawodnika? Ciężko nam to sobie wyobrazić, bo po tylu dobrych występach, suma odstępnego będzie pewnie bardzo wysoka... ;)

4 LIGA

DOUGLAS MESQUITA (FURDUNCIO FC)

Furduncio Brasil F.C. rzutem na taśmę zapewniło sobie miejsce na najniższym stopniu podium, a to szczególnie za sprawą Douglas Mesquita. Ten zawodnik na co dzień wyróżnia się bardzo dobrą kontrolą nad piłką oraz kreatywnością na placu gry, jak to bywa zazwyczaj u Brazylijczyków. Natomiast w tym meczu wychodziło mu prawie wszystko. Każdy kontakt z piłką tworzył przewagę w grze jego kolegom. To po jego dograniu Brazylijczycy doprowadzili do wyrównania stanu meczu. Oprócz tego dołożył dwa świetne trafienia, przy których bramkarz oponentów nie miał nic do powiedzenia. Były one o tyle ważne, że oba zostały zdobyte w kulminacyjnych momentach meczu, gdy wynik był na styku. Właśnie wtedy, gdy wielu zawodników zatraca swoje atuty, on zachował zimną krew. Jest to ogromna wartość dodana dla zespołu Furduncio, o czym pewnie jeszcze nieraz zdążymy się przekonać.
 

A PONIŻEJ ZNAJDZIECIE GRAFIKI Z WSZYSTKIMI UCZESTNIKAMI TOP 6!

 

Data utworzenia artykułu: Ponad 2 tygodnie temu, 2023-09-06
Galeria - NAJLEPSZA SZÓSTKA - 9. KOLEJKA!
Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
8   NieDzielni 2 1 0 1
2   FC Warsaw Wilanów 2 6 2 0
6   BAGSTAR Wszedło 2 3 1 1
3   Shitable 2 4 1 0
4   WEITI United 2 3 1 1
10   Sportano Football Club 2 0 0 2
7   AFC Niezamocni 2 1 0 1
9   Ajaks Warszawa 2 1 0 1
5   Lisy Bez Polisy 2 3 1 1
1   Essing Gorillaz 2 6 2 0
Social Media
Youtube SUBSKRYBUJReklama