MAGAZYN LIGOWY! SKRÓTY SPOTKAŃ 9.KOLEJKI!

MAGAZYN LIGOWY a w nim wszystkie 12 skrótów meczowych w ramach 9. kolejki Ligi Fanów! W tym miejscu zobaczycie najciekawsze akcje, bramki, parady bramkarskie i wywiady z ostatniego ligowego weekendu. Odpalamy PLAY i życzymy miłego oglądania! 

Przypominamy też o subskrypcji naszego kanału na YouTube - dzięki temu skróty meczów będziecie mogli obejrzeć na długo przed ich oficjalną publikacją - Link TUTAJ

 

Poniżej zbiorcze podsumowanie skrótów spotkań w ramach 9.kolejki. Wszystkie te mecze już wcześniej wylądowały na naszym kanale TV, więc jak chcesz oglądać video zanim jeszcze pojawi się w artykuł na stronie skonfiguruj powiadomienia z kanału YouTube. Jak to zrobić ?

 

W telefonach czy tabletach z systemem Android na pewno korzystacie z usługi Google, chociażby do sklepu z aplikacjami (Google Play), skrzynki pocztowej (G-Mail), MAP do lokalizacji czy YouTube do oglądania filmów. Jedno bezpłatne konto daje więc wam dostęp do wszystkich usług Google i przy okazji - do wszelkich powiadomień.

 

A zatem - w swoim telefonie/tablecie szukamy aplikacji YouTube (jeżeli jesteśmy zalogowani do Google, to automatycznie również do YouTuba) i wyszukujemy kanał Liga Fanów TV. Po znalezieniu klikamy na SUBSKRYBUJ - pojawi się wówczas charakterystyczny dzwoneczek, który konfiguruje ilość powiadomień dla tego kanału - tu oczywiście wybieramy WSZYSTKIE powiadomienia. Dodatkowo trzeba również zweryfikować ustawienia konta na YouTube (ustawienia/powiadomienia i tam najlepiej włączyć wszystkie aktywności). Oczywiście podobną konfigurację można wykonać na komputerze - z tym, że tutaj trzeba również być zalogowanym do usługi Google.

 

Lp. Spotkanie Wynik Video
1 FC Alliance - FC Warsaw Wilanów  4:1 Zobacz Skrót
2 Kometa Warszawa - Pogromcy Poprzeczek  24:2 Zobacz Skrót
3 Junak - Tsubasa Ozora  9:7 Zobacz Skrót
4 Orły Zabraniecka - FC Vikersonn  2:12 Zobacz Skrót
5 Popalone Styki - Virtualne Ń  9:7 Zobacz Skrót
6 Orzeły Stolicy - Gracze Gorszego Sortu  6:3 Zobacz Skrót
7 FC Radler Świętokrzyski - Oldboys Derby  3:7 Zobacz Skrót
8 FC Górka - Szmulkers Team  0:4 Zobacz Skrót
9 Predica - FFK OldBoys II  2:5 Zobacz Skrót
10 Perła WWA - FC Melange  1:9 Zobacz Skrót
11 FFK OLDBOYS - FC Dziki z Lasu  8:12 Zobacz Skrót
12 Deportivo la chickeno - Green Lantern  7:6 Zobacz Skrót
Lp. Wywiad Video
1

Łukasz Śledziecki ( Hiszpański Galeon )

Zobacz Wywiad
2

Bauyrzhan Zhanuzakov ( East Team )

Zobacz Wywiad
3

Ihar Bakun ( FC Almaz )

Zobacz Wywiad

 

Jak sami zauważyliście położyliśmy nacisk na profesjonalne materiały video. I ponieważ chcemy, by nic Waszym oczom nie umknęło, przedstawiamy Wam instrukcje kroku co należy zrobić, aby za każdym razem gdy udostępnimy film, wywiad doszło do Was stosowne powiadomienie. Dużo materiałów na nasz kanał TV nie wrzucamy, więc możecie być pewni, że nie zaspamujemy Wam telefonów. Ale dzięki tak skonfigurowanej usłudze, będziecie ze wszystkim na bieżąco a skróty meczowe, wywiady czy magazyny Liga Fanów Extra obejrzycie jeszcze zanim pojawią się one na stronie Ligi Fanów - Instrukcja TUTAJ

 

Wszystkie materiały video czy skróty z poprzednich kolejek dostępne są również na naszej stronie w zakładce FUTBOL.TV. Dodatkowo s króty tylko ze swoich spotkań zawsze możecie zobaczyć w zakładkach Wyniki, Historia Meczy, Statystyki meczów, Raport Meczowy klikając na ikonkę kamerki.

 

Video TV

 

 

 

Data utworzenia artykułu: 2021-11-13 21:59
Facebook
Tabela
Liga :
Poz Zespół M Pkt. Z P
4   TUR Ochota 9 15 5 4
3   FC Kebavita 9 17 5 2
2   In Plus & Pojemna Halina 9 22 7 1
7   FC Impuls UA 9 10 3 5
8   Contra 9 9 3 6
6   AnonyMMous! 9 12 4 5
9   Mixamator 9 7 2 6
10   Narodowe Śródmieście 9 3 1 8
5   East Wind 9 13 4 4
1   FC Gorlicka 9 24 8 1
Social Media
Reklama


609 021 030
kontakt@ligafanow.pl
www.ligafanow.pl