USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTYKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
PUCHAR LIGI
GALERIA
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
LIGA FANÓW W SOCIAL MEDIACH!

Mówi się, że na boisku liczby nie grają. Ale poza boiskiem owszem! Dlatego dziś chcemy poświęcić kilka słów naszym profilom społecznościowym, na których Liga Fanów od zawsze jest bardzo aktywna.  

Facebook, Instagram czy YouTube to dziś podstawowe formy komunikacji na świecie. Mając tego świadomość, staramy się przekazywać Wam jak najwięcej ciekawych treści, które mają spowodować, że o naszych rozgrywkach nie będziecie myśleli tylko "od meczu do meczu", ale przez cały tydzień. Zdjęcia, wywiady, shortsy, rolki, ankiety - to wszystko ma Wam dać jak największą przyjemność z bycia częścią najbardziej profesjonalnej ligi szóstek w Polsce. I tutaj zmierzamy do sedna sprawy.

Chcielibyśmy Was zachęcić, abyście dokładnie zweryfikowali, czy śledzicie nas na każdej z platform. Czy na pewno lubicie nasz profil na FB? Obserwujcie na Instagramie? Zasubskrybowaliście kanał na YouTube? Jeśli ktokolwiek z Was odpowiedział na te pytania 3xTAK, to serdecznie dziękujemy. Bardzo to doceniamy! Ale jeżeli są wśród Was tacy, którzy nie mogli udzielić podobnych odpowiedzi, to mamy nadzieję, że zmienicie ten stan jak najszybciej. Im lepsze liczby, tym większa satysfakcja z tworzenia rozgrywek. Tym większa motywacja, by dawać Wam jeszcze więcej. Tym szybsza regeneracja, po kolejnej wyczerpującej niedzieli. Pamiętajcie, że w ten sposób przyczyniacie się do rozwoju Ligi Fanów i dajecie nam większe możliwości w rozmowach sponsorskich. Bardzo liczymy na Wasze zaangażowanie, zwłaszcza że nie raz udowadnialiście, iż nie ma dla Was rzeczy niemożliwych!

Instagram - https://www.instagram.com/liga_fanow/

Facebook - https://www.facebook.com/LigaFanow.6tki

YouTube  - https://www.youtube.com/LigaFanowTV

 

Data utworzenia artykułu: 2023-04-07 19:52
Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
1   Fair Partner 1 3 1 0
2   FC Kebavita 1 3 1 0
5   Contra 1 0 0 1
6   Ukranian Vikings 1 0 0 1
7   FC Impuls UA 1 0 0 1
3   Ogień Bielany 1 3 1 0
4   Korsarze 1 3 1 0
8   BM 1 0 0 1
Social Media
Youtube SUBSKRYBUJReklama