USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
SOCCA CUP
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
KOSZULKI "SUPERBET" ROZDANIE!

W ostatnią niedzielę, na obiektach warszawskiego AWF odbyła się wyjątkowa impreza. W ramach współpracy między Superbet a Ligą Fanów 28 zespołów uczestniczących w tych rozgrywkach otrzymało komplety strojów sygnowanych logiem Superbet! A to wszystko w ramach współpracy, która niedawno zawiązała się między najlepszym polskim bukmacherem, a najlepszą ligą szóstek w naszym kraju.

13 listopada 2022 r. na stałe zapisze się w historii Ligi Fanów. To właśnie tego dnia, podczas 7 kolejki odbyło się uroczyste wręczenie nowych piłkarskich strojów dla 28 drużyn od naszego sponsora Superbet, z którym od tego sezonu nawiązaliśmy współpracę. Właśnie m.in. dzięki zaangażowaniu i wsparciu Superbet rozwój Ligi Fanów nabrał jeszcze większego tempa. Superbet jest fundatorem nagród w wielu konkursach organizowanych przez Ligę Fanów. Punktem kulminacyjnym dotychczasowej współpracy było wręczenie nowych, dedykowanych strojów dla laureatów plebiscytu na najpopularniejszą drużynę w Lidze Fanów oraz zwycięzców konkursu „Historia Realna” z której mogliśmy, niejako od kuchni, poznać poszczególne zespoły i zawodników, którzy je tworzą – ich przeszłość, perypetie, wzloty, upadki, plany, marzenia, - prawdziwe historie ludzi, których łączy miłość i pasja do piłki nożnej. Nowe komplety otrzymały również drużyny od lat grające w Lidze Fanów, które są nieodłączną częścią naszej społeczności, tworzące niepowtarzalny klimat wokół naszych rozgrywek. Na uroczystości pojawił się sam prezes Superbet Adam Lamentowicz, wraz z przedstawicielami firmy bukmacherskiej, którzy osobiście wręczali zwycięzcom nagrody. W jednym momencie na obiektach AWF-u zebrało się około 250 uczestników Ligi Fanów biorących udział w tym wydarzeniu. Wywiady, zdjęcia, relacja video, ujęcia z drona – systematycznie na naszych social media będą pojawiały się materiały z tego wydarzenia, także zachęcamy do śledzenia Ligi Fanów w Internecie! A to jeszcze nie koniec niespodzianek, bo już w nowym roku czekają na nas kolejne projekty i konkursy związane z Superbet!

Fantastyczny dzień, mnóstwo zadowolonych uczestników, kapitalna atmosfera, pozytywna energia - BARDZO WAM DZIĘKUJEMY w imieniu swoim, jak i naszego sponsora generalnego. A kolejne konkursy i projekty związane z Superbet - już na wiosnę!

Galerię zdjęć możecie zobaczyć TUTAJ

 

Głównym sponsorem konkursu jest Superbet Polska. Pamiętajcie, że poprzez założenia konta u naszego ligowego bukmachera ? https://tiny.pl/wrmbc ? z kodem LIGAFANOW wspomagacie nasze rozgrywki.

Data utworzenia artykułu: Ponad tydzień temu, 2022-11-16
Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
8   TUR Ochota 9 6 2 7
5   ALPAN 9 12 4 5
10   AnonyMMous! 9 3 1 8
6   Deportivo la chickeno 9 12 4 5
3   FC Kebavita 9 20 6 1
9   FC Impuls UA 9 3 1 8
1   FC Gorlicka 9 22 7 1
7   In Plus & Pojemna Halina 9 12 3 3
2   Esportivo Varsovia 9 21 7 2
4   EXC Mobile Ochota 9 20 6 1
Social Media
Reklama