MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
PUCHAR LIGI FANÓW
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
12 Liga
KOŃCOWE ROZSTRZYGNIĘCIA SEZONU 2021/2022!

Zgodnie z założeniami dnia 12.06.2022 udało się rozegrać ostatnie mecze i tym samym zakończyć Sezon 2021/2022 w Lidze Fanów. Dziękujemy bardzo za wspólną zabawę, wszystkim zwycięzcom bardzo serdecznie gratulujemy, a pozostałym zawodnikom i drużynom życzymy wielu sukcesów w niedalekiej przyszłości! Na szczegółowe podsumowania przyjdzie jeszcze czas a poniżej prezentujemy ostateczne rozstrzygnięcia za minione 10 miesięcy rywalizacji. Zapraszamy do lektury!

WAŻNE - Przypominamy że gala rozdania nagród odbędzie się w dniu 24 czerwca w restauracji Grill&Bar Osada o godz. 19:00 przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 19. - NIE MOŻE WAS ZABRAKNĄĆ! Jak zawsze nagrody mamy nie tylko dla najlepszych zawodników i drużyn z podium, ale również dla zespołów od miejsca 4 do 10. Wiemy że zaczynają się już wakacje i okres urlopowy, ale przynajmniej jeden przedstawicie drużyny obowiązkowo powinien pojawić się na rozdaniu nagród i odebrać zasłużony puchar. Wszystkie nieodebrane nagrody zostaną przekazane na cele charytatywne. Zapraszamy do wydarzenia ( TUTAJ ) i liczymy na liczne przybycie.

 

GOLD TEAM

  1. 529 pkt - DYNAMO WOŁOMIN
  2. 516 pkt - LAGA WARSZAWA
  3. 497 pkt - BOROWIKI II

 

EKSTRAKLASA

  1. FC GORLICKA
  2. IN PLUS POJEMNA HALINA
  3. TUR OCHOTA
  • Najlepszy Zawodnik: MARCEL GORCZYCA (FC Gorlicka)
  • Najlepszy Bramkarz: MACIEJ MIĘKINA (Anonymmous!)
  • Najlepszy Strzelec: MARCEL GORCZYCA (FC Gorlicka)
  • Asystent: JAN SKOTNICKI (In Plus Pojemna Halina) AZAMAT QUTPIDDINOV ( FC KEBAVITA ) 
  • Kanadyjczyk: MARCEL GORCZYCA (FC Gorlicka)
  • MVP: MARCEL GORCZYCA (FC Gorlicka)

 

1 LIGA

  1. ALPAN
  2. DEPORTIVO LA CHICKENO
  3. FC ALMAZ
  • Najlepszy Zawodnik: MATEUSZ MARCINKIEWICZ (Alpan)
  • Najlepszy Bramkarz: LEONID ISAYENIA (FC Almaz)
  • Najlepszy Strzelec: MATEUSZ MARCINKIEWICZ (Alpan)
  • Asystent: KAMIL MELCHER (Alpan)
  • Kanadyjczyk: MATEUSZ MARCINKIEWICZ (Alpan)
  • MVP: MATEUSZ MARCINKIEWICZ (Alpan)

 

2 LIGA

  1. ZJEDNOCZONA OCHOTA
  2. ETERNIS
  3. WARSZAWSKA FERAJNA
  • Najlepszy Zawodnik: PATRYK KIESZKOWSKI (Gracze Gorszego Sortu)
  • Najlepszy Bramkarz: PATRYK KIESZKOWSKI (Gracze Gorszego Sortu)
  • Najlepszy Strzelec: OSKAR GÓRECKI (Zjednoczona Ochota)
  • Asystent: JAN WNOROWSKI (Orzeły Stolicy) RAFAŁ POPIS (Zjednoczona Ochota)
  • Kanadyjczyk: OSKAR GÓRECKI (Zjednoczona Ochota)
  • MVP: RAFAŁ POPIS (Zjednoczona Ochota)

 

3 LIGA

  1. ENERGIA
  2. UKRANIAN VIKINGS
  3. BONITO WARSZAWA
  • Najlepszy Zawodnik: IGOR PETLYAK (Energia)
  • Najlepszy Bramkarz: SEBASTIAN NOWAKOWSKI (Old Eagles Koło)
  • Najlepszy Strzelec: HEORHII PARNITSKII (Energia)
  • Asystent: ARTIOM PASTUSHYK (FC Ballers)
  • Kanadyjczyk: IGOR PETLYAK (Energia)
  • MVP: EDUARD VAKHIDOV (Ukranian Vikings)
     

4 LIGA

  1. AWANTURA WARSZAWA I
  2. BYCZKI STARE BABICE
  3. WIERNY SŁUŻEWIEC
  • Najlepszy Zawodnik: JACEK PRYJOMSKI (Old Boys Derby)
  • Najlepszy Bramkarz:  DOMINIK TRZASKOWSKI (Byczki Stare Babice)
  • Najlepszy Strzelec: SZYMON KOLASA (Virtualne Ń)
  • Asystent: JACEK PRYJOMSKI (Old Boys Derby)
  • Kanadyjczyk: JACEK PRYJOMSKI (Old Boys Derby)
  • MVP:  DOMINIK TRZASKOWSKI (Byczki Stare Babice)

 

5 LIGA

  1. EAST TEAM
  2. STADO SZAKALI
  3. PRAGA WARSZAWA
  • Najlepszy Zawodnik: PAWEŁ ORZECHOWSKI (Praga Warszawa)
  • Najlepszy Bramkarz: SEBASTIAN SZAJKOWSKI (Tornado Squad)
  • Najlepszy Strzelec: PATRYK PAWŁOWSKI (Praga Warszawa)
  • Asystent: KAMIL CERAN (Stado Szakali)
  • Kanadyjczyk: KAMIL CERAN (Stado Szakali)
  • MVP: KAMIL CERAN (Stado Szakali)

 

6 LIGA

  1. COMPATIBL
  2. MOBILIS
  3. FC TARTAK
  • Najlepszy Zawodnik: ALEKSANDER JANISZEWSKI (Mobilis)
  • Najlepszy Bramkarz: PATRYK ŚWITAJ (Cosmos United)
  • Najlepszy Strzelec: RAFAŁ DUDA (Mobilis)
  • Asystent: ALEKSANDER JANISZEWSKI (Mobilis)
  • Kanadyjczyk: ALEKSANDER JANISZEWSKI (Mobilis)
  • MVP: ALEKSANDER JANISZEWSKI (Mobilis)

 

7 LIGA

  1. LAGA WARSZAWA
  2. FC DZIKI Z LASU 
  3. FFK OLDBOYS 
  • Najlepszy Zawodnik: ŁUKASZ KRYSIAK (Więcej Sprzętu niż talentu)
  • Najlepszy Bramkarz: ŁUKASZ PACOCHA (FC Dziki z Lasu)
  • Najlepszy Strzelec: VITALII YAKOVENKO (FFK OldBoys)
  • Asystent: SZYMON BEDNARSKI (FC Dziki z Lasu)
  • Kanadyjczyk: VITALII YAKOVENKO (FFK OldBoys)
  • MVP: ŁUKASZ KRYSIAK (Więcej Sprzętu niż talentu)

 

8 LIGA

  1. JUNAK
  2. A.D.S. SCORPION"S
  3. ELITARNI GOCŁAW
  • Najlepszy Zawodnik: ANDRZEJ GROSZKOWSKI (Junak)
  • Najlepszy Bramkarz: MARCIN GŁĘBOCKI (Elitarni Gocław)
  • Najlepszy Strzelec: DANIEL LASOTA (Sportowe Zakapiory)
  • Asystent: ŁUKASZ ELJASIAK (Elitarni Gocław) SŁAWEK OGORZELSKI (FC Po Nalewce)
  • Kanadyjczyk: ŁUKASZ ELJASIAK (Elitarni Gocław)
  • MVP: DANIEL LASOTA (Sportowe Zakapiory)

 

9 LIGA

  1. BARTOLINI PASTA
  2. PHINANCE.SA
  3. MIKSTURA
  • Najlepszy Zawodnik: KRZYSZTOF GNIADEK (Bartolini Pasta)
  • Najlepszy Bramkarz: FILIP ODOLIŃSKI (Phinance S.A)
  • Najlepszy Strzelec: OLIVIER ALEKSANDER (Phinance S.A)
  • Asystent: MARCIN SKOWROŃSKI (Phinance S.A)
  • Kanadyjczyk: OLIVIER ALEKSANDER (Phinance S.A)
  • MVP: FILIP ODOLIŃSKI (Phinance S.A)

 

10 LIGA

  1. FC ALLIANCE
  2. FUSZERKA II
  3. BOROWIKI II
  • Najlepszy Zawodnik: BARTŁOMIEJ FOLC (Borowiki II)
  • Najlepszy Bramkarz: ARTUR MACEK (Fuszerka II)
  • Najlepszy Strzelec: MACIEJ ZAROD (Polskie Drewno)
  • Asystent: PIOTR KRUSZYŃSKI (Polskie Drewno)
  • Kanadyjczyk: SEBASTIAN DYDECKI (Awantura Warszawa II)
  • MVP: PATRYK DOMINIAK (Awantura Warszawa II)

 

11 LIGA

  1. KOMETA WARSZAWA
  2. FC TORPEDO
  3. FC VIKERSONN
  • Najlepszy Zawodnik: DANIEL ZIÓŁKOWSKI (Kometa Warszawa)
  • Najlepszy Bramkarz: ADRIAN KRAS (Kometa Warszawa)
  • Najlepszy Strzelec: DANIEL ZIÓŁKOWSKI (Kometa Warszawa)
  • Asystent: DANIEL ZIÓŁKOWSKI (Kometa Warszawa)
  • Kanadyjczyk: DANIEL ZIÓŁKOWSKI (Kometa Warszawa)
  • MVP: DANIEL ZIÓŁKOWSKI (Kometa Warszawa)

 

12 LIGA

  1. FC ŁAZARSKI
  2. FC MITOTITO
  3. GEORGIA TEAM
  • Najlepszy Zawodnik: MISLAV PAIC-KAREGA (FC Łazarski)
  • Najlepszy Bramkarz: KAROL NOWICKI (FC Mitotito)
  • Najlepszy Strzelec: GIORGI GABRITCHIDZE (Georgia Team)
  • Asystent: MISLAV PAIC-KAREGA (FC Łazarski)
  • Kanadyjczyk: GIORGI GABRITCHIDZE (Georgia Team)
  • MVP: MISLAV PAIC-KAREGA (FC Łazarski)
Data utworzenia artykułu: Ponad 2 tygodnie temu, 2022-06-15
Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
3   TUR Ochota 18 33 10 5
9   Mixamator 18 15 4 11
6   AnonyMMous! 18 25 8 9
4   East Wind 18 29 9 7
5   FC Kebavita 18 28 8 6
10   Narodowe Śródmieście 18 3 1 17
8   Contra 18 15 5 13
7   FC Impuls UA 18 23 7 9
1   FC Gorlicka 18 46 15 2
2   In Plus & Pojemna Halina 18 44 14 2
Social Media
Reklama