USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
PUCHAR LIGI FANÓW
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
"ETERNIS" SPONSOREM LIGI FANÓW NA KOLEJNY SEZON!

Rok temu informowaliśmy Was o tym, że Eternis został głównym sponsorem Ligi Fanów. A dziś możemy się pochwalić, że ta współpraca zostaje przedłużona na kolejny ligowy sezon!

Zdobyć wiarygodnego partnera wcale nie jest łatwo. Co więcej - domyślamy się, że na skrzynkę mailową Eternisu co chwilę przychodzą wiadomości, których tematem jest potencjalny sponsoring. Tym bardziej cieszymy się, że Kamil Leszczyński a więc prezes zarządu, a jednocześnie jeden z zawodników naszej ligi, zdecydował się na przedłużenie umowy z Ligą Fanów. Wiemy, że czasy są trudne, a wycofywanie się sponsorów nawet przy wzorowych relacjach, bywa rzeczą normalną. Dlatego jesteśmy bardzo zadowoleni, że przez kolejnych kilkanaście miesięcy Eternis i Liga Fanów znów będą grali do jednej bramki. 

Oczywiście warunki naszej współpracy muszą pozostać niejawne, natomiast możemy Wam zdradzić, że wszystkie środki jakie otrzymujemy w ramach naszego współdziałania, przeznaczamy na bieżące potrzeby rozgrywek. Na zakup nowych namiotów, band reklamowych czy mobilnych piłkochwytów. To daje nam możliwość, by wejść na jeszcze wyższym poziom organizacyjny, a nie byłoby tego bez wsparcia takich partnerów jak Eternis. A już na pewno nie byłoby szans, by ta profesjonalizacja rozgrywek postępowała tak szybko.

Dla osób, które nie do końca wiedzą, czym zajmuje się nasz sponsor, w skrócie odpowiadamy, że jest to firma, która od 2013 roku wspiera w pozyskiwaniu pracowników wszelkich przewoźników miejskich oraz dostawców posiłków, takich jak: Uber, Uber Eats, Glovo, Bolt, FreeNow. Oczywiście zachęcamy wszystkich zainteresowanych tego typu pracą do kontaktu z odpowiednimi osobami z zespołu naszego sponsora.

Więcej informacji znajdziecie na stronach Eternisu:

Facebookhttps://www.facebook.com/eternis.polska

Strona WWWhttps://eternis.pl/

 

Jeszcze raz dziękujemy Kamilowi Leszczyńskiemu za zaufanie. Dzięki takim osobom o przyszłość Ligi Fanów możemy być spokojni.

Data utworzenia artykułu: Ponad 2 tygodnie temu, 2022-09-08
Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
6   TUR Ochota 2 3 1 1
7   ALPAN 2 3 1 1
10   AnonyMMous! 2 0 0 2
4   Deportivo la chickeno 2 3 1 1
3   FC Kebavita 2 4 1 0
9   FC Impuls UA 2 0 0 2
1   FC Gorlicka 2 6 2 0
8   In Plus & Pojemna Halina 2 1 0 1
5   Esportivo Varsovia 2 3 1 1
2   EXC Mobile Ochota 2 6 2 0
Social Media
Reklama