USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
PUCHAR LIGI FANÓW
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
"ETERNIS" GŁÓWNYM SPONSOREM LIGI FANÓW!

Eternis - Bolt, Uber, FreeNow & Glovo Partner partnerem strategicznym Ligi Fanów także w 2022! Zapewne znacie Eternis z naszych rozgrywek, gdyż zawodnicy tego zespołu od kilku sezonów regularnie bywają w górnej części swojej ligi. Tym razem jednak przypominamy ich jako naszego kluczowego sponsora. Do tej pory przekonaliśmy się o ich wielkim zaangażowaniu we wsparcie i rozwój Ligi Fanów, więc mówimy o profesjonalistach z wizją, a także wielkim sercem! To właśnie Eternis był sponsorem meczu charytatywnego Polska - Ukraina, w którym zawodnicy obu zespołów wystąpili w ufundowanych przez naszego partnera strojach.

Dla osób, które nie do końca wiedzą, czym zajmuje się nasz sponsor, w skrócie odpowiadamy, że jest to firma, która od 2013 roku wspiera w pozyskiwaniu pracowników wszelkich przewoźników miejskich oraz dostawców posiłków, takich jak: Uber, Uber Eats, Glovo, Bolt, FreeNow. Oczywiście zachęcamy wszystkich zainteresowanych tego typu pracą do kontaktu z odpowiednimi osobami z zespołu naszego sponsora.

 

Więcej informacji znajdziecie na stronach Eternisu:

Facebookhttps://www.facebook.com/eternis.polska

Strona WWWhttps://eternis.pl/

 

Co się zmieniło, od kiedy połączyliśmy siły? Logo  Eternisu widnieje znacznie częściej, zarówno na boisku  jak i na naszej stronie internetowej. Nie zabrakło też grafiki poświęconej naszemu partnerowi w social mediach. 

A co się zmieniło dla Was? Środki, jakie otrzymaliśmy w ramach współpracy z firmą Eternis zostały zainwestowane w rozwój obsługi meczowej pod kątem mediów, m.in.: kamery, aparaty, rozwój zaplecza statystycznego, nowe antresole i większa liczba nagrywanych spotkań. Chcemy, aby wszelkie wspomnienia, jakie będą związane z grą w Lidze Fanów były uwiecznione w jak najwyższej jakości i jesteśmy pewni, że niebawem sami przekonacie się, że wciąż potrafimy zaskoczyć.

Data utworzenia artykułu: 2022-04-07 17:21
Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
6   TUR Ochota 2 3 1 1
7   ALPAN 2 3 1 1
10   AnonyMMous! 2 0 0 2
4   Deportivo la chickeno 2 3 1 1
3   FC Kebavita 2 4 1 0
9   FC Impuls UA 2 0 0 2
1   FC Gorlicka 2 6 2 0
8   In Plus & Pojemna Halina 2 1 0 1
5   Esportivo Varsovia 2 3 1 1
2   EXC Mobile Ochota 2 6 2 0
Social Media
Reklama