USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTYKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
Eternis CUP
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
12 Liga
13 Liga
ETERNIS - GRAMY DALEJ DO TEJ SAMEJ BRAMKI!

Znaleźć wiarygodnego partnera na rozgrywki amatorskie nie jest łatwo. My jednak nie możemy narzekać. Przykładem doskonałej współpracy na tej płaszczyźnie jest nasza relacja z firmą Eternis, która prężnie rozwija się już trzeci kolejny sezon. Jakie korzyści przyniesie nam i Wam ta umowa ?

Eternis, wiodący gracz na rynku działający w branży transportowej, TAXI i kurierskiej, jest zaufanym, polecanym partnerem firm transportowych takich jak Uber, Uber Eats, Bolt, Bolt Food, FREE NOW, Glovo, Wolt. 

Dzięki rzetelnej, terminowej współpracy z wyżej wymienionymi międzynarodowymi podmiotami Eternis umożliwia pracę dla kierowców i dostawców, którzy wykonują przejazdy z pasażerami lub dostarczają przesyłki czy żywność za pośrednictwem aplikacji mobilnych. Obecnie wiele formalności związanych z rozpoczęciem pracy na aplikacjach  można wykonać zdalnie, ale dla swoich klientów Eternis posiada dziesięć biur w największych miastach w Polsce: w Warszawie, Wrocławiu, Białymstoku, Lublinie, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Katowicach, Gdańsku i Rzeszowie.

W Eternis dbają o pełen komfort swoich partnerów-kierowców i kurierów. Oferują pomoc na każdym etapie współpracy oraz dostarczają wszystkie narzędzia, które pozwolą szybko rozpocząć pracę jako kierowca czy kurier.  Eternis oferuje szereg usług wspierających pracę kierowców i kurierów takie jak: wypożyczenia pojazdów do pracy czy legalizacja pracy obcokrajowców. Dodatkowo świadczy ciekawy pakiet benefitów takich jak: codzienne wypłaty, karty sportowe Medicover Sport, zniżki na paliwo, zniżki na części samochodowe oraz zniżki w warsztacie.

Firma Eternis to od 2 lat nasz kluczowy partner strategiczny, który nie tylko wspiera Ligę Fanów finansowo, ale również angażuje się w rozwój rozgrywek. W związku z tym mamy dla Was świetną wiadomość - od nowego sezonu konkursy na zawodnika i bramkę kolejki, zostaną nagrodzone voucherami w kwocie 30 PLN na przejazdy taksówką w aplikacji Free Now! Mamy nadzieję, że ta informacja spowoduje, iż rywalizacja w nowej kampanii Ligi Fanów nabierze dodatkowych rumieńców, a emocje związane z głosowaniami będą jeszcze większe!

Zachęcamy do obserwowania Eternis w internecie:

FACEBOOK - https://www.facebook.com/eternis.polska

STRONA - https://eternis.pl/

Data utworzenia artykułu: Ponad 2 tygodnie temu, 2023-09-08
Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
8   NieDzielni 2 1 0 1
2   FC Warsaw Wilanów 2 6 2 0
6   BAGSTAR Wszedło 2 3 1 1
3   Shitable 2 4 1 0
4   WEITI United 2 3 1 1
10   Sportano Football Club 2 0 0 2
7   AFC Niezamocni 2 1 0 1
9   Ajaks Warszawa 2 1 0 1
5   Lisy Bez Polisy 2 3 1 1
1   Essing Gorillaz 2 6 2 0
Social Media
Youtube SUBSKRYBUJReklama