USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
PUCHAR LIGI FANÓW
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
12 Liga
DLACZEGO WARTO ZAGRAĆ W LIDZE FANÓW!

Zdajemy sobie sprawę, że Liga Fanów to nie są najtańsze rozgrywki piłkarskie w Warszawie. Z naszych analiz wynika, że wpisowe wynosi u nas o 10-15% więcej niż w innych ligach. Wiadomo jakie są czasy – w tym momencie każdą złotówkę trzeba przed wydaniem oglądać dwa razy. Być może część z Was wyjdzie nawet z założenia, że warto poszukać czegoś innego niż Liga Fanów, ale właśnie dlatego stworzyliśmy dla Was poniższy artykuł. Chcemy Wam pokazać, co oferujemy w ramach wpisowego, czym różnimy się od konkurencji i dlaczego warto dołożyć te kilkadziesiąt złotych, ale mieć satysfakcję z dobrze zainwestowanej gotówki. Bo chociaż DROŻEJ nie zawsze znaczy lepiej, to w naszym przypadku tak właśnie jest. Zapraszamy do lektury!  

Każda nowa drużyna przystępując do rozgrywek Ligi Fanów ma zapewniony udział w darmowym turnieju BOS CUP organizowanym wspólnie z Białołęckim Ośrodkiem Sportu na Arenie Picassa. Impreza organizowana jest dla 64 drużyn, przeważnie w połowie września. Podczas zawodów weryfikujemy poziom piłkarski danej drużyny, dzięki czemu możemy przyporządkować ją do odpowiedniego poziomu piłkarskiego, co daje większą radość z gry i możliwość rywalizowania z drużynami o podobnej jakości.

W cenie wpisowego Liga Fanów organizuje Puchar Ligi Fanów, w którym biorą udział 64 drużyny (po 5 z każdego poziomu rozgrywek) Biorą w nim udział TYLKO DRUŻYNY Z LIGI FANÓW! Główną nagrodą jest udział w finałach PUCHAR POLSKI organizowanych przez współpracującą z nami Playarena.pl. Dodatkowo zapewniamy fotorelacje, materiały video, transmisję Live z komentarzem, DJ-a, muzykę w czasie spotkań, spikera prowadzącego, cheerleaderki, Food Truck’a a nawet konfetti.

Nagrywamy, montujemy i publikujemy około 30% wszystkich spotkań w ramach jednej kolejki (od 18 do 20 meczów). Jesteśmy liderem pod względem materiałów video w całej warszawie. Wszystkie spotkania nagrywane są ze specjalnych antresol - tak, aby każda akcja była doskonale widoczna. Od sezonu 2022/2023 ilość nagrywanych i montowanych materiałów video może wzrosnąć nawet do 25 spotkań.  

W Lidze Fanów gramy nie tylko o prestiż, ale też o cenne nagrody. Duże, ekskluzywne puchary i dedykowane medale otrzymują zespoły z TOP 3, ale drużyny z miejsc 4-10 również otrzymują od nas pamiątkowy Puchar za udział. Aby przekonać się o jakie nagrody w tych rozgrywkach rywalizujecie warto obejrzeć materiał z Gali Rozdania Nagród - https://youtu.be/xFXqB3Yo9-A

4 najlepsze drużyny w Lidze Fanów dostają szanse udziału w Mistrzostwach Polski organizowanych przez federację Playarena.pl. Każdy zawodnik grający w Lidze Fanów jest obserwowany przez wysłanników Socca.pl, selekcjonera kadry Polski, sędziów czy organizatorów i może trafić do Reprezentacji Polski w piłce sześcioosobowej! Dodatkowo najlepsza drużyna z I, II, III ligi otrzymuje przepustkę na turniej ogólnopolski „3 Rogi Karny” także organizowany przez federację Playarena.pl

Kładziemy szczególny nacisk na jakość sędziowania. Nasi arbitrzy to bardzo doświadczeni, znani i cenieni na mazowieckich boiskach rozjemcy lig amatorskich. Postanowiliśmy pójść o krok dalej, dołączając do obsady sędziowskiej arbitrów z Płocka, którzy na co dzień prowadzą mecze 2, 3, 4 ligi polskiej na boisku pełnowymiarowym. Są to sędziowie, którzy swoje umiejętności szlifowali pod okiem choćby p. Szymona Marciniaka. Warto dodać, że nasi arbitrzy wciąż się szkolą i doskonalą, dzięki czemu są na bieżąco ze wszystkimi przepisami. NIE ZATRUDNIAMY SĘDZIÓW AMATORÓW!

Liga Fanów posiada doskonałe obiekty piłkarskie przeznaczone do gry 6 na 6. ARENA GRENADY znajduje się na ul. Grenady 16 w niedalekiej odległości od ulicy Górczewskiej i Trasy Toruńskiej (stacja II linii metra „Młynów”). Boisko to posiada dwa oddzielne sektory o wymiarach 48x36m. W okresie letnim 2022 roku obiekt przejdzie całkowitą modernizacje, wymianę murawy, zamontowane zostaną dodatkowe piłkochwyty za bramkami oraz piłkochwyty rozdzielające boiska. Dodatkowo sektory boiskowe mają zostać dostosowane do wymiarów 47x30m. ARENA PICASSA znajdue się przy ul. Vincenta van Gogha 1 w niedalekiej odległości od Mostu Północnego i stacji I linii metra „Młociny”. Nowe boisko na warszawskim Tarchominie posiada 3 sektory o wymiarach 48x28m, parking, szatnie oraz trybuny. 

Bardzo dbamy o to, aby również poza boiskiem nasi zawodnicy i ich fani mogli odczuwać komfort z bycia częścią Ligi Fanów. Na naszej stronie dostępnych jest wiele ciekawych, cyklicznych, cotygodniowych artykułów jak: Relacje i Zapowiedzi, opisy zdobywców MVP kolejki, Plusy i Minusy kolejki, Drużyna Tygodnia, Jubileusze czy Wywiady. Liga Fanów żyje nie tylko w weekend, ale przez cały tydzień, o czym możecie przekonać się w każdej chwili odwiedzając nasz serwis.

Konkursy - FanTyp, Gold Team, Wybór zawodnika i bramki kolejki, Team Challenge, TurboFan - w żadnych rozgrywkach nie ma tylu dodatkowych zabaw jak w Lidze Fanów. Ponadto, w każdym z tych konkursów można wygrać atrakcyjne nagrody!

Regulamin – w Lidze Fanów nade wszystko stawiamy na jasne i przejrzyste zasady. Szczególną uwagę zwracamy na dopisywanie zawodników w trakcie rozgrywek, weryfikujemy zachowanie uczestników. Nie boimy się też wyciągać konsekwencji czy to wobec drużyn czy pojedynczych zawodników (w skrajnych przypadkach może to się wiązać nawet z wykluczeniem z ligi). Liga Fanów dba o swoją reputację, niczego nie zamiata pod dywan i dba o to, by każdy czuł się tutaj wyśmienicie.

Fachowa obsługa rozgrywek na boisku i poza nim. Na potrzeby prowadzenia amatorskiej ligi piłkarskiej powołaliśmy zespół ludzi, dla których sport, zdrowa rywalizacja i aktywność społeczna stanowią bardzo ważną sferę życia. W rozgrywki zaangażowanych jest kilkanaście osób, począwszy od właściciela, poprzez aż 18 koordynatorów, kamerzystę/montażystę, fotografów i 6 doświadczonych arbitrów. Ze wszystkimi osobami każda drużyna ma styczność bezpośrednio w trakcie meczów, z każdym można zamienić słowo i każdy zawsze służy pomocą. Cały sztab organizacyjny przeszkolony jest w zakresie pierwszej pomocy, posiadamy wszelkie predyspozycje i sprzęt medyczny do obsługi rozgrywek piłkarskich. Każdy mecz obsługiwany jest przez dwie osoby, które dbają o piłki do gry, wypełniają protokół i w każdej chwili służą Wam pomocą. Dzięki temu możecie się skupić tylko na grze.

Profil zawodnika i profil drużyny to nasze oczko w głowie. Od sezonu 2021/2022 wprowadziliśmy zdjęcia profilowe wszystkich uczestników, co pozwala na szybszą identyfikację graczy, ale też na łatwiejsze rozpracowywanie przeciwników ?

Liga Fanów oferuje wszystkim uczestnikom szeroki wachlarz statystyk - Najlepszy Strzelec, Zawodnik, Bramkarz, Kanadyjczyk, Asystent a nawet MVP danego poziomu rozgrywkowego. W żadnej innej lidze nie znajdziecie tylu statystyk indywidualnych czy drużynowych co u nas. Wyniki i statystyki meczowe są wprowadzane na bieżąco, więc już kilka chwil po ostatnim gwizdku sędziego cały protokół ze spotkania jest już do Waszej dyspozycji!

Liga Fanów od wielu lat jest wierna jednemu sponsorowi technicznemu. Wychodzimy z założenia, że nie ma sensu zmieniać czegoś, co jest dobre, a sprzęt oferowany przez markę ZINA to zawsze gwarancja najwyższej jakości. Wszystkich uczestników rozgrywek serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą ZINY na stronie nicesport2.pl oraz do odwiedzenia salonu przy ulicy Łukowskiej 60 w Warszawie. Zine oferuje szeroki wybór butów piłkarskich i strojów do wszystkich gier zespołowych, ochraniaczy, sprzętu bramkarskiego, akcesoriów, sprzętu treningowego i oczywiście piłek. Dzięki naszej współpracy uczestnicy Ligi Fanów mają możliwość zakupów (w tym także kompletów strojów) po bardzo preferencyjnych cenach, nawet z 35% rabatem. Dodatkowo jeżeli dana drużyna na swoich nowych trykotach będzie chciała umieścić również logo Ligi Fanów jesteśmy w stanie dofinansować zakupione komplety strojów - szczegóły u organizatora. 

 

PODSUMOWUJĄC - robimy wszystko, abyście w przystępnej cenie otrzymywali najwyższej jakości produkt. Sami widzicie, że wszystko drożeje, że coś, jeszcze niedawno kosztowało kilkanaście złotych, dziś kosztuje kilkadziesiąt. Ale nie mamy innego wyjścia i musimy to zaakceptować. Chcemy Was jednak przekonać, że oferta którą mamy i wciąż rozszerzamy, jest warta każdej wydanej przez Was złotówki. I oczywiście nie musicie wierzyć nam na słowo, ale czy 126 drużyn mogłoby się mylić ??

 

Możesz już teraz wesprzeć Ligę Fanów rejestrując się u naszego ligowego bukmachera Superbet Polska. Zakładając konto z kodem LIGAFANOW wspierasz rozwój ligowych rozgrywek a tym samym możesz zgarnąć bonus w wysokości 1554 pln na start. Rejestracja i szczegóły oferty pod linkiem TUTAJ

Data utworzenia artykułu: Ponad tydzień temu, 2022-07-30
Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
3   TUR Ochota 18 33 10 5
9   Mixamator 18 15 4 11
6   AnonyMMous! 18 25 8 9
4   East Wind 18 29 9 7
5   FC Kebavita 18 28 8 6
10   Narodowe Śródmieście 18 3 1 17
8   Contra 18 15 5 13
7   FC Impuls UA 18 23 7 9
1   FC Gorlicka 18 46 15 2
2   In Plus & Pojemna Halina 18 44 14 2
Social Media
Reklama