USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
PUCHAR LIGI FANÓW
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
116 DRUŻYN, 12 POZIOMÓW - LIGA FANÓW POWRACA!

Ponieważ do rozpoczęcia rozgrywek zostały już tylko 4 dni to możemy rozpoczynać końcowe odliczanie. Niemal wszystko jest już dopięte na ostatni guzik i najwyższa pora byśmy podzielili się z Wami kluczowymi informacjami, dotyczącymi zbliżającego się sezonu. Jak wygląda podział ligowy i kto z kim zagra na danym poziomie rozgrywek? Sprawdźcie Sami!

Nasz artykuł zacznijmy może najodważniejszego czyli od zmiany boiska i lokalizacji rozgrywek Ligi Fanów. Nie mogliśmy sobie chyba wymarzyć lepszego miejsca, niż miejsce narodzin wielu wybitnych sportowców. Mowa oczywiście o warszawskim AWF znajdującym się przy ul. Marymonckiej 34 na pograniczu dzielnicy Bielanach i Żoliborza. Nowoczesna murawa, aż cztery sektory, przystosowana infrastruktura, ale przede wszystkim - cała Liga Fanów w jednym miejscu! Dzięki możliwości rozgrywania spotkań od g. 8.00 do 23.00 na czterech sektorach jednocześnie, będziemy w stanie prowadzić rozgrywki w jeszcze wyższym standardzie. Sektory będą oddzielone od siebie wysokimi piłkochwytami oraz bandami, a w samym sercu strefy buforowej będzie się znajdować stanowisko organizacyjne. Do dyspozycji będzie kilka szatni, zatem problem przebierania się "pod chmurką" odchodzi w niepamięć. A na tych, którzy będą chcieli obejrzeć mecze innych zespołów czekają wygodne trybuny. Więcej szczegółów przeczytacie w naszym oddzielnym artykule - link TUTAJ

 

AŻ 12 POZIOMÓW ROZGRYWKOWYCH

Wiedzieliśmy, że zmiana lokalizacji rozgrywania spotkań, inflacja i większe koszty wpisowego na pewno będą dla niektórych ekip problematyczne i przewidywaliśmy, że po rekordowych 126 drużynach w poprzednim sezonie możemy liczyć na duży spadek. Ostatecznie w rozgrywkach zagra 116 drużyn podzielonych na 12 poziomów rozgrywek. Bardzo długo dyskutowaliśmy skład każdej z lig, rozmawialiśmy z kapitanami oraz prowadziliśmy bardzo długie rozmowy wewnątrz naszego zespołu organizacyjnego. Skład każdej ligi nie jest przypadkowy i bardzo zależało nam, aby poziomy były wyrównane. Sami nie możemy się doczekać rywalizacji, gdyż zapowiada się ona wyjątkowo ciekawie na każdym szczeblu. W 10 i 11 lidze obecnie mamy po 8 drużyn i jeżeli tutaj nic się nie zmani ( mamy 3 zgłoszenia ale czekamy na ich potwierdzenie ) zagramy na tych poziomych w systemie każdy z każdym a na sam koniec podzielimy tabelę na grupę mistrzowską i grupę spadkową. 

 

AKTUALIZACJA SKŁADÓW

Zawsze dążymy do tego, aby w naszych bazach danych był porządek. Musicie nam w tym jednak pomóc, przesyłając zaktualizowane składy swoich ekip. Do rozpoczęcia sezonu zostało naprawdę niewiele czasu, a chcemy jak najprędzej przygotować nasze zaplecze systemowe tak, aby już podczas pierwszej kolejki protokoły meczowe nie były poprawiane długopisem. Sprawdźcie już teraz swoje składy, dajce znać kogo wykreślić kogo dodać aby jak najmniej było pisania w niedzielę. Liczymy na Was!

 

TERMINARZ

Tworzenie cotygodniowego terminarza rozgrywek dla blisko 120 drużyn to droga przez mękę, dlatego chcielibyśmy wszystkim nowym i obecnym zespołom przypomnieć, w jaki sposób należy do nas zgłaszać swoje propozycje meczowe na kolejne weekendy. Szczegóły przeczytacie TUTAJ

 

ZDJĘCIA PROFILOWE

To przedsięwzięcie rozpoczęliśmy już w sezonie 2021/2022, jednak tym razem chcemy go sfinalizować jesienią. Na pierwszych dwóch kolejkach planujemy zatrudnić dodatkowych fotografów, którzy będą tylko dedykowani do robienia zdjęć profilowych przed każdym meczem. Zdjęcia te będą dostępne na stronie przy waszych nazwiskach, dlatego bardzo prosimy, aby na prośbę osób z obsługi poświęcić przed meczem 5 minut i ustawić się do sesji zdjęciowej na naszych zielonym tle. Ze względu na liczne nowe konkursy indywidualne ( Wybór TOP 6, Wybór najlepszego zawodnika kolejki, Jubileusze, Wybór bramki kolejki ) potrzebujemy Waszych zdjęć profilowych aby dodać je na odpowiednie grafiki.

 

PUCHAR LIGI FANÓW

Tak jak w poprzednim sezonie odpalamy na sam koniec sezonu Puchar Ligi Fanów w którym zmierzą się aż 64 zespoły. Turniej będzie darmowy (wliczony w ramach wpisowego za dwie rundy) organizowany tylko i wyłącznie dla zespołów z Ligi Fanów, a warunkami udziału będą następujące:

  • dobre miejsce w lidze (od 1 od 5 miejsca) 
  • brak walkowerów
  • uregulowana kwestia wpisowego

Zawody odbędą się tydzień po końcowych rozstrzygnięciach sezonu 2022/2023. Dokładne szczegóły opiszemy w osobnym artykule.

 

PROFESJONALNI SĘDZIOWIE MZPN

Zawsze staramy się podnosić poziom sędziowania, nie tylko w stosunku do konkurencyjnych lig, ale także do poprzednich sezonów w naszych rozgrywkach. Dlatego obsługa meczów będą zajmować zawodowi sędziowie z MZPN, którzy na co dzień wydają werdykty w III oraz IV lidze. Panowie z Płocka szkolili się pod okiem znanego polskiego arbitra, Szymona Marciniaka, a do tego na bieżąco podnoszą swoje kwalifikacje licznymi kursami sędziowskimi, zatem mówimy o prawdziwych zawodowcach! Od nowego sezonu na 4 sektorach będziemy gościć aż 5 arbitrów.

 

NOWA TECHNOLOGIA VIDEO - SYSTEM VEO

Po licznych rozmowach z Wami, na temat jakości oraz możliwości ulepszenia nagrań ze spotkań postanowiliśmy zainwestować w oprawę skrótów meczowych. Efektem będą nowe kamery VEO - będziemy nagrywać aż 24 ligowe, które będzie możne późnej obejrzeć w całości na dedykowanej platformie - Szczegóły opisaliśmy - link TUTAJ Dodatkowo posiadamy zeszłoroczne antresola, dzięki którym kąt, pod jakim nagrywane są piłkarskie potyczki jest znacznie lepszy, a pole nagrywania znacząco większe. Mamy nadzieję, że nowe podejście do oprawy multimedialnej trafi w wasze gusta.

 

REPREZENTACJA LIGI FANÓW

Jest to inicjatywa tylko dla zawodników niezrzeszonych, którzy z dumą chcą reprezentować barwy Ligi Fanów w piłce 11-osobowej.W tym roku Reprezentacja awansowała do III Rundy Okręgowego Pucharu Polski. Jednak było wyraźnie widać, że potencjał jest o wiele większy, dlatego kontynuujemy to przedsięwzięcie! Mamy trenera, mamy zaplecze, a Was zachęcamy do zgłaszania się na treningi.

 

STROJE MECZOWE - RABAT AŻ -35% OD ZINA!

Od wielu lat naszym partnerem technicznym jest firma ZINA, dzięki czemu gramy doskonałej jakości piłkami. Dzięki długiej współpracy udało nam się wynegocjować także naprawdę świetne warunki dla Was. Jako uczestnicy Ligi Fanów, otrzymać aż 35% rabat na asortyment sklepu Nice Sport 2 ( https://www.nicesport2.pl/ ) Jest to świetna okazja, aby nowe, efektowne stroje swojego zespołu zamówić właśnie u naszego sponsora. Gwarantowana jakość i zadowolenie z zamówionego sprzętu!

 

NOWY SPONSOR I LIGOWY BUKMACHER - SUPERBET

Od 21 lipca 2022 roku zakłady Bukmacherskie SUPERBET POLSKA zostały oficjalnym sponsorem Ligi Fanów. Nowy partner oznacza nowe możliwości, nowe konkursy, rozwój rozgrywek jaki sobie założyliśmy. Jakie profity z tego tytułu będzie miała Liga Fanów, co wniesie w rozgrywki Superbet i przede wszystkim co Wy z tego mieć będziecie. O tym przeczytacie w osobnym artykule TUTAJ

Pamiętajcie, że poprzez założenia konta u naszego ligowego bukmachera z kodem LIGAFANOW dajecie sobie szansę odebrać nagrody jakie dla Was wspólnie szykujemy w przeciągu całego seoznu, jak również wspomagacie nasze rozgrywki - Rejestracja i szczegóły link - TUTAJ - rejestrując się przez nasz link będziecie mogli dodatkowo skorzystać z bonusu na kwotę 3754 pln.

 

UTRUDNIENIA - MARATON WARSZAWSKI

W dniu 25 września zaplanowany jest Maraton Warszawski (szczegóły tutaj https://maratonwarszawski.com/). Ten fakt w połączeniu z sytuacją, gdzie być może część z Was będzie dojeżdżała na AWF po raz pierwszy, może powodować opóźnienia. A bardzo byśmy tego nie chcieli. Zorganizujcie sobie czas tak, abyśmy nie musieli ingerować w terminarz, a w skrajnych wypadkach - byśmy nikogo nie poczęstowali walkowerem na starcie. To oczywiście czarny scenariusz, natomiast prosimy Was o odpowiedzialność w tej kwestii. Liczymy na Waszą dojrzałość w tej materii.

 

I na razie chyba tyle. Już w tym tygodniu będą się pojawiać premierowe artykuły, jak zapowiedź pierwszej kolejki. Tym samym zarówno nasza strona www, jak i Facebook, Instagram czy YouTube rozpoczynają proces wchodzenia na najwyższe obroty. Zachęcamy Was, by aktywnie uczestniczyć w życiu naszych rozgrywek, a chcąc być ze wszystkim na bieżąco nie zapomnijcie dołączyć do grona naszych facebookowych czy instagramowych followersów. Na pewno na tym nie stracicie!

Brzmi ciekawie? My już odliczamy dni do pierwszego gwizdka, który zabrzmi już 25 września. Emocji, walki na boisku, pięknych bramek i efektownych parad bramkarskich na pewno nie zabranie. Przygotujcie się dobrze, bo będzie się działo !

 

LIGA FANÓW POWRACA!

 

Data utworzenia artykułu: Ponad 2 tygodnie temu, 2022-09-19
Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
6   TUR Ochota 2 3 1 1
7   ALPAN 2 3 1 1
10   AnonyMMous! 2 0 0 2
4   Deportivo la chickeno 2 3 1 1
3   FC Kebavita 2 4 1 0
9   FC Impuls UA 2 0 0 2
1   FC Gorlicka 2 6 2 0
8   In Plus & Pojemna Halina 2 1 0 1
5   Esportivo Varsovia 2 3 1 1
2   EXC Mobile Ochota 2 6 2 0
Social Media
Reklama