Wczytuję...

KOLEJNA WALKA, KOLEJNA RUNDA!

Zmagania w rundzie jesiennej dobiegły końca, ale tak naprawdę kluczowe spotkania przed nami. Prawdziwą wartością zespołu jest całokształt: nie jest ważne jak zaczyna, ale jak kończy!

SUBSKRYBUJ - LIGA FANÓW TV !

Mamy kanał YouTube! Liga Fanów, oprócz samych spotkań, zapowiedzi, wywiadów, newsów czy imprez, postanowiła pójść o krok dalej i śledzić nasze działania w najpopularniejszym serwisie z ma…

DLACZEGO MY!

Jako że nie jesteśmy jedyni w tym co robimy, a nie chcielibyśmy być jednymi z wielu, przedstawiamy wam poniżej kilka argumentów, dla których warto zagrać w LIDZE FANÓW!

LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIE

Masz Instagram? Obserwuj nas i bądź na bieżąco! Zobacz co tam znajdziesz z życia Ligi Fanów.

KOLEJNA WALKA, KOLEJNA RUNDA!
SUBSKRYBUJ - LIGA FANÓW TV !
DLACZEGO MY!
LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIE

SZUKASZ REKLAMY W SPORCIE - DOBRZE TRAFIŁEŚ!

 

Chcesz współpracować? Zostać partnerem lub sponsorem ligi? Masz pomysł jak urozmaicić rozgrywki? Skontaktuj się z nami!

1.Chcielibyśmy zachęcić Państwa do przyłączenia się i wsparcia naszej inicjatywy. Piłka nożna to wyjątkowa dyscyplina, która wywołuje w graczach mnóstwo pozytywnych emocji. Widok szczęśliwych uczestników turnieju jest dla nas bezcenny, dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby stworzyć niezapomniane widowisko. Sponsoring wydarzeń sportowych sprzyja tworzeniu i wzmacnianiu pożądanego wizerunku firmy. Uczestnicy doceniają zaangażowanie sponsora w rozwój sportu, i przychylnie odbierają formę reklamy, postrzegając ją jako przyjazną.

2.Chcąc stworzyć dogodne warunki do uprawiania sportu wyczynowego zawodnikom utalentowanym w młodym i dojrzałym wieku, musimy liczyć na wsparcie finansowe darczyńców czy sponsorów. Z myślą o biznesie stworzyliśmy ofertę sponsorską, która podpowie na jakich zasadach możliwa jest współpraca z naszymi rozgrywkami.

3.Jesteśmy firmą zajmującą się organizacją zawodów sportowych i doskonale wiemy jak profesjonalnie zorganizować udany, aktywny wypoczynek dla wszystkich uczestników imprezy. Obecnie zajmujemy się przede wszystkim organizacją Amatorskiej Ligi Szóstek Piłkarskich. Organizujemy również największe turnieje piłkarskie dla amatorskich drużyn w postaci Halowego Puchar Fanów i Pucharu Fanów. Przyjeżdżają do nas zespoły nie tylko z okolic Warszawy, ale również z całej Polski.

4.W dzisiejszej rzeczywistości dla różnego rodzaju przedsiębiorstw sponsoring zajmuje własne, odpowiedzialne miejsce w marketingu. Jest także narzędziem, które oferuje korzyści jakich nie zapewni ani sama reklama ani działania public relations. Pozytywy jakie można uzyskać z faktu sponsorowania Ligi Fanów są następujące:

  • zwiększenie rozpoznawalności marki
  • umocnienie pozytywnego wizerunku firmy poprzez pozytywne skojarzenie z projektem
  • dotarcie do określonej grupy klientów
  • postrzeganie firmy jako dbającej o rozwój sportu i rekreacji
  • łączenie elementów sportowej rywalizacji z dobrą zabawą.

5.Oferujemy rozmaite formy reklamy zarówno podczas rozgrywek towarzyszącym, jak i w mediach czy Internecie. Dysponujemy też dobrze stargetowanymi bazami mailingowymi a współpraca z Fundacją Kibica pozwala nam skoordynować ewentualne działania i poszerzyć możliwości promocji Państwa firmy.

6.Żywimy nadzieję, że niniejsza oferta sponsorska znajdzie uznanie w Państwa oczach oraz miejsce wśród celów marketingowych Państwa firmy, a ewentualna współpraca przyniesie wymierne korzyści obu stronom. Nam umożliwi zrealizowanie ambitnego celu sportowego, a Państwu posłuży w promocji wizerunku firmy. Współpracę pojmujemy jako obustronne zaufanie - nie podejmujemy się zadań, których nie jesteśmy w stanie spełnić. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
(+48) 609 021 030

sponsors offer