Wczytuję...

UDOSTĘPNIAJ MATERIAŁY LF!

Ligowicze potrzebujemy waszej pomocy, wsparcia w udostępnianiu materiałów ligowych, bo Liga Fanów to przede wszystkim WY! Jak można nas wesprzeć dowiecie się w załączonym artykule.

FORTUNA Z LIGA FANÓW!

Do grona naszych Partnerów dołączyły Zakłady Bukmacherskie FORTUNA! Jakie profity z tym są związane, co Wy jako uczestnicy, sympatycy zyskacie?

LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA…

Masz Telefon, Tablet i aktywne konto Google ? Sprawdź jak łatwo skonfigurować powiadomienia dla materiałów Video z kanału Liga Fanów TV.

LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIE

Masz Instagram? Obserwuj nas i bądź na bieżąco! Zobacz co tam znajdziesz z życia Ligi Fanów.

UDOSTĘPNIAJ MATERIAŁY LF!
FORTUNA Z LIGA FANÓW!
LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA NA YOUTUBE
LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIE

SZUKASZ REKLAMY W SPORCIE - DOBRZE TRAFIŁEŚ!

 

Chcesz współpracować? Zostać partnerem lub sponsorem ligi? Masz pomysł jak urozmaicić rozgrywki? Skontaktuj się z nami!

1.Chcielibyśmy zachęcić Państwa do przyłączenia się i wsparcia naszej inicjatywy. Piłka nożna to wyjątkowa dyscyplina, która wywołuje w graczach mnóstwo pozytywnych emocji. Widok szczęśliwych uczestników turnieju jest dla nas bezcenny, dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby stworzyć niezapomniane widowisko. Sponsoring wydarzeń sportowych sprzyja tworzeniu i wzmacnianiu pożądanego wizerunku firmy. Uczestnicy doceniają zaangażowanie sponsora w rozwój sportu, i przychylnie odbierają formę reklamy, postrzegając ją jako przyjazną.

2.Chcąc stworzyć dogodne warunki do uprawiania sportu wyczynowego zawodnikom utalentowanym w młodym i dojrzałym wieku, musimy liczyć na wsparcie finansowe darczyńców czy sponsorów. Z myślą o biznesie stworzyliśmy ofertę sponsorską, która podpowie na jakich zasadach możliwa jest współpraca z naszymi rozgrywkami.

3.Jesteśmy firmą zajmującą się organizacją zawodów sportowych i doskonale wiemy jak profesjonalnie zorganizować udany, aktywny wypoczynek dla wszystkich uczestników imprezy. Obecnie zajmujemy się przede wszystkim organizacją Amatorskiej Ligi Szóstek Piłkarskich. Organizujemy również największe turnieje piłkarskie dla amatorskich drużyn w postaci Halowego Puchar Fanów i Pucharu Fanów. Przyjeżdżają do nas zespoły nie tylko z okolic Warszawy, ale również z całej Polski.

4.W dzisiejszej rzeczywistości dla różnego rodzaju przedsiębiorstw sponsoring zajmuje własne, odpowiedzialne miejsce w marketingu. Jest także narzędziem, które oferuje korzyści jakich nie zapewni ani sama reklama ani działania public relations. Pozytywy jakie można uzyskać z faktu sponsorowania Ligi Fanów są następujące:

  • zwiększenie rozpoznawalności marki
  • umocnienie pozytywnego wizerunku firmy poprzez pozytywne skojarzenie z projektem
  • dotarcie do określonej grupy klientów
  • postrzeganie firmy jako dbającej o rozwój sportu i rekreacji
  • łączenie elementów sportowej rywalizacji z dobrą zabawą.

5.Oferujemy rozmaite formy reklamy zarówno podczas rozgrywek towarzyszącym, jak i w mediach czy Internecie. Dysponujemy też dobrze stargetowanymi bazami mailingowymi a współpraca z Fundacją Kibica pozwala nam skoordynować ewentualne działania i poszerzyć możliwości promocji Państwa firmy.

6.Żywimy nadzieję, że niniejsza oferta sponsorska znajdzie uznanie w Państwa oczach oraz miejsce wśród celów marketingowych Państwa firmy, a ewentualna współpraca przyniesie wymierne korzyści obu stronom. Nam umożliwi zrealizowanie ambitnego celu sportowego, a Państwu posłuży w promocji wizerunku firmy. Współpracę pojmujemy jako obustronne zaufanie - nie podejmujemy się zadań, których nie jesteśmy w stanie spełnić. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
(+48) 609 021 030

sponsors offer