Wczytuję...

KOLEJNA WALKA, KOLEJNA RUNDA!

Zmagania w rundzie jesiennej dobiegły końca, ale tak naprawdę kluczowe spotkania przed nami. Prawdziwą wartością zespołu jest całokształt: nie jest ważne jak zaczyna, ale jak kończy!

SUBSKRYBUJ - LIGA FANÓW TV !

Mamy kanał YouTube! Liga Fanów, oprócz samych spotkań, zapowiedzi, wywiadów, newsów czy imprez, postanowiła pójść o krok dalej i śledzić nasze działania w najpopularniejszym serwisie z ma…

DLACZEGO MY!

Jako że nie jesteśmy jedyni w tym co robimy, a nie chcielibyśmy być jednymi z wielu, przedstawiamy wam poniżej kilka argumentów, dla których warto zagrać w LIDZE FANÓW!

LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIE

Masz Instagram? Obserwuj nas i bądź na bieżąco! Zobacz co tam znajdziesz z życia Ligi Fanów.

KOLEJNA WALKA, KOLEJNA RUNDA!
SUBSKRYBUJ - LIGA FANÓW TV !
DLACZEGO MY!
LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIE

HALOWY PUCHAR FANÓW - JAKIE TO ROZGRYWKI ?

 

OPIS TURNIEJU

Halowy Puchar Fanów to prestiżowa, ogólnopolska impreza halowa skierowana do zespołów z całej Polski. Turniej ten to jedna z najlepiej zorganizowanych, najbardziej renomowanych i największych imprez futsalowych w Polsce, z roku na rok przyciągająca coraz więcej chętnych ekip. Poziom, atmosfera, klimat rywalizacji w duchu fair-play: jednym słowem "święto piłki halowej".

Dotychczas w dziewięciu imprezach wystąpiło w sumie koło 170 różnych zespołów. Na parkiecie zobaczyliśmy drużyny aż z 46 miast Polski takich jak : Płock, Toruń, Olsztyn, Lublin, Łódź, Opoczno, Opatów, Opole, Tychy, Katowice, Siedlce, Sochaczew, Białystok, Kraków, Ostrów Mazowiecki, Chełmża, Elbląg, Zamość, Radom, Marki, Piaseczno, Słupno, Mława, Kielce, Tarnów, Iława, Garwolin, Krośniewice, Jelenia Góra, Rawa Mazowiecka, Starachowice, Gdańsk, Ostrołęka, Grodzisk Mazowiecki, Tarczyn, Mińsk, Pruszków, Wyszków, Płońsk, Pułtusk, Warszawa.

Tradycyjnie zawody organizowane są przez największą Amatorska Ligę Szóstek Piłkarskich w Warszawie - LIGA FANÓW i rozgrywane są w okresie zimowym ( styczeń - luty ). Ze względu, że w turnieju bierze udział zawsze 40 zespołów nie ma losowania grup, drużyna, która zgłosi chęć gry w danym przedziale czasowym zostanie automatycznie dołączona do danej grupy. Spotkania prowadzone są przez przeszkolonych sędziów według aktualnych przepisów futsalu z drobnymi zmianami potrzebnymi do sprawnego przeprowadzenia rozgrywek. Dokładamy wszelkich starań, by czas spędzony na turnieju był dla Was wspaniałym przeżyciem.

 

AKTUALNA OFERTA

Jeżeli lubicie grać w piłkę nożną, macie w sobie ducha rywalizacji, chcecie przeżyć fantastyczną zabawę i powalczyć o atrakcyjne nagrody to mamy już dla was aktualną ofertę 10 jubileuszowej edycji Halowego Pucharu Fanów 2018 - Zobacz TUTAJ

 

CO GWARANTUJEMYHPF Foto 1

 • Atrakcyjne nagrody rzeczowe dla najlepszych zespołów
 • Profesjonalne materiały Video z meczów
 • Wywiady z uczestnikami zawodów
 • Kompleksową fotogalerię zdjęć z turnieju, zdjęcia drużynowe i indywidualne
 • Fachowa obsada sędziowska
 • Mecze grupowe rozgrywane zazwyczaj są w ciągu kilku minut
 • Rywalizację drużyny z niemal całej Polski
 • Komfortowe warunki do gry
 • Zabezpieczenie Medyczne
 • Spikera
 • Wodę mineralną podczas każdego spotkania

 

WPISOWE, NAGRODY

Wpisowe za udział w Halowym Pucharze Fanów wynosi 499 zł za drużynę. Tryb i sposób zapłaty organizator przekaże każdej zgłaszającej się drużynie. Zespół, która nie wpłaci wpisowego w wyznaczonym terminie nie zostanie dopuszczony do udziału w rozgrywkach.

 • I miejsce - voucher 3000 PLN do wykorzystania w sklepie ZINA
 • II miejsce - voucher 1000 PLN na wykorzystanie w sklepie ZINA
 • III miejsce - voucher 500 PLN na wykorzystanie w sklepie ZINA
 • Puchar Fair Play
 • Najlepszy zawodnik - statuetka, sprzęt sportowy
 • Najlepszy bramkarz - statuetka, sprzęt sportowy
 • Najlepszy strzelec - statuetka, sprzęt sportowy

Dodatkowo dla najlepszych drużyn oczywiście medale i wysokiej klasy Puchary.

 

HARMONOGRAM ROZGRYWEK

Zawody rozgrywane są co roku w okresie zimowym ( styczeń-luty ) w Warszawie. Ze względu na fakt, iż w turnieju bierze udział nawet 40 zespołów nie ma losowania grup. Drużyna, która zgłosi chęć gry w danym przedziale czasowym zostaje dołączona do konkretnej grupy. Miejsce rozgrywek: WARSZAWA (Polska) - ul. Strumykowa 21

 • 27-01-2018 | sobota g. 08-22 | spotkania grupowe | Grupa A, B, C, D, E
 • 28-01-2018 | niedziela g. 08-17 | spotkania grupowe | Grupa F, G, H
 • 28-01-2018 | niedziela g. 17-22 | Faza Pucharowa, Finały

Wszystkie spotkania w turnieju będą trwały 1x15 minut. Każda drużyna ma zagwarantowane 4 spotkanie w grupie. Zespoły mają możliwość zadeklarowania preferowanego dnia udziału w eliminacjach. Uczestnikom z dalszych regionów, którzy chcieliby spędzić weekend w Warszawie, organizatorzy pomagają w znalezieniu i załatwieniu noclegu z soboty na niedzielę. Istnieje także możliwość, by zespół rozegrał cały turniej w jeden dzień w zależności od swoich propozycji meczowych.

 

REGULAMIN ROZGRYWEK

Każda drużyna przystępująca do rozgrywkę Halowego Pucharu Fanów powinna zapoznać się z jego regulaminem, tak aby wszyscy wiedzieli jak gramy, jakie są przewidziane kary za przewinienia.
Link to regulaminu znajdziecie TUTAJ

 

LOKALIZACJA

Mecze rozgrywane będą na pełnowymiarowej hali do futsalu mieszczącej się na ulicy Strumykowej 21 (Tarchomin) w Warszawie. Arena Białołęckiego Ośrodka Sportu to największy tego typu obiekt sportowy po prawej stronie Wisły, w pełni spełniający standardy tego typu imprezy. Wymiary głównej sali sportowej to 48 x 24 m wraz z trybunami. Do hali przylega wygodny, ogrodzony i oświetlony parking na 100 miejsc parkingowych. Zaplecze hali stanowi 8 przebieralni z pełnym węzłem sanitarnym
Zobacz mapkę dojazdu do Hali Sportowej - TUTAJ

 

FORMUŁA ZAWODÓW

Zawody rozgrywane są w jeden weekend a zespoły podzielone są na 8 grup 5 drużynowych.

 • Awans do 1/8 finału wywalczą dwie najlepsze drużyny z każdej z grup a ilość meczy rozegranych przez drużynę sięga od 4 do 8 spotkań.
 • Czas trwania spotkania: 1x15
 • Aktualne przepisy gry w futsal
 • Szacowana ilość drużyn: 40
 • Wymiary boiska: 40 x 20 metrów
 • Zegar elektroniczny

Uczestnikom z dalszych regionów, którzy chcieliby spędzić weekend w Warszawie, organizatorzy pomagają w znalezieniu i załatwieniu ewentualnego taniego noclegu z soboty na niedzielę. Drużyna turniej może rozegrać w jeden bądź dwa dni, w zależności od swoich propozycji meczowych.

 

HISTORIA ROZGRYWEK

Historia rozgrywek Halowego Pucharu Fanów sięga roku 2009. Na starcie pierwszej edycji zobaczyliśmy 10 zespołów. Z roku na rok w zawodach startuje coraz więcej zespołów, a poziom sportowy imprezy rośnie. W 2010 o tytuł walczyło 20 zespołów a w roku 2011 aż 30 ekip. W lutym 2012 roku podczas czwartej edycji turnieju po raz pierwszy rozgrywanej przez dwa pełne weekendy zobaczyliśmy 35 zespołów. Rok 2013 i 2014 to już maksymalna ilość zgłoszonych drużyn, gdzie o walkę o Puchar Fanów wystartowało aż 40 amatorskich zespołów z całej Polski. W 2015 roku poszliśmy jeszcze dalej i zorganizowaliśmy turniej dla 48 zespołów. Ostatecznie w 2016 zmieniliśmy formę z dwóch weekendów gry na jeden i maksymalnie to turnieju mogliśmy przyjąć 40 zespołów.

Z roku na rok Liga Fanów stara się o fachową organizację i coraz ciekawszą obsadę zawodów. Zawsze liczymy, że kolejna edycja naszej imprezy będzie lepsza od poprzedniej zarówno pod względem organizacyjnym jak i sportowym.

OBECNI ZWYCIĘZCY HALOWEGO PUCHARU FANÓWHPF Foto 2

 1. 2009 - Cosa Nostra ( Warszawa )
 2. 2010 - Avanti ( Marki )
 3. 2011 - Cosa Nostra ( Warszawa )
 4. 2012 - Agresywni Ochota ( Warszawa )
 5. 2013 - Agresywni Ochota ( Warszawa )
 6. 2014 - Icar Poker Team ( Lublin )
 7. 2015 - BRS ( Warszawa )
 8. 2016 - Przecinaki ( Warszawa )
 9. 2017 - Przecinaki ( Warszawa )

 

ZGŁOSZENIA

Aby zgłosić drużynę do Turnieju Halowego należy skontaktować się z organizatorem zawodów na :

W opisie maila prośba o podanie informacji o nazwie drużyny, telefonie kontaktowym do kapitana, informacji z jakiego rejonu jest drużyna i swoje preferencje meczowe na rozgrywki grupowe. Drużyna zostaje zatwierdzona do rozgrywek po wstępnej akceptacji organizatora oraz opłaceniu wpisowego. Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 21 stycznia 2018 r. Termin płatności wpisowego najpóźniej do dnia 23 stycznia 2018 r. Liczba miejsc jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń!

 

WYDARZENIE NA FACEBOOKU

Ze względu na ogólnopolski charakter Turnieju Halowego zostało wystawione na portalu społecznościom wydarzenie - TUTAJ
Klikając "wezmę udział" będziecie na bieżąco informowani o stanie zapisów oraz będą do Was docierały inne ważne informacje związane z całą imprezą. Liczymy też, że użyjecie funkcji "zaproś" i dacie znać kolegom o naszej inicjatywie.

 

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Organizator Halowego Pucharu Fanów zastrzega sobie iż, nie ponosi odpowiedzialności cywilnej ani prawnej za wszelkie kradzieże podczas trwania imprezy oraz kontuzje poniesione przez uczestników podczas zawodów. Każdemu uczestnikowi rozgrywek znane są zasady gry w piłkę nożną i każdy uczestnik gry ma pełną świadomość, że może nabawić się kontuzji w trakcie gry. Organizator nie ponosi żadnej odpowiedzialności prawnej za wypadki wynikające z udziału zawodnika w rozgrywkach piłkarskich, oraz skutki wypadków przed, po i w czasie gry. Każdy zawodnik gra na swoją odpowiedzialność. Zaleca się uczestnikom rozgrywek w celu ochrony ubezpieczeniowej zawarcie ubezpieczenia od NNW. W rozgrywkach mogą brać udział tylko osoby pełnoletnie, które ukończyły 18 lat. W przypadku gry niepełnoletniego zawodnika odpowiedzialność spoczywa na kapitanie drużyny, który winien dysponować stosowną zgodą od przedstawicieli ustawowych małoletniego

Kapitan zobowiązuje się niezwłocznie do przekazania treści Regulaminu członkom drużyny. Każdy z zawodników może zgłosić swoje uwagi do Regulaminu Rozgrywek przed turniejem bezpośrednio do organizatora lub drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Zgłoszenie do rozgrywek i brak zgłoszonych uwag do Regulaminu przez zawodnika oznacza pełną akceptację Regulaminu i nakłada obowiązek jego przestrzegania przez uczestników rozgrywek.

 

Wybierz kolejkę:
2 0

8 LIGA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
4 0

9 LIGA

Kolejka 9

Statystyki kolejki