Wczytuję...

KOLEJNA WALKA, KOLEJNA RUNDA!

Zmagania w rundzie jesiennej dobiegły końca, ale tak naprawdę kluczowe spotkania przed nami. Prawdziwą wartością zespołu jest całokształt: nie jest ważne jak zaczyna, ale jak kończy!

SUBSKRYBUJ - LIGA FANÓW TV !

Mamy kanał YouTube! Liga Fanów, oprócz samych spotkań, zapowiedzi, wywiadów, newsów czy imprez, postanowiła pójść o krok dalej i śledzić nasze działania w najpopularniejszym serwisie z ma…

DLACZEGO MY!

Jako że nie jesteśmy jedyni w tym co robimy, a nie chcielibyśmy być jednymi z wielu, przedstawiamy wam poniżej kilka argumentów, dla których warto zagrać w LIDZE FANÓW!

LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIE

Masz Instagram? Obserwuj nas i bądź na bieżąco! Zobacz co tam znajdziesz z życia Ligi Fanów.

KOLEJNA WALKA, KOLEJNA RUNDA!
SUBSKRYBUJ - LIGA FANÓW TV !
DLACZEGO MY!
LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIE

Lubicie grać w piłkę nożną? Macie w sobie ducha rywalizacji? Chcecie przeżyć fantastyczną zabawę połączoną z dreszczykiem sportowej adrenaliny? Zachęcamy wszystkie amatorskie drużyny do udziału w 5 edycji Pucharu Fanów 2017 rozgrywanego jak co roku pod koniec czerwca w Warszawie. Turniej Piłkarski organizowany przez Ligę Fanów to jedna z największych i najbardziej prestiżowych imprez piłkarskich w Polsce, ciesząca się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem.

Puchar Fanów 2017 Wydarzenie

 

Rozgrywki odbędą się 25 czerwca a areną zmagań będzie wysokiej klasy obiekt mieszczący się przy szkole im Michała Konarskiego w Warszawie - ul. Okopowa 55A. W poprzednich latach liczba drużyn zawsze przekraczała 25, a tym razem liczymy na 30 ekip! Dla wielu z Was będzie to ostatnia okazja, by kończący się powoli sezon zakończyć z jakimkolwiek trofeum, z kolei inni będą mogli dołożyć kolejny okazały Puchar do swojego dorobku. Liczymy na niezapomniane emocje!

Koszt udziału w Turnieju to jedyne 320zł od drużyny. My ze swojej strony jak zwykle zapewniamy wam pełny pakiet organizacyjny - będzie muzyka, spiker, wywiady, oprawa zdjęciowa i video, darmowa woda, profesjonalni sędziowie czy zabezpieczenie medyczne. Nie zabraknie też nagród w postaci medali, pucharów oraz sprzętu sportowego. Sam obiekt sportowy na którym odbędą się zawody to nowoczesny kompleks piłkarski ze wszelkimi certyfikatami FIFA przeznaczony do organizacji dużych imprez sportowych i widowiskowych.

Jesteśmy również do Waszej dyspozycji w kwestii dogodnego terminarza, pomocy w dojeździe czy pytań do regulaminu. Wszystko to z myślą o Waszym komforcie i wygodzie. Na pewno zapamiętacie sobie ten turniej jako najbardziej prestiżowe Amatorskie Rozgrywki nie tylko w Warszawie, ale również w Polsce i mamy nadzieję, że staną się one dla Was nieodłącznym elementem sportowego kalendarza.

Gramy oczywiście na boiskach do ligi szóstek o wymiarach 48x28 metrów a same zawody odbywają się w systemie 5+bramkarz. Gwarantowane 4 mecze w grupie 1x15 minut i aż 4 mecze pucharowe do samego finału. Spotkania będą rozgrywane w jeden dzień (25 czerwca) i prowadzone równolegle na 3 boiskach a sam harmonogram imprezy wygląda następująco.


Gry Eliminacyjne w grupach

• Grupa A, B, C - w godzinach 08:00 - 12:00
• Grupa D, E, F - w godzinach 12:00 - 16:00

Finały

• Faza pucharowa w godzinach 16:30 - 20:00


Szczegółowe informacje na temat aktualnej oferty, regulamin rozgrywek, archiwalne dane czy zdjęcia z poprzednich edycji znajdziecie na oficjalnej stronie rozgrywek w zakładach Archiwum, Galeria Turnieje - www.ligafanow.pl Polecamy też opcję "wezmę udział" w wydarzeniu na Facebooku ( link TUTAJ ), które stworzyliśmy specjalnie z okazji turnieju. Dzięki temu będziecie na bieżąco informowani o stanie zapisów oraz będą do Was docierały inne ważne informacje związane z całą imprezą. Liczymy też, że użyjecie funkcji "zaproś" i dacie znać kolegom i znajomym że rozpoczynamy kolejny turniej na najwyższym poziomie!

  • Szczegółowy regulamin turnieju - TUTAJ
  • Dołącz do wydarzenia na portalu społecznościowym - TUTAJ
  • Dla drużyn z miejsc 1-3 atrakcyjne nagrody, okazałe pamiątkowe puchary, medale, sprzęt sportowy
  • Zgłoszenia przyjmujemy do 20 czerwca
  • Wpisowe do turnieju wynosi 320 PLN
  • kontakt telefoniczny do Organizatora 609-021-030 lub mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Nie czekajcie do ostatniej chwili, tylko jak najszybciej montujcie zespoły i dawajcie nam znać o swoim udziale w tej prestiżowej imprezie. Niech inne drużyny już wiedzą, kogo mają się obawiać :) Zapraszamy!

Wybierz kolejkę:
2 0

8 LIGA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
4 0

9 LIGA

Kolejka 9

Statystyki kolejki