V Liga

Ekstraklasa

Regulamin Super Star
Zamknij

W każdym spotkaniu wybierany jest przez kapitanów zespołów najlepszy zawodnik przeciwnej drużyny. Odnotowywane jest to w protokołach meczowych a sama punktacja wygląda następująco:

  • 3 - punkty otrzymuje najlepszy zawodnik wygranej drużyny.
  • 2 - punkty otrzymuje najlepszy zawodnik drużyny, która zremisowała spotkanie.
  • 1 - punkt otrzymuje najlepszy zawodnik przegranej drużyny.

Jeżeli drużyna wygrywa swoje spotkanie walkowerem 3 punkty otrzymuje wówczas zawodnik, który zgromadzonych ma najwięcej punktów w swojej drużynie ( oczywiście jeżeli stawi się na dany mecz ). Zawodnik drużyny, która oddała walkowera nie dostaje żadnych punktów w klasyfikacji ogólnej.

Punkty zbierane są przez cały sezon ( jesień - wiosna ) a zawodnik, który zgromadzi ich najwięcej zostaje automatycznie wybrany na najlepszego zawodnika danej Ligi.

W przypadku równej ilości zgromadzonych punktów przez kilku zawodników decyzję o najlepszym zawodniku decyduje organizator.

Najlepszy zawodnik Ligi otrzymuje nagrodę indywidualną na zakończenie sezonu.

Ranking wydarzeń: Wszystkie wydarzenia

Bramka


Poz.   Nazwa Zespół Bramka
1 Paweł Jędra Paweł Jędra Walking Dead  1
- Łukasz Kornacki Łukasz Kornacki Walking Dead  1
- Paweł Suchorab Paweł Suchorab NiHooYa  1
- Jakub Górka Jakub Górka Laga Taka  1
- Krzysztof Achremienia Krzysztof Achremienia Laga Taka  1

Bramka stracona


Poz.   Nazwa Zespół Bramka stracona
1 Maciej Affek Maciej Affek Virtualne Ń  2
2 Krzysztof Małkowski Krzysztof Małkowski Gang z Kabat  3
- Michał Mikołajczuk Michał Mikołajczuk Laga Taka  3
4 Wojciech Wołowski Wojciech Wołowski Diabła Trzeci Róg  4
5 Piotr Michałowski Piotr Michałowski NiHooYa  5

SuperStar


Poz.   Nazwa Zespół SuperStar
1 Konrad Czarnomski Konrad Czarnomski NAF Genduś  1
- Patryk Kowalczyk Patryk Kowalczyk Walking Dead  1
- Tymoteusz Kardach Tymoteusz Kardach GKS Nairobi  1
- Maciej Balczyński Maciej Balczyński Laga Taka  1
- Przemysław Jankowski Przemysław Jankowski Augusto Penguins  1

Asysta


Poz.   Nazwa Zespół Asysta
1 Paweł Suchorab Paweł Suchorab NiHooYa  1
- Marcin Cichacki Marcin Cichacki Walking Dead  1
- Tymoteusz Kardach Tymoteusz Kardach GKS Nairobi  1
- Adam Czakański Adam Czakański GKS Nairobi  1
- Kamil Kozioł Kamil Kozioł Laga Taka  1

6 - kolejki


Poz.   Nazwa Zespół 6 - kolejki
1 Michał Gricuk Michał Gricuk GKS Nairobi  1
- Michał Karaś Michał Karaś NieDzielni  1
- Jakub Rudnicki Jakub Rudnicki Gang z Kabat  1
- Szymon Pierzak Szymon Pierzak Gang z Kabat  1
- Łukasz Kornacki Łukasz Kornacki Walking Dead  1

Żółta kartka


Poz.   Nazwa Zespół Żółta kartka
1 Patryk Pyrz Patryk Pyrz Laga Taka  0
2 Jakub Zientek Jakub Zientek NAF Genduś  1
- Marek Szkolnikowski Marek Szkolnikowski NiHooYa  1
- Michał Ochocki Michał Ochocki NAF Genduś  1
- Grzegorz Gadziomski Grzegorz Gadziomski NAF Genduś  1

Czerwona kartka


Poz.   Nazwa Zespół Czerwona kartka
1 Aleksander  Olech Aleksander Olech Walking Dead  1
- Marcin Aksamitowski Marcin Aksamitowski NieDzielni  1
- Grzegorz Gadziomski Grzegorz Gadziomski NAF Genduś  1
Wybierz kolejkę:
1 0

EKSTRAKLASA

Kolejka 5
Wybierz kolejkę:
0 0

I LIGA

Kolejka 5
Wybierz kolejkę:
1 0

II LIGA

Kolejka 5
Wybierz kolejkę:
2 0

III LIGA

Kolejka 5
Wybierz kolejkę:
1 0

V LIGA

Kolejka 5

Statystyki kolejki