IV Liga

Regulamin Super Star
Zamknij

W każdym spotkaniu wybierany jest przez kapitanów zespołów najlepszy zawodnik przeciwnej drużyny. Odnotowywane jest to w protokołach meczowych a sama punktacja wygląda następująco:

  • 3 - punkty otrzymuje najlepszy zawodnik wygranej drużyny.
  • 2 - punkty otrzymuje najlepszy zawodnik drużyny, która zremisowała spotkanie.
  • 1 - punkt otrzymuje najlepszy zawodnik przegranej drużyny.

Jeżeli drużyna wygrywa swoje spotkanie walkowerem 3 punkty otrzymuje wówczas zawodnik, który zgromadzonych ma najwięcej punktów w swojej drużynie ( oczywiście jeżeli stawi się na dany mecz ). Zawodnik drużyny, która oddała walkowera nie dostaje żadnych punktów w klasyfikacji ogólnej.

Punkty zbierane są przez cały sezon ( jesień - wiosna ) a zawodnik, który zgromadzi ich najwięcej zostaje automatycznie wybrany na najlepszego zawodnika danej Ligi.

W przypadku równej ilości zgromadzonych punktów przez kilku zawodników decyzję o najlepszym zawodniku decyduje organizator.

Najlepszy zawodnik Ligi otrzymuje nagrodę indywidualną na zakończenie sezonu.

Ranking wydarzeń: Wszystkie wydarzenia

Bramka


Poz.   Nazwa Zespół Bramka
1 Kamil Fijołek Kamil Fijołek Mixamator  1
- Andrzej Gronosz Andrzej Gronosz LTM Warsaw  1
- Przemysław Redlin Przemysław Redlin Drunk Team  1
- Czarek Ciesielski Czarek Ciesielski 0,7 do Przerwy  1
- Wojciech Fijołek Wojciech Fijołek Mixamator  1

Bramka stracona


Poz.   Nazwa Zespół Bramka stracona
1 Jakub Fornalczyk Jakub Fornalczyk Buła i Spóła  2
2 Rafał Anders Rafał Anders 0,7 do Przerwy  3
- Szymon Fijołek Szymon Fijołek Mixamator  3
4 Adrian Parandowski Adrian Parandowski Mixamator  4
- Grzegorz Augustyniak Grzegorz Augustyniak Mixamator  4

SuperStar


Poz.   Nazwa Zespół SuperStar
1 Murad Beghdadi Murad Beghdadi LTM Warsaw  1
- Kacper Błachowicz Kacper Błachowicz Tylko Zwycięstwo  1
- Marcin Dixon Marcin Dixon 0,7 do Przerwy  1
- Michał Kielak Michał Kielak Mixamator  1
- Michał Mucha Michał Mucha Buła i Spóła  1

Asysta


Poz.   Nazwa Zespół Asysta
1 Łukasz Kula Łukasz Kula FC Rivers  1
- Mateusz Wypych Mateusz Wypych EKIPA  1
- Jakub Sadowski Jakub Sadowski Drunk Team  1
- Michał Mazur Michał Mazur Eleganckie Chłopaki  1
- Kamil  Stańczyk Kamil Stańczyk FC Rivers  1

6 - kolejki


Poz.   Nazwa Zespół 6 - kolejki
1 Rafał Makowski Rafał Makowski EKIPA  1
- Krzysztof Niewierkiewicz Krzysztof Niewierkiewicz Mixamator  1
- Artur Jaszczak Artur Jaszczak Wierny Służewiec  1
- Krzysztof Raciborski Krzysztof Raciborski FC Rivers  1
- Grzegorz Król Grzegorz Król Eleganckie Chłopaki  1

Żółta kartka


Poz.   Nazwa Zespół Żółta kartka
1 Marek Drużga Marek Drużga Buła i Spóła  1
- Rafał Makowski Rafał Makowski EKIPA  1
- Piotr Gratkowski Piotr Gratkowski Wierny Służewiec  1
- Mateusz Górski Mateusz Górski Tylko Zwycięstwo  1
- Wojciech Rajczak Wojciech Rajczak Drunk Team  1

Czerwona kartka


Poz.   Nazwa Zespół Czerwona kartka
1 Andrzej Gronosz Andrzej Gronosz LTM Warsaw  1
- Paweł Kutyłowski Paweł Kutyłowski FC Rivers  1
- Aleksander  Olech Aleksander Olech LTM Warsaw  1
4 Irek Weber Irek Weber LTM Warsaw  2
Wybierz kolejkę:
3 0

EKSTRAKLASA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
2 0

I LIGA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
1 0

II LIGA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
2 0

III LIGA

Kolejka 8
Wybierz kolejkę:
1 0

IV LIGA

Kolejka 20
Wybierz kolejkę:
0 0

V LIGA

Kolejka 20

Statystyki kolejki