IV Liga

Regulamin Bramkarze
Zamknij
W klasyfikacji na najlepszego bramkarza danej Ligi zwycięża ten goolkiper, który ostatecznie zgromadzi najwyższa średnią punktów, wyliczonych ze wzoru :

 

ilość rozegranych meczy + ( super star * szóstki kolejki) \ stracone bramki

  • Rozegrane Spotkania
  • Zebrane punkty Super Star
  • Zebrane punkty Szóstki Kolejki
  • Stracone Bramki

Aby dany bramkarz był liczony do statystyk ogólnych musi rozegrać przynajmniej 8 spotkań w całym sezonie. W przypadku gdy w danym spotkaniu broni na bramce zawodnik z pola i nie jest on na stałe przypisany jako bramkarz, nie jest on również liczony do statystyk bramkarskich. W przypadku równej ilości punktów przez dwóch pierwszych bramkarzy ostatecznie wygrywa ten, który stracił mniej bramek.

Najlepszy bramkarz Ligi otrzymuje nagrodę indywidualną na zakończenie sezonu.

Ranking wydarzeń: Wszystkie wydarzenia

Asysta


Poz.   Nazwa Zespół Asysta
1 Łukasz Kula Łukasz Kula FC Rivers  1
- Mateusz Wypych Mateusz Wypych EKIPA  1
- Jakub Sadowski Jakub Sadowski Drunk Team  1
- Michał Mazur Michał Mazur Eleganckie Chłopaki  1
- Kamil  Stańczyk Kamil Stańczyk FC Rivers  1

Bramka


Poz.   Nazwa Zespół Bramka
1 Kamil Fijołek Kamil Fijołek Mixamator  1
- Andrzej Gronosz Andrzej Gronosz LTM Warsaw  1
- Przemysław Redlin Przemysław Redlin Drunk Team  1
- Czarek Ciesielski Czarek Ciesielski 0,7 do Przerwy  1
- Wojciech Fijołek Wojciech Fijołek Mixamator  1

SuperStar


Poz.   Nazwa Zespół SuperStar
1 Murad Beghdadi Murad Beghdadi LTM Warsaw  1
- Kacper Błachowicz Kacper Błachowicz Tylko Zwycięstwo  1
- Marcin Dixon Marcin Dixon 0,7 do Przerwy  1
- Michał Kielak Michał Kielak Mixamator  1
- Michał Mucha Michał Mucha Buła i Spóła  1

Bramka stracona


Poz.   Nazwa Zespół Bramka stracona
1 Jakub Fornalczyk Jakub Fornalczyk Buła i Spóła  2
2 Rafał Anders Rafał Anders 0,7 do Przerwy  3
- Szymon Fijołek Szymon Fijołek Mixamator  3
4 Adrian Parandowski Adrian Parandowski Mixamator  4
- Grzegorz Augustyniak Grzegorz Augustyniak Mixamator  4

6 - kolejki


Poz.   Nazwa Zespół 6 - kolejki
1 Rafał Makowski Rafał Makowski EKIPA  1
- Krzysztof Niewierkiewicz Krzysztof Niewierkiewicz Mixamator  1
- Artur Jaszczak Artur Jaszczak Wierny Służewiec  1
- Krzysztof Raciborski Krzysztof Raciborski FC Rivers  1
- Grzegorz Król Grzegorz Król Eleganckie Chłopaki  1

Żółta kartka


Poz.   Nazwa Zespół Żółta kartka
1 Marek Drużga Marek Drużga Buła i Spóła  1
- Rafał Makowski Rafał Makowski EKIPA  1
- Piotr Gratkowski Piotr Gratkowski Wierny Służewiec  1
- Mateusz Górski Mateusz Górski Tylko Zwycięstwo  1
- Wojciech Rajczak Wojciech Rajczak Drunk Team  1

Czerwona kartka


Poz.   Nazwa Zespół Czerwona kartka
1 Andrzej Gronosz Andrzej Gronosz LTM Warsaw  1
- Paweł Kutyłowski Paweł Kutyłowski FC Rivers  1
- Aleksander  Olech Aleksander Olech LTM Warsaw  1
4 Irek Weber Irek Weber LTM Warsaw  2
Wybierz kolejkę:
0 0

EKSTRAKLASA

Wybierz kolejkę:
0 0

I LIGA

Wybierz kolejkę:
2 0

II LIGA

Wybierz kolejkę:
3 2

III LIGA

Wybierz kolejkę:
1 0

IV LIGA

Wybierz kolejkę:
1 0

V LIGA

Statystyki kolejki