II Liga

III Liga

Regulamin Bramkarze
Zamknij
W klasyfikacji na najlepszego bramkarza danej Ligi zwycięża ten goolkiper, który ostatecznie zgromadzi najwyższa średnią punktów, wyliczonych ze wzoru :

 

ilość rozegranych meczy + ( super star * szóstki kolejki) \ stracone bramki

  • Rozegrane Spotkania
  • Zebrane punkty Super Star
  • Zebrane punkty Szóstki Kolejki
  • Stracone Bramki

Aby dany bramkarz był liczony do statystyk ogólnych musi rozegrać przynajmniej 8 spotkań w całym sezonie. W przypadku gdy w danym spotkaniu broni na bramce zawodnik z pola i nie jest on na stałe przypisany jako bramkarz, nie jest on również liczony do statystyk bramkarskich. W przypadku równej ilości punktów przez dwóch pierwszych bramkarzy ostatecznie wygrywa ten, który stracił mniej bramek.

Najlepszy bramkarz Ligi otrzymuje nagrodę indywidualną na zakończenie sezonu.

Ranking wydarzeń: Wszystkie wydarzenia

6 - kolejki


Poz.   Nazwa Zespół 6 - kolejki
1 Kamil Tarapacz Kamil Tarapacz AnonyMMous!  1
- Konrad Brzozowski Konrad Brzozowski Ganadores  1
- Michał Lewandowski Michał Lewandowski Old Eagles Koło  1
- Maciej Sidorowicz Maciej Sidorowicz AnonyMMous!  1
- Michał Pudło Michał Pudło Mocno Wola  1

Bramka stracona


Poz.   Nazwa Zespół Bramka stracona
1 Sebastian Kowalewski Sebastian Kowalewski FC Górka  1
2 Norbert Skórski Norbert Skórski Białowieska  2
- Konrad Litwiniuk Konrad Litwiniuk FC Górka  2
4 Marcin Maj Marcin Maj FC Górka  3
5 Kajetan Ciećwierz Kajetan Ciećwierz ALPAN  4

Bramka


Poz.   Nazwa Zespół Bramka
1 Michał Lewandowski Michał Lewandowski Old Eagles Koło  1
- Łukasz Majewski Łukasz Majewski FC Melange  1
- Maciej Sidorowicz Maciej Sidorowicz AnonyMMous!  1
- Krzysztof Biały Krzysztof Biały FC Melange  1
- Łukasz Wełpa Łukasz Wełpa FC Melange  1

Asysta


Poz.   Nazwa Zespół Asysta
1 Łukasz Majewski Łukasz Majewski FC Melange  1
- Łukasz Bednarski Łukasz Bednarski AnonyMMous!  1
- Sebastian  Dominiak Sebastian Dominiak FC Melange  1
- Tomasz Konecki Tomasz Konecki Złączeni  1
- Sylwester Madej Sylwester Madej Old Eagles Koło  1

SuperStar


Poz.   Nazwa Zespół SuperStar
1 Łukasz Bednarski Łukasz Bednarski AnonyMMous!  1
- Rafał Dębski Rafał Dębski ALPAN  1
- Dawid Zaleśny Dawid Zaleśny Ganadores  1
- Patryk Stachowiak Patryk Stachowiak FC Ulrychów  1
- Tomasz Adamczyk Tomasz Adamczyk Ganadores  1

Żółta kartka


Poz.   Nazwa Zespół Żółta kartka
1 Łukasz Szymański Łukasz Szymański AnonyMMous!  1
- Łukasz Bednarski Łukasz Bednarski AnonyMMous!  1
- Rafał Cybulski Rafał Cybulski Ganadores  1
- Kuba Domrzalski Kuba Domrzalski Złączeni  1
- Mariusz Niedźwiadek Mariusz Niedźwiadek Złączeni  1

Czerwona kartka


Poz.   Nazwa Zespół Czerwona kartka
1 Rafał Dębski Rafał Dębski ALPAN  1
- Kamil Lubański Kamil Lubański Old Eagles Koło  1
- Dominik Malinowski Dominik Malinowski Mocno Wola  1
4 Adrian Krzyżański Adrian Krzyżański Mocno Wola  3
 
Wybierz kolejkę:
3 0

EKSTRAKLASA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
2 0

I LIGA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
1 0

II LIGA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
2 0

III LIGA

Kolejka 8
Wybierz kolejkę:
1 0

IV LIGA

Kolejka 20
Wybierz kolejkę:
0 0

V LIGA

Kolejka 20

Statystyki kolejki