II Liga

Regulamin Kanadyjczyka
Zamknij
Najlepszym zawodnikiem indywidualnej statystki Kanadyjczyka w każdej Lidze zostaje zawodnik, który w przeciągu całego sezonu piłkarskiego zanotuje sumarycznie najwięcej bramek i asyst.
 
W przypadku równej ilości zdobytych punktów przez kilku zawodników najlepszym graczem zostaje ten, który zdobył najwięcej bramek w całym sezonie
 
Najlepszy zawodnik Ligi otrzymuje nagrodę indywidualną na zakończenie sezonu.

Ranking wydarzeń: Wszystkie wydarzenia

Asysta


Poz.   Nazwa Zespół Asysta
1 Paweł Niemczyk Paweł Niemczyk Marysin Wawerski  1
- Bartłomiej Wasiluk Bartłomiej Wasiluk Marysin Wawerski  1
- Maciej Szumigaj Maciej Szumigaj Gocław  1
- Marcin Lipski Marcin Lipski Kanonierzy  1
- Rafał Włoda Rafał Włoda Semper Invicta  1

Bramka


Poz.   Nazwa Zespół Bramka
1 Szymon Golonka Szymon Golonka Bulbez Team Bemowo  1
- Jaime Gonzalez Jaime Gonzalez Hiszpania Club de Futbol  1
- Patryk Ułasiuk Patryk Ułasiuk Gocław  1
- Adrian Kubicki Adrian Kubicki Kanonierzy  1
- Tomasz Cacko Tomasz Cacko Sante  1

SuperStar


Poz.   Nazwa Zespół SuperStar
1 Mateusz Fabisiak Mateusz Fabisiak Scorpion Władysławów  1
- Adrian Winogrodzki Adrian Winogrodzki Sante  1
- Norbert Pawłowski Norbert Pawłowski Gocław  1
- Łukasz Girjotas Łukasz Girjotas Gocław  1
- Maciek Paluchowski Maciek Paluchowski Bulbez Team Bemowo  1

Żółta kartka


Poz.   Nazwa Zespół Żółta kartka
1 Łukasz Fabisiak Łukasz Fabisiak Scorpion Władysławów  1
- Damian Grabarski Damian Grabarski Junak  1
- Filip Chmiel Filip Chmiel Semper Invicta  1
- Arkadiusz Żołnierski Arkadiusz Żołnierski Scorpion Władysławów  1
- Norbert Osiński Norbert Osiński Gocław  1

6 - kolejki


Poz.   Nazwa Zespół 6 - kolejki
1 Łukasz Oziomek Łukasz Oziomek Junak  1
- Mateusz Fabisiak Mateusz Fabisiak Scorpion Władysławów  1
- Łukasz Grubka Łukasz Grubka Marysin Wawerski  1
- Piotr Pikulski Piotr Pikulski Sante  1
- Tomek Kawalec Tomek Kawalec Sante  1

Bramka stracona


Poz.   Nazwa Zespół Bramka stracona
1 Nestor Prado Teijeiro Nestor Prado Teijeiro Hiszpania Club de Futbol  3
- Michał Witkowski Michał Witkowski Saska Kępa  3
3 Adam Lubański Adam Lubański Bulbez Team Bemowo  5
- Tomasz Gulczyński Tomasz Gulczyński Marysin Wawerski  5
- Kamil Bieńkowski Kamil Bieńkowski Bulbez Team Bemowo  5

Czerwona kartka


Poz.   Nazwa Zespół Czerwona kartka
1 Jaime Gonzalez Jaime Gonzalez Hiszpania Club de Futbol  1
- Raul Prasznik Raul Prasznik Hiszpania Club de Futbol  1
- Marcin Kamiński Marcin Kamiński Sante  1
- Marcin Gacyk Marcin Gacyk Junak  1
Wybierz kolejkę:
3 0

EKSTRAKLASA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
2 0

I LIGA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
1 0

II LIGA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
2 0

III LIGA

Kolejka 8
Wybierz kolejkę:
1 0

IV LIGA

Kolejka 20
Wybierz kolejkę:
0 0

V LIGA

Kolejka 20

Statystyki kolejki