II Liga

Regulamin Bramkarze
Zamknij
W klasyfikacji na najlepszego bramkarza danej Ligi zwycięża ten goolkiper, który ostatecznie zgromadzi najwyższa średnią punktów, wyliczonych ze wzoru :

 

ilość rozegranych meczy + ( super star * szóstki kolejki) \ stracone bramki

  • Rozegrane Spotkania
  • Zebrane punkty Super Star
  • Zebrane punkty Szóstki Kolejki
  • Stracone Bramki

Aby dany bramkarz był liczony do statystyk ogólnych musi rozegrać przynajmniej 8 spotkań w całym sezonie. W przypadku gdy w danym spotkaniu broni na bramce zawodnik z pola i nie jest on na stałe przypisany jako bramkarz, nie jest on również liczony do statystyk bramkarskich. W przypadku równej ilości punktów przez dwóch pierwszych bramkarzy ostatecznie wygrywa ten, który stracił mniej bramek.

Najlepszy bramkarz Ligi otrzymuje nagrodę indywidualną na zakończenie sezonu.

Ranking wydarzeń: Wszystkie wydarzenia

Asysta


Poz.   Nazwa Zespół Asysta
1 Paweł Niemczyk Paweł Niemczyk Marysin Wawerski  1
- Bartłomiej Wasiluk Bartłomiej Wasiluk Marysin Wawerski  1
- Maciej Szumigaj Maciej Szumigaj Gocław  1
- Marcin Lipski Marcin Lipski Kanonierzy  1
- Rafał Włoda Rafał Włoda Semper Invicta  1

Bramka


Poz.   Nazwa Zespół Bramka
1 Szymon Golonka Szymon Golonka Bulbez Team Bemowo  1
- Jaime Gonzalez Jaime Gonzalez Hiszpania Club de Futbol  1
- Patryk Ułasiuk Patryk Ułasiuk Gocław  1
- Adrian Kubicki Adrian Kubicki Kanonierzy  1
- Tomasz Cacko Tomasz Cacko Sante  1

SuperStar


Poz.   Nazwa Zespół SuperStar
1 Mateusz Fabisiak Mateusz Fabisiak Scorpion Władysławów  1
- Adrian Winogrodzki Adrian Winogrodzki Sante  1
- Norbert Pawłowski Norbert Pawłowski Gocław  1
- Łukasz Girjotas Łukasz Girjotas Gocław  1
- Maciek Paluchowski Maciek Paluchowski Bulbez Team Bemowo  1

6 - kolejki


Poz.   Nazwa Zespół 6 - kolejki
1 Łukasz Oziomek Łukasz Oziomek Junak  1
- Mateusz Fabisiak Mateusz Fabisiak Scorpion Władysławów  1
- Łukasz Grubka Łukasz Grubka Marysin Wawerski  1
- Piotr Pikulski Piotr Pikulski Sante  1
- Tomek Kawalec Tomek Kawalec Sante  1

Bramka stracona


Poz.   Nazwa Zespół Bramka stracona
1 Nestor Prado Teijeiro Nestor Prado Teijeiro Hiszpania Club de Futbol  3
- Michał Witkowski Michał Witkowski Saska Kępa  3
3 Adam Lubański Adam Lubański Bulbez Team Bemowo  5
- Tomasz Gulczyński Tomasz Gulczyński Marysin Wawerski  5
- Kamil Bieńkowski Kamil Bieńkowski Bulbez Team Bemowo  5

Żółta kartka


Poz.   Nazwa Zespół Żółta kartka
1 Łukasz Fabisiak Łukasz Fabisiak Scorpion Władysławów  1
- Damian Grabarski Damian Grabarski Junak  1
- Filip Chmiel Filip Chmiel Semper Invicta  1
- Arkadiusz Żołnierski Arkadiusz Żołnierski Scorpion Władysławów  1
- Norbert Osiński Norbert Osiński Gocław  1

Czerwona kartka


Poz.   Nazwa Zespół Czerwona kartka
1 Jaime Gonzalez Jaime Gonzalez Hiszpania Club de Futbol  1
- Raul Prasznik Raul Prasznik Hiszpania Club de Futbol  1
- Marcin Kamiński Marcin Kamiński Sante  1
- Marcin Gacyk Marcin Gacyk Junak  1
 
Wybierz kolejkę:
0 0

EKSTRAKLASA

Wybierz kolejkę:
0 0

I LIGA

Wybierz kolejkę:
2 0

II LIGA

Wybierz kolejkę:
3 2

III LIGA

Wybierz kolejkę:
1 0

IV LIGA

Wybierz kolejkę:
1 0

V LIGA

Statystyki kolejki