Wczytuję...

KOLEJNA WALKA, KOLEJNA RUNDA!

Zmagania w rundzie jesiennej dobiegły końca, ale tak naprawdę kluczowe spotkania przed nami. Prawdziwą wartością zespołu jest całokształt: nie jest ważne jak zaczyna, ale jak kończy!

SUBSKRYBUJ - LIGA FANÓW TV !

Mamy kanał YouTube! Liga Fanów, oprócz samych spotkań, zapowiedzi, wywiadów, newsów czy imprez, postanowiła pójść o krok dalej i śledzić nasze działania w najpopularniejszym serwisie z ma…

DLACZEGO MY!

Jako że nie jesteśmy jedyni w tym co robimy, a nie chcielibyśmy być jednymi z wielu, przedstawiamy wam poniżej kilka argumentów, dla których warto zagrać w LIDZE FANÓW!

LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIE

Masz Instagram? Obserwuj nas i bądź na bieżąco! Zobacz co tam znajdziesz z życia Ligi Fanów.

KOLEJNA WALKA, KOLEJNA RUNDA!
SUBSKRYBUJ - LIGA FANÓW TV !
DLACZEGO MY!
LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIE

FAQ - najczęściej zadawane pytania

1. CZYM JEST LIGA FANÓW ?

Liga Fanów to profesjonalne zorganizowane rozgrywki piłkarskie dla grup znajomych, firm czy studentów i wszystkich pasjonatów gry w piłkę nożną. Wystarczy że zbierzecie sześć osób i opłacicie wpisowe a my postaramy się, by weekendowy czas na boisku przebiegał Wam w przyjemny sposób. LF to zmagania skierowane do wszystkich, którzy cenią sobie ducha sportowej rywalizacji i chcą przy tym dbać o zdrowy tryb życia. Gwarantujemy perfekcyjną organizację, sportową rywalizację i świetną rozrywkę..

2. W JAKICH DNIACH, GODZINACH I GDZIE ROZGRYWANE SĄ MECZE LIGI FANÓW ?

Mecze w Lidze Fanów rozgrywane są w weekendy (sobotę, niedzielę ) w godzinach 8:00-21:00. Spotkania rozgrywane są w Warszawie, na terenach Zespołu Szkół nr 47 przy ulicy Grenady 16. Obiekt posiada jedno duże boisko ze sztuczna trawą, które na potrzeby LF dzielone jest na dwa mniejsze sektory o wymiarach 50x35 metrów. W pobliżu boiska można również spokojnie zaparkować swój samochód.

3. W JAKIM SYSTEMIE GRA LIGA FANÓW ?

Liga Fanów to jedyna Liga Szóstek, w której grany jest system dwurundowy jesień - wiosna. Mecze rozgrywane są w składach 6-osobowych (5+bramkarz). W każdej z lig obowiązuje system „każdy z każdym”, co oznacza, że drużyna w rundzie rozgrywa 9 spotkań a w całym sezonie aż 18. Runda jesienna rozpoczyna się przeważnie w połowie września i trwa do końca listopada, natomiast runda wiosenna to okres od połowy marca do połowy czerwca. Każda drużyna przystępując do rozgrywek Ligi Fanów zobowiązuje się do uczestnictwa w całym sezonie piłkarskim, czyli rundzie jesiennej i wiosennej.

4. KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ W ROZGRYWKACH LIDZE FANÓW ?

W rozgrywkach Ligi Fanów może wziąć udział każda drużyna piłkarska, reprezentująca zarówno grupy znajomych z osiedla, studentów jak również firmy, instytucje i fani piłki nożnej.

5. JAK ZGŁOSIĆ ZESPÓŁ DO LIGI FANÓW ?

Zgłoszenia zespołu można dokonać wypełniając formularz zgłoszeniowy zamieszczony na naszej stronie internetowej w menu „ZGŁOŚ DRUŻYNĘ". Jeżeli macie jakiekolwiek wątpliwości dotyczące oferty, to skorzystajcie z naszego adresu mailowego Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , a udzielimy Wam wszelkich niezbędnych informacji. Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą w celu ostatecznego potwierdzenia uczestnictwa.

6. JAK TWORZONY JEST HARMONOGRAM W ROZGRYWKACH LIGI FANÓW ?

Odnosząc się do planowanego harmonogramu, jesteśmy elastyczni i zawsze staramy się dopasować termin spotkania według propozycji meczowych każdego zespołu. Jako jedyni ustalamy terminy spotkań na 1,5 tygodnia przed daną kolejką. Główną zaletą takiego rozwiązania jest to, że na tydzień przed konkretnym spotkaniem, drużyny są w stanie dokładniej określić termin, w którym pasuje im zagrać. System taki zajmuje nam sporo pracy i organizacji, ale wiemy, że przynajmniej w 85% jest trafiony z Waszymi propozycjami meczowymi. Swoje propozycje meczowe możecie podsyłać na naszego maila, określając interesujący Waszą drużynę przedział godziny

  • I przedział : sobota - od 12:00 do 18:00
  • II przedział : niedziela - od 08:00 do 13:00
  • III przedział : niedziela - od 14:00 do 21:00

Oczywiście nie jesteśmy w stanie wszystkim dogodzić, ale staramy się, aby większość spotkań była zgodna z Waszymi propozycjami. W przypadku konfliktu rozegrania meczu, ostateczne słowo należy do gospodarza spotkania, który decyduje, w którym przedziale chciałby rozegrać pojedynek.

7. JAKI JEST KOSZT UDZIAŁU DRUŻYNY W LIDZE FANÓW ?

Koszt uczestnictwa zależy od poziomu zaawansowania i kształtuje się następująco : - Ekstraklasa :1800 PLN, I Liga: 1700 PLN,  II Liga: 1700 PLN, III Liga: 1600 PLN, IV Liga: 1600 PLN, V Liga: 1500 PLN

Wpłaty należy dokonać na następujące konto :
Bank BGŻ 81 1050 1025 1000 0092 1901 0163 z dopiskiem „Wpłata LF - Nazwa drużyny.” Ceny podane w naszej ofercie są cenami brutto. Wystawiamy faktury Vat.

8. CZY MOŻNA ROZŁOŻYĆ PŁATNOŚĆ ZA UDZIAŁ W LIDZE FANÓW NA RATY ?

TAK – istnieje możliwość dokonania płatności w dwóch miesięcznych ratach. Pierwsza rata w wysokości 1000,00 zł musi zostać wpłacona przed rozpoczęciem rozgrywek, natomiast kolejna w terminie uzgodnionym z organizatorem.

9. CZY W TRAKCIE SEZONU MOGĘ DOPISAĆ ZAWODNIKA DO DRUŻYNY?

Całkowity skład drużyny w danej rundzie kapitan dostarcza do 2 kolejki. W późniejszym terminie tylko w wyjątkowych okolicznościach, gdy miałoby to zagrozić stabilności drużyny, zespół może dopisać nowych zawodników.  

10. CZY W TRAKCIE SEZONU MOJA DRUŻYNA MOŻE ZREZYGNOWAĆ Z ROZGRYWEK? 

Nie przewidujemy takiej możliwości ze względu na stabilność rozgrywek - rezygnacja wiąże się z karą finansową ustalaną przez Organizatora.  

11. CZY DRUŻYNA JEST ZOBOWIĄZANA POSIADAĆ WŁASNE STROJE?

Nie. Organizator zapewnia specjalne znaczniki z numerami dla drużyn, które nie dysponują własnymi kompletami sportowymi.

12. CHCIAŁBYM WZIĄĆ UDZIAŁ W ROZGRYWKACH, LECZ NIE MAM DRUŻYNY. CZY JEST JAKIEŚ WYJŚCIE?

Oczywiście! Naszym celem jest zaangażowanie wszystkich chętnych graczy, którzy pasjonują się piłką nożną. W tym celu pomagamy dobrać każdemu kandydatowi drużynę, która reprezentuje najbardziej zbliżony poziom i podobną kategorię wiekową. Aby dokonać zgłoszenia indywidualnego wystarczy napisać do nas na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. z informacją o imieniu i nazwisku, wieku czy pozycji na boisku .

13. NA JAKICH ZASADACH BĘDĄ PRZYZNAWANE PUNKTY ZA POSZCZEGÓLNE MECZE?

Za zwycięstwo w meczu przyznawane są 3 punkty, 1 punkt za remis, 0 punktów za porażkę, 1 punkt karny za porażkę walkowerem.

14. CZY BĘDZIE PRZYGOTOWANE ODPOWIEDNIE ZAPLECZE SANITARNE?

Oczywiście, wszystkim drużynom zapewniamy komfortowe warunki do gry - Liga rozgrywana jest na odpowiednio przygotowanych boiskach i przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu piłkarskiego, dlatego nie musicie martwić się o zaplecze sanitarne, jakość piłek czy nawierzchnię. W przypadku kiepskiej pogody dysponujemy również szkolnymi szatniami , toaletami czy prysznicami.

15. O JAKIE NAGRODY WALCZĄ DRUŻYNY W COSINUS LIDZE FANÓW ?

Nagrody główne przyznawane są zespołom, które rozgrywki ukończą w pierwszej trójce. Każda z trzech najlepszych drużyn może liczyć na nagrodę w postaci voucherów pieniężnych, których wysokość zależna będzie od zajętego miejsca. Kwotę będącą do dyspozycji można przeznaczyć na zakup sprzętu sportowego u naszego partnera technicznego firmy ZINA. Dodatkowo za udział w rozgrywkach każda drużyna otrzymuje pamiątkowy puchar. Za indywidualne osiągnięcia również przyznajemy stosowne wyróżnienia. Na najlepszych zawodników czekają pamiątkowe statuetki, sprzęt sportowy, odzież oraz koszulki Legii z podpisami piłkarzy stołecznego klubu.

16. ILU ZAWODNIKÓW MOŻE GRAĆ W RÓŻNYCH POZIOMACH ZAAWANSOWANIA ?

Tylko dwóch zawodników z jednej drużyny może grać w innych klasach rozgrywkowych w różnych zespołach.

17. JAKIM SPRZĘTEM SPORTOWYM GRAJĄ DRUŻYNY W LIDZE FANÓW ?

Liga Fanów zaopatrzona jest w sprzęt najwyższej jakości - gramy piłkami meczowymi firmy ZINA i modelu LEAGUE. Jest to wysokiej klasy piłka, posiadająca certyfikat FIFA Quality Approved i będąca jednocześnie oficjalną piłką pierwszej ligi polskiej.

18. CZY DLA DRUŻYNY PRZEWIDZIANA JEST WODA NA KAŻDY MECZ ?

TAK, w trakcie trwania spotkania dla każdego zespołu przewidziane są przynajmniej 3 butelki wody mineralnej, która w swoim składzie ma stosunkowo duże ilości minerałów, nadające jej wyrazisty smak.