Wczytuję...

KOLEJNA WALKA, KOLEJNA RUNDA!

Zmagania w rundzie jesiennej dobiegły końca, ale tak naprawdę kluczowe spotkania przed nami. Prawdziwą wartością zespołu jest całokształt: nie jest ważne jak zaczyna, ale jak kończy!

SUBSKRYBUJ - LIGA FANÓW TV !

Mamy kanał YouTube! Liga Fanów, oprócz samych spotkań, zapowiedzi, wywiadów, newsów czy imprez, postanowiła pójść o krok dalej i śledzić nasze działania w najpopularniejszym serwisie z ma…

DLACZEGO MY!

Jako że nie jesteśmy jedyni w tym co robimy, a nie chcielibyśmy być jednymi z wielu, przedstawiamy wam poniżej kilka argumentów, dla których warto zagrać w LIDZE FANÓW!

LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIE

Masz Instagram? Obserwuj nas i bądź na bieżąco! Zobacz co tam znajdziesz z życia Ligi Fanów.

KOLEJNA WALKA, KOLEJNA RUNDA!
SUBSKRYBUJ - LIGA FANÓW TV !
DLACZEGO MY!
LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIE

Partnerzy / Sponsorzy

Sponsor Tytularny:

Cosinus

|www.cosinus.pl
Bezpłatne Licea i Szkoły Policealne Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W naszych szkołach możesz uzupełnić wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z wielu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 46 miastach w Polsce. Jeśli masz już maturę, lub zdobędziesz ją u nas, możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych.

Sponsor główny:

Kompleks multimedialny znajdujący się przy gmachu Biblioteki Uniwersyteckiej przy ulicy Dobrej 56/66, czynny 7 dni w tygodniu! Możesz tu zagrać w kręgle, bilard, na automatach, zorganizować imprezę kawalerską firmową, potańczyć, itp.

Sponsor techniczny:

ZINA to ogólnopolska firma zajmującą się sprzedażą sprzętu sportowego najwyższej jakości. Zapraszamy do odwiedzenia salonu przy ulicy Łukowskiej 60 w Warszawie. W sklepie oferowany jest szeroki wybór butów piłkarskich i strojów do wszystkich gier zespołowych, ochraniaczy, sprzętu bramkarskiego, akcesoriów, sprzętu treningowego i oczywiście piłek. W asortymencie można znaleźć produkty związane z piłką nożną „od A do Z”.

Sponsorzy strategiczni:

Soccer Arena

|www.soccerarena.pl
SoccerArena to największy i najbardziej zrytualizowany kompleks piłkarski w Europie Środkowo-Wschodniej składający się z 5 boisk o wymiarach 42x21 m, posiadających zestaw 4 głośników, 2 kamer oraz ekrany analizy taktycznej opracowanej w oparciu o system ScorLab. Dodatkowo oferujemy parking na 510 miejsc a także gwarantujemy stałą temperaturę powietrza na poziomie 18 stopni Celsjusza. Boiska znajdują się przy ul. Annopol 24b w Warszawie.

Legia w Obiektywie

|facebook.com/Legiawobiektywie
Fan page poświęcony fotografii sportowej łączący miłość do klubu z Łazienkowskiej pasją fotografowania. Znajdziecie tutaj bieżące relacje foto z meczy Legii Warszawa oraz wspomnienia z minionych lat.

Firma Planar to studio graficzne oferujące kompleksową obsługę z zakresu druku i przygotowania projektów graficznych do druku i Internetu. W ofercie posiadają:

  • projektowanie logotypów z księgą znaku lub całej identyfikacji wizualnej firm lub instytucji (corporate design / corporate identity)
  • projektowanie i druk materiałów reklamowych, wydawniczych, takich jak wizytówki, dokumenty firmowe, katalogi, foldery, plakaty, opakowania, billboardy, grafiki dla stoisk wystawienniczych, flagi, roll-upy, reklamy prasowe i wiele innych
  • tworzenie stron internetowych
  • fotografia biznesowa

Ludzie Tego Miasta

|ludzietegomiasta.pl

Marka Ludzie Tego Miasta jest warszawską manufakturą odzieżową istniejącą na rodzimym rynku od 2012 r. Od samych początków, założeniem nadrzędnym była produkcja odzieży mocno warszawskiej.

Ubrania są produkowane przez Warszawiaków dla Warszawiaków. Wśród kategorii produktowych znajdziemy również odzież patriotyczną – narodową, nawiązującą do znaczących wydarzeń historycznych. Sklep stacjonarny mieści się na warszawskim Żoliborzu w okolicach Hali Marymonckiej na ul.Popiełuszki 19/21

Nocna Liga Halowa w Zielonce to najlepsze amatorskie zmagania pod dachem w Powiecie Wołomińskim i okolicach. Regularnie przystępuje do nich 30 drużyn z całego województwa mazowieckiego. Rozgrywki cechują się wysokim poziomem organizacyjnym i doskonałymi warunkami do gry. Startują zawsze pod koniec listopada.
Opis - WAPN to prężnie rozwijający się ośrodek szkolenia piłkarzy na Mazowszu. Stołeczna akademia prowadzi regularne zajęcia treningowe dla dzieci i młodzieży w każdym wieku: chłopców i dziewczynek. Od bezpłatnego projektu “Tato, mamo! Gramy razem!” dla 2-3 laków, przez “Piłkarskie przedszkole” dla kilkuletnich maluchów, specjalistyczne zajęcia bramkarskie, po drużyny młodszych i starszych nastolatków, które występują w rozgrywkach ligowych Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. Warszawska APN oferuje również udział w turniejach piłkarskich i obozach sportowych w Polsce i zagranicą, wyposażenie w dobrej jakości sprzęt piłkarski, a także profesjonalne treningi mentalne prowadzone przez eksperta współpracującego z klubami Ekstraklasy. Doświadczony sztab licencjonowanych trenerów wraz z solidnymi partnerami już od 2008 roku tworzy nową piłkarską jakość!

Fundacja Kibica

|www.fundacjakibica.pl
Fundacja Kibica zakłada budowanie pozytywnych relacji między uczestnikami rynku sportowego a kibicami. Wszyscy, którzy deklarują swoją przynależność do Klubu Kibica Fundacji otrzymują/nabywają pełnowartościową Kartę Kibica, uprawniającą do czerpania bezpośrednich korzyści ekonomicznych i pozamaterialnych z tytułu wspomnianej przynależności.
Łazienkowska 3 - Sports Bar & Restaurant powstał, aby umożliwić przeżywanie sportowych emocji w gronie znajomych oraz innych pasjonatów sportu i dobrej zabawy. Na powierzchni 250 metrów kwadratowych został zamieszczony największy w Warszawie ekran, który ma 4 metry szerokości i 3 metry wysokości.
Firma zajmująca się produkcją pucharów, statuetek, medali, dyplomów dla wszystkich dyscyplin sportu.

RK Media Group

|www.rkmediagroup.pl
Ludzie pracujący dla RK Media Group to doświadczeni eksperci e-marketingu. Firma skupia programistów, projektantów, grafików, webmasterów, specjalistów od social media, e-commerce, mobile.

Sponsorzy medialni:

Legia.net

|www.legia.net
Legia.Net to jeden z najstarszych serwisów internetowych poświęconych Legii Warszawa. Domena Legia.Net została zarejestrowana 24 października 1999 roku. Tę datę należy jednak traktować symbolicznie, ponieważ przez ten czas serwis kilkukrotnie zmieniał właściciela, a strona przechodziła gruntowne zmiany. Dziś to jeden z najbardziej opiniotwórczych serwisów traktujących o Legii Warszawa.

Legioniści.com

|www.legionisci.com
Legioniści.com jest niezależnym serwisem informacyjnym o Legii Warszawa prowadzonym przez jej kibiców. Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z Legią Warszawa SA, CWKS Legia, Stowarzyszeniem Kibiców Legii Warszawa oraz innymi sekcjami występującymi pod nazwą Legia Warszawa. Od 10 lutego 1999 roku na łamach serwisu prezentowane są własne opinie, zdjęcia i filmy dotyczące kibiców stołecznej drużyny oraz komentarze związane ze stołecznym klubem.

Żyleta.info

|www.zyleta.info
Serwis Żyleta.info powstał jako miejsce, w którym wszyscy zainteresowani kibicowskim życiem na trybunach warszawskiej Legii mogą uzyskać informacje z pierwszej ręki. Tu spływają wszystkie ogłoszenia od nieformalnych grup kibicowskich, informacje o ich działaniach oraz komunikaty SKLW.

Futbolowo.pl

|www.futbolowo.pl
Portal Futbolowo.pl to miejsce stworzone dla kibiców piłkarskich, piłkarzy oraz osób związanych z klubami piłki nożnej w Polsce. W szczególności dotyczy to klubów amatorskich, opierających swą działalność na bezinteresownej współpracy osób zaangażowanych w funkcjonowanie klubu. Futbolowo.pl oferuje wszystkim swoim zarejestrowanym użytkownikom możliwość darmowego utworzenia oraz prowadzenia strony internetowej klubu piłkarskiego.

Warszawa.pl

|www.warszawa.pl
Portal który od wielu już lat i każdego dnia dostarcza czytelnikom porcję informacji, relacji, zdjęć, zapowiedzi wydarzeń i materiałów historycznych dotyczących miasta stołecznego Warszawy.

 

Legia.com

|www.legia.com
Legia.com to oficjalny portal internetowy poświęcony Legii Warszawa S.A.

 

www.turnieje.pro

|www.turnieje.pro
Serwis Internetowy, który skupia się na promowaniu Turniejów Piłki Nożnej rozgrywanych na Mazowszu.