Wczytuję...

ZACZYNAMY WIOSNĘ PRZY Ł3!

W niedzielę, 17 lutego o godz. 18:00, pierwszy mecz w 2019 roku przy ul. Łazienkowskiej 3!Przyjdź na stadion i wspomóż dopingiem Legię w walce o tytuł mistrza Polski!

ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE

Nie masz zespołu? Chciałbyś zagrać w Lidze Fanów? Uwielbiasz piłkę nożną? Wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom i proponujemy komfortowe rozwiązanie!

ZMIANY NA FACEBOOKU!

Na facebooku doszło do dużych zmian. Jedną z ich konsekwencji może być to, że przestaniecie widzieć nasze posty. Sprawdźcie jak się do tego przygotować, aby być z LIGĄ FANÓW na bieżąco!…

LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA…

Masz Telefon, Tablet i aktywne konto Google ? Sprawdź jak łatwo skonfigurować powiadomienia dla materiałów Video z kanału Liga Fanów TV.

ZACZYNAMY WIOSNĘ PRZY Ł3!
ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE
ZMIANY NA FACEBOOKU!
LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA NA YOUTUBE

PLUSY I MINUSY - 15.KOLEJKA!

14
Maj

Ostatni weekend na Grenady - ku naszej radości - dorównał spokojem do kolejek rozgrywanych w majówkę. Tak naprawdę wszystko byłoby idealnie, gdyby nie jeden przykry incydent z meczu V ligi. Ale od tego jest właśnie nasz cotygodniowy cykl - byście nie myśleli, że na cokolwiek możemy przymknąć oko. Przed Wami plusy i minuty z 15.kolejki!

PLUSY I MINUSY - 15.KOLEJKA!

Na początek pozytywne aspekty minionego weekendu:

REMONTADA KAR-BUDU
KAR-BUD jest drużyną złożoną w większości z Ukraińców, która dołączyła do naszych rozgrywek od rundy wiosennej. Jak do tej pory, mimo że w każdym meczu zostawiają sporo serca to każdy przeciwnik z którym się mierzyli twierdzi, że jest to zespół niewygodny. W miniony weekend w meczu z Kaczyprytem przegrywali do przerwy 0-3 i raczej zanosiło się na łatwe zwycięstwo młodej ekipy z Konstancina. Nasi goście zza wschodniej granicy w drugiej połowie przeszli niesamowitą metamorfozę i ze stanu 0-3 wyciągnęli wynik na 7-3 w międzyczasie broniąc rzut karny! Takiego powrotu dawno nie oglądaliśmy i zawodnikom KAR-BUDu należą się wielkie brawa.

NIESAMOWITY MECZ FC RIVERS
Drużyna Leszka Parzniewskiego po rundzie jesienniej miała rozpaczliwie bronić się przed spadkiem, a tymczasem wyrasta nam na rycerza wiosny w III lidze. Po ostatniej victorii mają już serię 4 zwycięstw z rzędu, a wygrali nie z byle kim, bo z liderem III ligi Virtualnym Ń. Wiedzieliśmy że drużynę Marka Giełczewskiego czeka trudne zadanie, ale nie spodziewaliśmy się aż takiej dominacji FC Rivers. Ich przeciwnicy wręcz nie istnieli na boisku, a wynik 1-5 do przerwy robi wrażenie, jak i postawa całej drużyny.

 

Do minusów zaliczyliśmy natomiast :

SKANDALICZNE ZACHOWANIE ZAWODNIKA SPARTY
Podczas meczu Sparta - Compatibl jeden z zawodników Sparty, permanentnie obrażał swoich przeciwników, słowami którymi nie przystoi nam tu cytować. Zawodnik ten otrzymał żółtą kartkę i po meczu przeprosił rywali, ale ostrzegamy, że podobne zachowanie tego czy innego zawodnika będzie się wiązało z zawieszeniem w rozgrywkach. Dla nas jest to nie pojęte że takie słowa padły w stronę zawodników Compatibl, którzy są jedną ze spokojniejszych, pozytywnych i nie sprawiających problemów drużyn. Pamiętajcie że szacunek należy się każdemu zawodnikowi na boisku, jak i poza nim.

NIEMOC FC GÓRKI
Drugi mecz FC Górki bez strzelonej bramki i drugi w której ekipa Marcina Godlewskiego traci bramkę w końcówce. Tak jak powiedział w ostatnim odcinku Ligi + Ekstra Konrad Litwiniuk „to wszystko w głowach siedzi". Chłopaki biegali walczyli, ale nie przełożyło się to na zdobycz punktową. Niby grają z lotnym bramkarzem, przez co powinni stwarzać sobie multum sytuacji, jednak od dwóch meczów walą głową w mur. Przegrane 1:0 w lidze Szóstek to wynik niespotykany, ale dwa razy z rzędu to coś niebywałego. Mamy nadzieje że FC Górkę nie dopadnie taki sam jak na jesieni, bo może to się skończyć skreśleniem brakiem awansu do elity.

BRAK ZWYCIĘZCY FANTYPA
Niby tylko trzy mecze i trzy opcje do wyboru - wygrana remis lub przegrana danej drużyny, a jednak wytypowanie poprawnych rezultatów w FanTypie w ramach 15 kolejki okazało się za trudne i nikt nie potrafił wskazać 3 poprawnych wyników. Winnym tego okazały się drużyny Young Guns i Truskawki na Torcie których spotkanie zakończyło się remisem, którego nikt z typujących się nie spodziewał. Nie ma się jednak czemu dziwić w końcu na lidze szóstek gra się bardzo szybko i rzadko kiedy mecze kończą się podziałem punktów. Nie martwcie się, już za tydzień będziecie mieli szansę na rewanż.

 

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
7 0

EKSTRAKLASA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
5 1

I LIGA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
5 1

II LIGA

Kolejka 20
Wybierz kolejkę:
1 0

III LIGA

Kolejka 20
Wybierz kolejkę:
2 2

IV LIGA

Kolejka 20
Wybierz kolejkę:
4 0

V LIGA

Kolejka 20

Statystyki kolejki

     

    Ankieta

    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Aby zagłosować musisz wybrać jedną z odpowiedzi