Wczytuję...

#WSZYSCY DO WIOSEŁ!

W dniu 29 listopada odbędzie się trzecia edycja charytatywno-sportowego projektu pod szyldem #WszyscyDoWioseł której inicjatorem jest Legia Warszawa. Zespół Ligi Fanów też tam się pojawi..

ZMIANY NA FACEBOOKU!

Na facebooku doszło do dużych zmian. Jedną z ich konsekwencji może być to, że przestaniecie widzieć nasze posty. Sprawdźcie jak się do tego przygotować, aby być z LIGĄ FANÓW na bieżąco!…

LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA…

Masz Telefon, Tablet i aktywne konto Google ? Sprawdź jak łatwo skonfigurować powiadomienia dla materiałów Video z kanału Liga Fanów TV.

#FANTYP NAGRODY!

Zabawa w FAN-typa przyjęła się znakomicie. Średnio co tydzień bawi się z nami ponad 70 osób. Ale chcemy by było ich jeszcze więcej, dlatego postanowiliśmy przyznawać dodatkowe nagrody. Komu…

#WSZYSCY DO WIOSEŁ!
ZMIANY NA FACEBOOKU!
LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA NA YOUTUBE
#FANTYP NAGRODY!

TOP 6 - 21.KOLEJKA

08
Maj

Przedstawiamy najlepszą Szóstkę zawodników z ostatniego weekendu Ligi Fanów dla IV i V poziomu zaawansowania. Dodatkowo dla dwóch graczy oznaczonych gwiazdką przygotowaliśmy nagrody! Do kogo trafią one tym razem?

Za 21 kolejkę postanowiliśmy wyróżnić następujących graczy:

 • IV LIGA - RAFAŁ JEWDOKIMOW (ŚMIECI)
 • V LIGA - MARCIN STACHACZ (ZAKON BONIFRATRÓW)

Obaj wyżej wymienieni zawodnicy otrzymują bilety na spotkanie Legia Warszawa - Wisła Płock które odbędzie się na Łazieńkowskiej w dniu 9 maja. By odebrać swoją nagrodę, należy jak najszybciej skontaktować się z nami, albowiem mecz już w tą środę! Warunkiem otrzymania biletów jest posiadanie Karty Kibica Legii Warszawa. Jeżeli ktoś jej nie posiada, to można ją założyć w ciągu zaledwie 10 minut. Bez względu na to, czy jesteście zainteresowanie odbiorem nagrody lub nie, czekamy na kontakt!


top6 21kolejka 4liga Copy

 


top6 21kolejka 5liga Copy


 

Jeżeli nie jesteś jeszcze naszym fanem na FACEBOOKU zapraszamy do kliknięcia LUBIĘ TO dla profilu Ligi Fanów. Zachęcamy również do polecania naszej strony znajomym, a my obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, by regularnie pojawiało się na niej wiele ciekawych informacji :)

 

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
3 0

EKSTRAKLASA

Kolejka 7
Wybierz kolejkę:
7 0

I LIGA

Kolejka 7
Wybierz kolejkę:
0 0

II LIGA

Kolejka 8
Wybierz kolejkę:
5 1

III LIGA

Kolejka 19
Wybierz kolejkę:
0 0

IV LIGA

Kolejka 8
Wybierz kolejkę:
0 0

V LIGA

Kolejka 8

Statystyki kolejki

   

  Ankieta

  Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
  Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
  Aby zagłosować musisz wybrać jedną z odpowiedzi