Wczytuję...

ZACZYNAMY WIOSNĘ PRZY Ł3!

W niedzielę, 17 lutego o godz. 18:00, pierwszy mecz w 2019 roku przy ul. Łazienkowskiej 3!Przyjdź na stadion i wspomóż dopingiem Legię w walce o tytuł mistrza Polski!

ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE

Nie masz zespołu? Chciałbyś zagrać w Lidze Fanów? Uwielbiasz piłkę nożną? Wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom i proponujemy komfortowe rozwiązanie!

ZMIANY NA FACEBOOKU!

Na facebooku doszło do dużych zmian. Jedną z ich konsekwencji może być to, że przestaniecie widzieć nasze posty. Sprawdźcie jak się do tego przygotować, aby być z LIGĄ FANÓW na bieżąco!…

LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA…

Masz Telefon, Tablet i aktywne konto Google ? Sprawdź jak łatwo skonfigurować powiadomienia dla materiałów Video z kanału Liga Fanów TV.

ZACZYNAMY WIOSNĘ PRZY Ł3!
ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE
ZMIANY NA FACEBOOKU!
LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA NA YOUTUBE

PLUSY I MINUSY - 21.KOLEJKA!

07
Maj

Na zakończenie długiego majowego weekendu rozegraliśmy 21 kolejkę w IV i V lidze, a także mecze zaległe. Widać było że nie grała cała Liga Fanów co przełożyło się poziom hałasu na Grenady. Powróciła także Liga + Ekstra z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Większych minusów raczej nie odnotowaliśmy a po szczegóły zapraszamy do lektury naszego cotygodniowego podsumowania.

PLUSY I MINUSY - 21.KOLEJKA!

Najpierw rzeczy które chcielibyśmy oglądać co kolejkę:

SPOKÓJ NA GRENADY
W miony weekend aż sami nie mogliśmy uwierzyć, że na Lidze Fanów jest tak spokojnie. Ilość decybeli tylko w niektórych spotkaniach była nieco wyższa, ale na dopuszczalnym poziomie. Większość drużyn skupiła się na grze, a nie na krzykach na siebie, przeciwników czy sędziów. Wiadomo piłka nożna to nie szachy, absolutnej ciszy nigdy nie będzie i nie oczekujemy tego, bo grze zawsze towarzyszą emocje, ale wszystko powinno być w granicach rozsądku. Nie było też dużo sprzątania, szklanych butelek było jak na lekarstwo i widać ze jak trzeba to potraficie się zachować. Oby tak było co kolejkę!

POWRÓT LIGI + EXTRA
Po długiej przerwie na Grenady pojawili się chłopaki z Ligi + Extra. Jeszcze w tym tygodniu powinien ukazać się materiał, a w nim wywiady, ujęcia z drona i całe kulisy waszych zmagań. Niestety osoby odpowiedzialne za przygotowanie tego materiału będą przychodzić rzadziej, ale jak sami nas zapewnili, o naszych rozgrywkach nie zapomnieli. Postaramy się, aby zjawili się jeszcze raz na Grenady jak również ciągniemy ich na zakończenie sezonu aby uwiecznili atmosferę gali rozdania nagród.

MECZ PROMIL MOKOTÓW - SEMPER INVICTA
Pojedynek Promila z Semperem decydował o tym czy Promil czy Moczymordy awansują do grupy mistrzowskiej w Ekstraklasie. Oba zespoły stawiły się w najlepszych składach i dzięki temu oglądaliśmy kawał dobrego futbolu w wykonaniu tych ekip. Duża ilość zmian sprawiła, że tempo meczu do końca nie siadło. Szkoda że te drużyny nie stawiały się w takich składach co weekend, bo na pewno byłyby wyżej w klasyfikacji ogólnej. Liczymy że to nie ostatnie ich słowo w tej rundzie.

Do minusów zaliczyliśmy:

CZERWONA KARTKA BRAMKARZA GENDUSIA
Ostatnimi czasy NAF Genduś nie ma szczęścia. W poprzedniej kolejce przyjechali jedynie w czterech i tylko dzięki życzliwości drużyny przeciwnej nie musieli grać w takim zestawieniu przez cały mecz. Teraz gdy już pojawili się w szerszym składzie, to na początku meczu bramkarz tak nieszczęśliwie interweniuje przed polem karnym, że za faul otrzymuje czerwoną kartkę i Genduś musiał grać przed 10 minut o jednego zawodnika mniej. Ta kara prawdopodobnie ustawiła to spotkanie, bo w drugiej połowie drużyna Michała Ochockiego odrabiała straty i widać było że bardzo chcieli wygrać to spotkanie.

TERMINOWOŚĆ PŁATNOŚCI
Niestety, ale nie wszystkie drużyny do tej pory zapłaciły wpisowe za ligę, a termin minął przecież na tydzień przed startem rozgrywek. Fakt, z niektórymi drużynami umawialiśmy się na regulowanie płatności w ratach, ale jesteśmy już w połowie rundy zatem należy się z tego jak najszybciej rozliczyć. Potrzebujemy gotówki na bieżące rozliczanie się z organizacji, dlatego prośba do wszystkich drużyn które jeszcze zalegają z płatnościami, aby w najbliższy weekend uregulowali wszystkie długi.

WYSOKA PORAŻKA DRUNK TEAMU
Drunk Team w miniony weekend odniósł najwyższą w swojej historii porażkę w Lidze Fanów. Jak do tej pory nie przegrali więcej niż trzema bramkami, a teraz ulegli Alpanowi aż 1-8! Ta przegrana była o tyle bolesna że teraz czekają ich mecze z całą czołówką II ligi. W poprzednich latach pechowo zajmowali 4 miejsce w klasyfikacji ogólnej, właśnie poprzez gorszą formę na samym finiszu rozgrywek i niewykluczone że historia i tym razem może się powtórzyć...

 

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
7 0

EKSTRAKLASA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
5 1

I LIGA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
5 1

II LIGA

Kolejka 20
Wybierz kolejkę:
1 0

III LIGA

Kolejka 20
Wybierz kolejkę:
2 2

IV LIGA

Kolejka 20
Wybierz kolejkę:
4 0

V LIGA

Kolejka 20

Statystyki kolejki

     

    Ankieta

    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Aby zagłosować musisz wybrać jedną z odpowiedzi