Wczytuję...

ZACZYNAMY WIOSNĘ PRZY Ł3!

W niedzielę, 17 lutego o godz. 18:00, pierwszy mecz w 2019 roku przy ul. Łazienkowskiej 3!Przyjdź na stadion i wspomóż dopingiem Legię w walce o tytuł mistrza Polski!

ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE

Nie masz zespołu? Chciałbyś zagrać w Lidze Fanów? Uwielbiasz piłkę nożną? Wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom i proponujemy komfortowe rozwiązanie!

ZMIANY NA FACEBOOKU!

Na facebooku doszło do dużych zmian. Jedną z ich konsekwencji może być to, że przestaniecie widzieć nasze posty. Sprawdźcie jak się do tego przygotować, aby być z LIGĄ FANÓW na bieżąco!…

LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA…

Masz Telefon, Tablet i aktywne konto Google ? Sprawdź jak łatwo skonfigurować powiadomienia dla materiałów Video z kanału Liga Fanów TV.

ZACZYNAMY WIOSNĘ PRZY Ł3!
ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE
ZMIANY NA FACEBOOKU!
LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA NA YOUTUBE

ZAPOWIEDZI PRZEDMECZOWE! 21.KOLEJKA

01
Maj

W całej Polsce właśnie kończy się długi weekend majowy, ale w Lidze Fanów nie zwalniamy tempa i w niedziele znów widzimy się na Grenady. Większość drużyn od Ekstraklasy do III ligi będzie miała wolne, część rozegra swoje zaległe spotkania, a w IV i V lidze odbędzie się 21 kolejka. Emocji jak zwykle nie zabraknie, mamy jedynie nadzieję że frekwencja będzie dużo lepsza niż tydzień temu. Tym razem wyzwanie wytypowania wyników podjął Korneliusz Troszczyński z Saskiej Kępy. Zapraszamy do lektury naszych zapowiedzi.

ZAPOWIEDZI PRZEDMECZOWE! 21.KOLEJKA

 

EKSTRAKLASA

PROMIL MOKOTÓW - SEMPER INVICTA (NASZ TYP 2) (TYP KORNELIUSZA 1)
Pojedynek drużyn dwóch Marcinów Kowalskich. Promil już tydzień temu mógł świętować awans do grupy mistrzowskiej w przypadku porażki Moczymord. Tym razem to zawodnicy Promila będą pod presją i zapewne ich rywal z Mokotowa postawi kratę piwa Semperowi jeśli Ci urwą im punkty. Jeżeli obie ekipy przyjdą w swoich najsilniejszych składach, na pewno będziemy świadkami dobrego meczu. My obstawiamy że będący pod presją Promil nie poradzi sobie z gającym na luzie Semperem.

 

I LIGA

EAST WIND - BIAŁOWIESKA (NASZ TYP 1) (TYP KORNELIUSZA 1)
Zaległe spotkanie z 10 kolejki. Pech nie opuszcza Białowieskiej, nie dość że już wcześniej mieli istny szpital w drużynie, to do tego w niedawnym meczu kontuzji doznał kolejny zawodnik Kamil Jaskłowski. Pytanie czy uda im się zebrać na mecz East Windem i czy będą w stanie powalczyć z obecnym liderem I ligi? Jak dotąd żaden z przeciwników nie był w stanie na wiosnę choćby zremisować z drużyną Sebastiana Dąbrowskiego i seria meczów bez porażki wynosi już 11 spotkań. Czy ta seria przedłuży się do 12 meczów? My obstawiamy że tak.

MOCNO WOLA – SASKA KĘPA (NASZ TYP 1) (TYP KORNELIUSZA 2)
Korespondencyjny pojedynek między Mocno Wolą a East Windem wciąż trwa. Obie ekipy jak dotąd nie przegrały na wiosnę meczu, do tego ekipa Rafała Jagóry również może pochwalić się imponującą serią 7 meczów bez porażki i wydaje się że nie powinno być problemów z przedłużeniem serii zwycięstw. Patrząc jednak po typie Korneliusza możemy przypuszczać że uda mu się zebrać mocną ekipę na ten mecz i kto wie, być może zagrają tak jak w pierwszym meczu z Hiszpanami. My jednak uważamy że Mocno Wola wygra to spotkanie.

ANONYMMOUS  FC GÓRKA (NASZ TYP 1) (TYP KORNELIUSZA 2)
Podopieczni Maćka Miękiny mają chyba najgorszy czas w swojej historii w drużynie Anonimowych. Na wiosnę przegrali wszystkie swoje 3 rozegrane mecze i muszą się w końcu obudzić, bo pociąg o nazwie Ekstraklasa może im na dobre odjechać. A z kim się przełamać jeśli nie z bezpośrednim rywalem w walce o awans? Górka jak na razie spisuje się bardzo dobrze, choć pamiętamy że w jesienią w połowie rundy dopadł ich kryzys z którym nie mogli sobie poradzić. Ten mecz da nam odpowiedź na wiele pytań. Jeśli Górka wygra, już raczej na dobre pogrzebie nadzieje Anonymmous na medale, jeśli przegra, znacząco zmniejszy się ich przewaga nad goniącym ją peletonem.

KS MURANÓW - HISZPANIA CLUB DE FUTBOL (NASZ TYP 1) (TYP KORNELIUSZA X)
KS Muranów jak na razie prezentuje się na wiosnę przyzwoicie. Wygrał i przegrał jak na razie dwa spotkania, z tym że najmocniej ze wszystkich drużyn postawił się East Windowi. Mimo iż oba zespoły dzieli w tabeli jedynie 4 pkt, to przystępują do tego meczu z jakże innymi aspiracjami. Hiszpanie chcieliby się jeszcze włączyć w walkę o awans, natomiast celem ekipy Mikołaja Kozłowicza jest wydostanie się ze strefy spadkowej. I wydaje się to jak najbardziej realne, bo z tego co wiemy majówka może poważnie przetrzebić skład Hiszpanów i mogą nie pojawić się w takim zestawieniu jak w poprzednich kolejkach.

 

II LIGA

DRUNK TEAM - ALPAN (NASZ TYP 2) (TYP KORNELIUSZA 1)
Dla Drunk Teamu sezon wkracza w decydującą fazę. Jak do tej pory mierzył się z zespołami z dolnej części tabeli i w 4 meczach zdobył 10 pkt. W kolejnym spotkaniu z Alpanem zapewne również liczy na 3 pkt, zwłaszcza że drużynie Rafała Dębskiego raczej nie grozi ani spadek, ani walka o awans. My jednak nie stawialibyśmy wszystkich pieniędzy na Łukasza Walo i spółkę, ponieważ Alpan w końcu ma zebrać dobry skład i mają pojawić się ludzie, którzy z różnych powodów nie mogli grać od początku rundy wiosennej. Tym samym Drunk Team musi się mieć na baczności, bo ewentualna porażka sprawi że zrówna się punktami z Mixamatorem i Tylko Zwycięstwo, które zapewne tylko na to czekają

 

III LIGA 

DIABŁA TRZECI RÓG - LTM WARSAW (NASZ TYP 2) (TYP KORNELIUSZA 2)
LTM mimo że jest na drugim miejscu w tabeli, wszystko ma w swoich rękach. Udało im się utrzymać punkt przewagi nad Scorpionsami i jeśli wygrają wszystko do końca łącznie z meczem z liderującym Virtualnym Ń to będą mogli cieszyć się z mistrzostwa. Trzeba jednak skupić się na najbliższym wyzwaniu, czyli pojedynkiem z Diabła Trzeci Róg. Przypomnijmy że na jesieni górą byli zawodnicy Maćka Biernackiego, więc łatwo ekipie Irka Webera nie będzie. Jednak jeśli pojawią się w takim zestawieniu jak w pojedynku ze Scorpionsami, to o ich wygraną raczej jesteśmy spokojni.

ELEGANCKIE CHŁOPAKI - SCORPIONS (NASZ TYP 2) (TYP KORNELIUSZA 2)
Scorpionsi muszą liczyć na jakąś wpadkę LTM-u po ostatnim remisie. W ten weekend zmierzą się z Eleganckimi Chłopakami z którymi w poprzedniej rundzie przegrali. Teraz zapewne będą żądni rewanżu, zwłaszcza że nie mogą pozwolić sobie na żadną stratę punktów. Ekipie braci Bączek przydałby się każdy punkt, bo przy słabszej serii spotkań niedługo mogą zaleźć się w strefie spadkowej. Niestety z naszych informacji wynika że będą mieli problem z zebraniem składu, dlatego przewidujemy łatwą wygraną Scorpionsów.

VIRTUALNE Ń - NIEDZIELNI (NASZ TYP 1) (TYP KORNELIUSZA 1)
Virtualni wciąż są liderem III ligi i najprawdopodobniej nie zmieni się to po nadchodzącym weekendzie. Ich przeciwnikiem będą walczący o utrzymanie Niedzielni i ciężko będzie tutaj sprawić niespodziankę. Pamiętamy też sromotną porażkę ekipy Marcina Aksamitowskiego z poprzedniej rundy. Niedzielnym może udałoby się nawiązać walkę z drużyną Marka Giełczewskiego, jednak musieliby stawić się w swoim najlepszym składzie. My obstawiamy że w ten weekend na poziomie III ligi niespodzianek nie uświadczymy.

.

IV LIGA

ADP WOLSKA FERAJNA - AUGUSTO PENGUINS (NASZ TYP 1) (TYP KORNELIUSZA 2)
Pingwiny wygrały dwa mecze pod rząd i są na najlepszej drodze, aby wygrać trzeci patrząc po tym jak się prezentują w obecnej rundzie. Wolska Ferajna przychodzi w tak dużej ilości zawodników że spokojnie mogliby wystawić 2 czy nawet 3 drużyny w lidze i najwyższy czas żeby ilość zawodników pojawiających się na placu przekuć w regularne zdobywanie punktów. Obie ekipy grają twardo i nieustępliwie, więc zapewne będziemy świadkami wielu stykowych sytuacji, jednak jeśli zawodnicy dołożą do swojej gry jakości, którą przecież mają ,to zapowiada nam się ciekawy mecz.

FC ŚMIECI - NIHOOYA (NASZ TYP 1) (TYP KORNELIUSZA 2)
FC Śmieci pokazały, że gdy tylko uda im się zebrać skład są w stanie powalczyć z najlepszymi w IV lidze. Na rozkładzie mają już przecież Truskawkę na Torcie i Deportivo la Chickeno więc czemu mieliby nie poradzić sobie z Nihooya? Wszystko zależy od tego kto pojawi się w niedziele na Grenady. Nihooya za to nie za dobrze radzi sobie z zespołami z czołówki, ale bez większych problemów odsyła z kwitkiem zespoły które w tabeli są za nimi. Nam wydaje się że Śmieci znowu namieszają i zgarną 3 punkty.

YOUNG GUNS – WALKING DEAD (NASZ TYP X) (TYP KORNELIUSZA 2)
Młode Strzelby, aby nadal liczyć się w walce o awans, muszą wygrywać z najlepszymi w lidze. Udało im się pokonać na początku rundy Deportivo, teraz zmierzą się z innym faworytem Walking Dead. Trupy jak na razie pewnie zmierzają ku mistrzostwu i nie mają zamiaru się zatrzymywać. Obie drużyny tylko raz w tej rundzie zaznały smaku porażki i patrząc po formie jaką prezentują obie ekipy ciężko nam wskazać jednoznacznego faworyta, dlatego stawiamy w tym meczu na remis.

DEPORTIVO LA CHICKENO - FC RADOŚĆ (NASZ TYP 2) (TYP KORNELIUSZA 1)
Deportivo chyba zażegnało już swój kryzys. W ostatniej kolejce wygrali z Wolską Ferajną która przecież potrafi dobrze grać w piłkę, a do tego udało się bramkarzowi zachować czyste konto. Radość nie dała natomiast rady Walking Dead, choć trzeba nadmienić że grała bez swoich dwóch najlepszych zawodników. Teraz muszą się mocno zmobilizować bo ewentualna porażka może przekreślić ich szanse na zdobycie medali w tym sezonie. Wygrana natomiast sprawi, że zmniejszą stratę do Deportivo do raptem jednego punktu. Taki scenariusz przewidujemy, choć żaden inny wynik nie będzie dla nas zaskoczeniem.

ALEJA SEKSU I BIZNESU - NAF GENDUŚ (NASZ TYP 1) (TYP KORNELIUSZA X)
Mamy nadzieję że 6 maja Genduś pojawi się na Grenady w minimum 6 i mecz będzie się mógł odbyć w sposób normalny. Aleja w tym sezonie gra w kratkę i tak naprawdę nie wiadomo czego można się po tej drużynie spodziewać. Z tego co wiemy prawdopodobnie przyjdą na najbliższy mecz w dobrym składzie, co nie jest zbyt dobrą wiadomością dla Michała Ochockiego i spółki, zwłaszcza że w drużynie Gendusia może zabraknąć jego najlepszego zawodnika.

TRUSKAWKA NA TORCIE – SPRZEDAWCY MARZEŃ (NASZ TYP 1) (TYP KORNELIUSZA 1)
Truskawka ostatnio zaliczyła wpadkę przegrywając z FC Śmieci i chyba wykorzystali swój limit w tym sezonie, zwłaszcza że teraz muszą wygrać wszystkie mecze do końca sezonu i liczyć na potknięcia Trupów, by w tym sezonie sięgnąć po mistrzostwo. Przeciwko Sprzedawcom jakby sprzysięgły się wszystkie złe moce. Nie mogą zebrać składu, przegrywają wyraźnie mecze, do tego ostatnio zespół im się samochód przez co część zawodników nie mogła dojechać na mecz. Niestety nie mamy dla nich pocieszenia, bo faworyta w tym spotkaniu upatrujemy w Truskawce.

 

V LIGA

SPARTA - FC LITUANICA (NASZ TYP 1) (TYP KORNELIUSZA 1)
Sparta jak już odpaliła i zaczęła grać to na piątkę, a wręcz dziesiątkę. Jak sami przyznali w takim składzie jaki pojawił się ostatnio powinni przychodzić co mecz i gdyby tak było, rozstawiali by przeciwników po kątach. Teraz przyjdzie im się mierzyć z Litwinami którzy zapowiadali walkę o podium, ale jak na mecze przychodzi się w 5 czy nawet 4 to można przegrać i z ostatnią drużyną w lidze. Niezależnie od tego kto się pojawi w ekipie gospodarzy, po ostatnich meczach typujemy tutaj pewną wygraną Sparty.

BLOK EKIPA – LANDTECH (NASZ TYP 1) (TYP KORNELIUSZA X)
Blok Ekipa nie potrafi grać z drużynami z czuba tabeli, patrząc po wynikach osiąganych z wyżej notowanymi rywalami taki wniosek możemy wysnuć. Na szczęście dla ekipy Krzysztofa Balickiego mecze z czołową czwórką mają już za sobą, więc teoretycznie o punkty powinno być łatwiej. Landtech raz wygrywa raz przegrywa, a że ostatnio ma serię 2 zwycięstw z rzędu prawem serii w meczu z Blok Ekipą powinni przegrać.

FATALN - ZAKON BONIFRATRÓW (NASZ TYP 1) (TYP KORNELIUSZA 1)
Zakon gra w kratkę, choć wiosna nie należy do najlepszej w ich wykonaniu, do tego ostatnio dostali tęgie baty od Sparty. Fatalni natomiast uskrzydleni zwycięstwem nad bezpośrednim rywalem Warszawskimi Dzikiami powinni siłą rozpędu pokonać ekipę Adama Artypowicza. Fatalni nie mogą jednak zlekceważyć rywala bo w tabeli zarówno gonią, jak i są gonieni więc każda strata punktów może się okazać zbyt cenna.

GIVOVA POGROMCY POPRZECZEK - MIKSTURA (NASZ TYP 2) (TYP KORNELIUSZA 2)
Givova ostatnio odniosła historyczne zwycięstwo, jednak będzie jej trudno powtórzyć ten wyczyn, w końcu zmierzy się z liderem V ligi. Mikstura podrażniona porażką z Litwiniami nie dała szans Blok Ekipie i również tym razem zwycięstwo padnie łupem braci Jochemskich i spółki. Niestety, ale Givova na kolejne punkty raczej będzie musiała jeszcze poczekać.

WARSZAWSKIE DZIKI - FC ALFA (NASZ TYP 2) (TYP KORNELIUSZA 1)
Dziki przegrały dwa ostatnie mecze co mocno skomplikowało ich sytuację. Z tego co wiemy ponownie mogą mieć problem z zebraniem składu więc niespodzianka wisi w powietrzu. Alfa co prawda już nie gra o wyższe cele, ale na pewno nie zabraknie im ambicji. Dziki muszą się mocno zmobilizować bo peleton goniący czołówkę coraz bardziej się rozkręca i brak awansu byłby dla Michała Piskorskiego i spółki katastrofą.

 

Na koniec jak zwykle wszystkich fanów i sympatyków Ligi Fanów zapraszamy do kulturalnego dopingu na Estadio de Grenady. Pamiętajcie, że na terenie obiektu obowiązuje absolutny zakaz spożywania alkoholu a palenie jest dozwolone tylko w wydzielonych strefach. Dbajmy wspólnie o porządek, by boisko służyło nam przez lata. Do zobaczenia!

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
7 0

EKSTRAKLASA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
5 1

I LIGA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
5 1

II LIGA

Kolejka 20
Wybierz kolejkę:
1 0

III LIGA

Kolejka 20
Wybierz kolejkę:
2 2

IV LIGA

Kolejka 20
Wybierz kolejkę:
4 0

V LIGA

Kolejka 20

Statystyki kolejki

     

    Ankieta

    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Aby zagłosować musisz wybrać jedną z odpowiedzi