Wczytuję...

ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE

Nie masz zespołu? Chciałbyś zagrać w Lidze Fanów? Uwielbiasz piłkę nożną? Wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom i proponujemy komfortowe rozwiązanie!

ZMIANY NA FACEBOOKU!

Na facebooku doszło do dużych zmian. Jedną z ich konsekwencji może być to, że przestaniecie widzieć nasze posty. Sprawdźcie jak się do tego przygotować, aby być z LIGĄ FANÓW na bieżąco!…

LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA…

Masz Telefon, Tablet i aktywne konto Google ? Sprawdź jak łatwo skonfigurować powiadomienia dla materiałów Video z kanału Liga Fanów TV.

#FANTYP NAGRODY!

Zabawa w FAN-typa przyjęła się znakomicie. Średnio co tydzień bawi się z nami ponad 70 osób. Ale chcemy by było ich jeszcze więcej, dlatego postanowiliśmy przyznawać dodatkowe nagrody. Komu…

ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE
ZMIANY NA FACEBOOKU!
LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA NA YOUTUBE
#FANTYP NAGRODY!

PLUSY I MINUSY - 11.KOLEJKA!

09
Kwi

Za nami druga kolejka rundy wiosennej, która dostarczyła nam zarówno pozytywnych emocji, ale były również sytuacje których chcielibyśmy uniknąć w przyszłości. Zapraszamy do naszego podsumowania plusów i minusów 11 kolejki.

PLUSY I MINUSY - 11.KOLEJKA!

Zaczniemy od zdarzeń które wywarły na nas pozytywne wrażenie.

KOLEJKA REMISÓW
W miniony weekend byliśmy świadkami wielu wyrównanych pojedynków. Aż sześć z nich zakończyło się remisami, a kilkanaście wygraną 1-2 bramkami. Cieszy nas to, że na każdym poziomie rozgrywek mecze są tak zacięte. Praktycznie w większości z nich doświadczamy wielu emocji, a mecze rozstrzygają się w końcówkach. Do tego wyniki tych spotkań sprawiły, że w ligowych tabelach robi się coraz ciekawiej i przed nami jeszcze wiele spotkań o wysoką stawkę.

POSTAWA FC KEBAVITY
FC Kebavita to nowa drużyna która zastąpiła Scorpion Władysławów. Wpuszczając ich od razu do Ekstraklasy zastanawialiśmy się jak sobie poradzą w najwyższej klasie rozgrywkowej, ale po ich pierwszym spotkaniu możemy stwierdzić, że nie będziemy tego kroku żałować. W pierwszym spotkaniu mierzyli się z rewelacyjną w tym sezonie Wolą United i poradzili sobie bardzo dobrze. Co prawda przegrali 4:5, ale patrząc na ich postawę możemy śmiało stwierdzić że jeszcze niejednemu rywalowi w tym sezonie zabiorą punkty.

POGOŃ MOCZYMORD
Moczymordy rywalizowały w ten weekend z mistrzem Ligi Fanów Turem Ochota. Początek meczu nie był dla nich wymarzony i w pewnym momencie gracze z Mokotowa przegrywali już 0:3, do tego kolejne bramki dla Tura wisiały w powietrzu. Ekipie Roberta Kuleszy udało się jednak doprowadzić do remisu. Gdy podopieczni Konrada Kowalskiego wyszli ponownie na prowadzenie, Moczymordy stać było na kolejny zryw i w samej końcówce udało im się wyrównać! Do tego w ostatniej akcji mieli piłkę meczową, lecz w najważniejszym momencie zabrakło precyzji. Mimo wszystko wielkie brawa za ambicję i wolę walki do ostatniego gwizdka.

 

A teraz przechodzimy do wydarzeń które w miniony weekend zdecydowanie nas i was nie zadowoliły.

BRAK LIGI PLUS EKSTRA
Liga Plus Ekstra - cotygodniowy materiał przedstawiający kulisy Waszej rywalizacji na Grenady, który cieszy się niezwykłą popularnością wśród społeczności Ligi Fanów, po raz kolejny nie będzie dostępny. O tym jak bardzo podoba się Wam sposób w jaki pokazujemy całą otoczkę waszych zmagań świadczy fakt, że wiele osób pytało nas się o Ligę + Ekstra w miniony weekend. Obiecujemy że w najbliższym czasie powrócimy z tym materiałem. Niestety osoby odpowiedzialne za jego realizację podjęły się w zimę pewnego projektu, który trochę się przedłużył, ale zapewnili nas że robią wszystko, aby już wkrótce pojawić się na Estadio de Grenady.

ZASŁABNIĘCIE MARKA SZKLENNIKA
Na 3 minuty przed końcem meczu bramkarz Płomienia Bilbao Marek Szklennik zasłabł, dostał drgawek i osunął się na ziemię. Zawodnicy obu drużyn natychmiast przerwali grę, by udzielić Markowi pomocy. Po chwili Marek odzyskał przytomność, jednak niezbędne było wezwanie karetki w celu przeprowadzenia kontrolnych badań. Ostatecznie Markowi udało się opuścić boisko przy Grenady o własnych siłach. Ten kto gra dłużej w Lidze Fanów na pewno zna Marka, w końcu gra on u nas praktycznie od samego powstania rozgrywek. Każdy wie że podchodzi do meczów bardzo emocjonalnie i w każdym spotkaniu pozostawia wiele zdrowia. Mamy nadzieję że jego problemy nie są poważne i w pełni sił zobaczymy go za tydzień między słupkami.

WALKOWER WOLI TEAM
Walkower przed świętami miał być jedynie falstartem. Mieliśmy zapewnienie od kapitana Woli Team – nowej drużyny, która miała zastąpić w rywalizacji Shooting Stars, że tym razem stawią się na Grenady po pierwsze punkty. Niestety w dniu meczu poinformowali nas, że jednak nie przyjadą. W takim wypadku dziękujemy im za "udział" w naszych rozgrywkach, a na ich miejsce pojawi się nowa drużyna - ADP Wolska Ferajna.

A kolejny odcinek z „plusami i minusami" za dwa tygodnie. Pilnujcie się, bo nic nam nie umknie!

 

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
7 0

EKSTRAKLASA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
5 1

I LIGA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
5 1

II LIGA

Kolejka 20
Wybierz kolejkę:
1 0

III LIGA

Kolejka 20
Wybierz kolejkę:
2 2

IV LIGA

Kolejka 20
Wybierz kolejkę:
4 0

V LIGA

Kolejka 20

Statystyki kolejki

     

    Ankieta

    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Aby zagłosować musisz wybrać jedną z odpowiedzi