Wczytuję...

WARSAW CUP !

Zagraj w 3 edycji Warsaw CUP - Turniej Noworoczny 2019. Gwarantujemy mnóstwo atrakcji, rywalizację na najwyższym poziomie i doskonałą oprawę zawodów. Sprawdź szczegóły!

ZMIANY NA FACEBOOKU!

Na facebooku doszło do dużych zmian. Jedną z ich konsekwencji może być to, że przestaniecie widzieć nasze posty. Sprawdźcie jak się do tego przygotować, aby być z LIGĄ FANÓW na bieżąco!…

LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA…

Masz Telefon, Tablet i aktywne konto Google ? Sprawdź jak łatwo skonfigurować powiadomienia dla materiałów Video z kanału Liga Fanów TV.

ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE

Nie masz zespołu? Chciałbyś zagrać w Lidze Fanów? Uwielbiasz piłkę nożną? Wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom i proponujemy komfortowe rozwiązanie!

WARSAW CUP !
ZMIANY NA FACEBOOKU!
LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA NA YOUTUBE
ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE

WIOSNA 2018 - KIEDY STARTUJEMY!

27
Lut

Wielkimi krokami zbliża się runda wiosenna Ligi Fanów. Wiemy już kiedy się zacznie i wiemy już niemal na 99%, gdzie odbędą się rozgrywki. Chociaż jak doskonale się orientujecie, sytuacja wcale nie jest taka prosta, jak mogłoby się wszystkim wydawać.

WIOSNA 2018 - KIEDY STARTUJEMY!

A więc tak – zmagania wznawiamy w ostatni weekend marca czyli 24-25 i grać będziemy do 9-10 czerwca. Weekendy wolne od gry planujemy w okresie Świąt Wielkanocnych oraz na początku maja. Samo zakończenie i gala rozdania nagród odbędzie się prawdopodobnie 22 czerwca, jak zwykle w Restauracji Sport Bar na Łazienkowskiej 3. Niewykluczone, że połączymy ją z wspólnym oglądaniem meczu MŚ w Rosji.

Jeżeli chodzi o wpisowe za udział to należy je uiścić do 19 marca na podane konto bankowe : Bank ING: 22 1050 1025 1000 0091 4480 9135

Wpisowe za udział w rozgrywkach przedstawia się następująco :

 • Ekstraklasa - 1800 PLN
 • 1 Liga, 2 Liga - 1700 PLN
 • 3 Liga - 1600 PLN
 • 4 Liga - 1800 PLN (12 drużyn)
 • 5 Liga - 1700 PLN (12 drużyn)

Wiemy, że sporo naszych drużyn w okresie zimowym nie próżnuje i rywalizuje w konkurencyjnych ligach, ale dochodzą do nas słuchy iż nie możecie się już doczekać powrotu na Estadio de Grenady i klimatu Ligi Fanów. Jak to mówią: wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej:-). Gdy tak obserwujemy, jak aktywne są Wasze profile społecznościowe w trakcie zimy, to poważnie zastanawiamy się, czy na przyszły rok nie pomyśleć o stworzeniu rozgrywek pod balonem. Oczywiście musielibyśmy to pogodzić z naszym Turniejem Noworocznym czy Halowym Pucharem Fanów, ale kto jeśli nie my? Jest to temat do analizy i rozmów, które będziemy z Wami podejmowali w trakcie rozgrywek.

Nie jest też tajemnicą, jak duże problemy mieliśmy i wciąż mamy z dostępnością naszego boiska. Sprawa nie jest do końca rozwiązana, aczkolwiek zbliża się do szczęśliwego dla nas finału. Wspólnota mieszkaniowa nie daje za wygraną, ale my też mamy swoje argumenty, udało nam się zdobyć przychylność wielu ważnych postaci w naszej dzielnicy i zrobimy wszystko, by doprowadzić do tego, byśmy mogli rywalizować na Grenady bez żadnych przeszkód. Sport MUSI wygrać, aczkolwiek finał tej sprawy poznamy w przyszłym tygodniu. Pismo jakie wysłaliśmy na biurko samego burmistrza Woli możecie zobaczyć TUTAJ.

Mając nóż na gardle i chcąc być odpowiedzialni za rozgrywki poczyniliśmy wstępne rozmowy z Białołęckim Ośrodkiem Sportu na Tarchominie i jest szansa, by Liga Fanów grała właśnie tam. Chodzi o obiekt Syrenka znajdujący się na ulicy Vincenta van Gogha 1 zaraz koło mostu Północnego - boisko znajduje się TUTAJ. Zdecydowana większość z Was nie widzi problemu ze zmianą obiektu, który jest zresztą w zdecydowanie lepszym stanie niż boisko na Grenady. Oczywiście naszym celem jest pozostanie na Woli i będziemy walczyć o te tereny lub przynajmniej o to, by w spokoju dokończyć trwający sezon. Wiemy, że ten obiekt ma swoje wady, ale ma też mnóstwo zalet. Ewentualna zmiana boiska nie wpłynie w żaden sposób na wzrost wpisowego - wszystko pozostaje bez zmian a atrakcji może być zdecydowanie więcej. 

Wierzymy że rozumiecie nasze plany w obecnej sytuacji i popieracie to co teraz robimy. Liga Fanów to Liga Fanów i czy na Woli czy na Tarchominie zawsze to będą największe i najlepsze rozgrywki piłkarskie w Warszawie. Tutaj nie obiekt tworzy atmosferę, ale zawodnicy którzy na nim przebywają. Jak to dobrze, że niedługo znowu się widzimy!

 

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
7 0

EKSTRAKLASA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
5 1

I LIGA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
5 1

II LIGA

Kolejka 20
Wybierz kolejkę:
1 0

III LIGA

Kolejka 20
Wybierz kolejkę:
2 2

IV LIGA

Kolejka 20
Wybierz kolejkę:
4 0

V LIGA

Kolejka 20

Statystyki kolejki

   

  Ankieta

  Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
  Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
  Aby zagłosować musisz wybrać jedną z odpowiedzi