Wczytuję...

TURNIEJ HALOWY - ZGŁOŚ DRUŻ…

Zgłoś drużynę do HALOWEGO PUCHARU FANÓW 2019, zagraj w największym amatorskim turnieju w Polsce, przeżyj fantastyczną zabawę połączoną z dreszczykiem sportowej adrenaliny - SPRAWDŹ OFERTE…

ZMIANY NA FACEBOOKU!

Na facebooku doszło do dużych zmian. Jedną z ich konsekwencji może być to, że przestaniecie widzieć nasze posty. Sprawdźcie jak się do tego przygotować, aby być z LIGĄ FANÓW na bieżąco!…

LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA…

Masz Telefon, Tablet i aktywne konto Google ? Sprawdź jak łatwo skonfigurować powiadomienia dla materiałów Video z kanału Liga Fanów TV.

ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE

Nie masz zespołu? Chciałbyś zagrać w Lidze Fanów? Uwielbiasz piłkę nożną? Wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom i proponujemy komfortowe rozwiązanie!

TURNIEJ HALOWY - ZGŁOŚ DRUŻYNĘ
ZMIANY NA FACEBOOKU!
LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA NA YOUTUBE
ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE

AGRESYWNI OCHOTA Z HALOWYM PUCHAREM FANÓW!

29
Sty

Działo się, oj działo! Piłkarskie emocje towarzyszyły nam cały weekend a to wszystko za sprawą 10 edycji Halowego Pucharu Fanów. Poziom zawodów był bardzo wysoki i sam fakt, że ze swoich grup eliminacyjnych nie wyszło wielu faworytów, pokazuje jak trudną drogę trzeba było przejść, by osiągnąć cel. Ostatecznie Puchar po raz 9 zostaje w Warszawie a 3 raz wygrywają go Agresywni Ochota.

AGRESYWNI OCHOTA Z HALOWYM PUCHAREM FANÓW!

1 miejsce - Agresywni Ochota

Jeszcze na dwie godziny przez swoją grupą mieli do gry tylko 4 osoby i pachniało kompromitacją. Na fazę grupową przyjechali ostatecznie z jedną zmianą i wygrali ją w cuglach. Drugi dzień zawodów miał być lepszy to znaczy z szerszą kadrą, ale niestety znów szału nie było. Ale Agresywni to Agresywni – w ich przypadku nie chodzi o ilość, lecz o jakość. Dodatkowo chłopaki znają halę na Strumykowej jak nikt inny, grają cały czas z wysuniętym bramkarzem i na te atuty rywale nie potrafili znaleźć recepty. W fazie pucharowej stracili tylko dwie bramki i po raz 3 w historii wygrywają Halowy Puchar Fanów. W finałach grali łącznie już pięć razy!

2 miejsce – East Wind

Na pewno niespodzianka naszych zmagań, choć trzeba przyznać że po cichu większość kibiców liczyła, że to oni ostatecznie zgarną w finale okazałe trofeum. Lider 1 ligi LF pokazał jaki skład szykuje na wiosnę i już teraz wszyscy muszą się go bać. Nie mamy wątpliwości, że w przyszłym sezonie będą stanowić o sile naszej Ekstraklasy, bo potencjał mają niesamowity.

3 miejsce – Przecinaki

Najniższy stopień podium to nie jest miejsce o którym marzyli. Oni zawsze celują w złoto, ale mecz w półfinale im nie wyszedł, co nie przeszkodziło im zmobilizować się na walkę o brąz. W tej drużynie jest moc i za rok, gdy będą grali z mniejszą presją niż teraz, znów będą w gronie faworytów do końcowego zwycięstwa.

Puchar Fair Play

Bomba Team. Mimo że w grupie często narzekali na poziom sędziowania i nie brakowało momentów, gdzie zostawali odsyłani na ławkę kar, to w fazie pucharowej zachowali się godnie. Po całym turnieju przyznali się do swoich błędów i wymuszeń a że zostali z nami również do końca postanowiliśmy im wręczyć Puchar Fair Play.

Najlepszy Strzelec - Bartek Kowalski z drużyny Chamy z Nieporętu

Mimo że jego zespół odpadł już na początku fazy pucharowej udało mu się w sumie strzelić aż 14 bramek. Przypominamy iż Bartek w zeszłym sezonie zdobył najlepszego strzelca grając na najwyższym szczeblu Ligi Fanów w Promilu Mokotów, co tylko potwierdza jak dobrym jest napastnikiem. Liczymy że częściej będzie pojawiał się na Estadio de Grenady i w obecnym sezonie znów udowodni do kogo powinna trafić ta statuetka.

Najlepszy Bramkarz – Damian Karczmarczyk z drużyny East Wind.

Damian w całym turnieju stracił tylko 4 gole(!) a pierwszego dopiero w półfinale, walnie przyczyniając się do tego, że jego zespół zagrał w wielkim finale. Nagrodę w jego imieniu odebrał widoczny na zdjęciu kapitan EW Sebastian Dąbrowski.

Najlepszy Zawodnik - Dawid Jarczak z drużyny Agresywnych Ochota.

Dawid grał wyśmienicie i pracował na całej długości i szerokości boiska. Rozgrywał, asystował, strzelał, świetnie walczył w defensywie. Jego potencjał widać również w Lidze Fanów, gdzie w obecnym sezonie przewodzi w klasyfikacji strzeleckiej i MVP.

Wkrótce udostępnimy Wam galerię ze zdjęciami, materiały video czy szczegółowy opis zmagań grupowych i finałowych, ale póki co zachęcamy Was do polubienia i odwiedzania naszego profilu na Facebooku - https://www.facebook.com/LigaFanow.6tki

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
7 0

EKSTRAKLASA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
5 1

I LIGA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
5 1

II LIGA

Kolejka 20
Wybierz kolejkę:
1 0

III LIGA

Kolejka 20
Wybierz kolejkę:
2 2

IV LIGA

Kolejka 20
Wybierz kolejkę:
4 0

V LIGA

Kolejka 20

Statystyki kolejki

     

    Ankieta

    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Aby zagłosować musisz wybrać jedną z odpowiedzi