Wczytuję...

TURNIEJ HALOWY - ZGŁOŚ DRUŻ…

Zgłoś drużynę do HALOWEGO PUCHARU FANÓW 2019, zagraj w największym amatorskim turnieju w Polsce, przeżyj fantastyczną zabawę połączoną z dreszczykiem sportowej adrenaliny - SPRAWDŹ OFERTE…

ZMIANY NA FACEBOOKU!

Na facebooku doszło do dużych zmian. Jedną z ich konsekwencji może być to, że przestaniecie widzieć nasze posty. Sprawdźcie jak się do tego przygotować, aby być z LIGĄ FANÓW na bieżąco!…

LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA…

Masz Telefon, Tablet i aktywne konto Google ? Sprawdź jak łatwo skonfigurować powiadomienia dla materiałów Video z kanału Liga Fanów TV.

ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE

Nie masz zespołu? Chciałbyś zagrać w Lidze Fanów? Uwielbiasz piłkę nożną? Wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom i proponujemy komfortowe rozwiązanie!

TURNIEJ HALOWY - ZGŁOŚ DRUŻYNĘ
ZMIANY NA FACEBOOKU!
LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA NA YOUTUBE
ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE

BANDA HASANA I ICH 1000 LAJKÓW!

23
Sty

Jakiś czas temu zakończyła się zabawa w zbieranie polubień zdjęć drużynowych uczestników Turnieju Noworocznego. Wasze zaangażowanie przeszło nasze najśmielsze oczekiwania! Czas więc przedstawić wyniki i powiedzieć co nieco o nagrodach.

BANDA HASANA I ICH 1000 LAJKÓW!

Na wstępie dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Niektórzy kapitanowie w ogóle nie podjęli tematu, inni być może nie wiedzieli o zabawie, ale byli też tacy, którzy do głosowania na swój zespół zachęcili ponad 1000 osób! Ostatecznie pierwsza lokata przypadła Bandzie Hasana! Tomek Tarczyński „poruszył niebo i ziemię", angażując wiele lokalnych portali do wspierania jego ekipy i opłaciło się, bo Banda wyprzedziła Chamów z Nieporętu, którzy skończyli z nieco ponad 600 „lajkami". Ta fantastyczna batalia skłoniła nas do podjęcia decyzji, że finalnie nagrodzimy jednych i drugich! Tym samym na adres kapitanów obydwu drużyn już niedługo wyślemy koszulki Legii Warszawa z podpisami zawodników całego zespołu aktualnych Mistrzów Polski! Serdecznie gratulujemy!

Cieszymy się, że tak bardzo żyliście zabawą, bo również dzięki Wam profil Ligi Fanów przekroczył całkiem niedawno magiczną barierę 5 tysięcy lajków! A już teraz możemy zapowiedzieć, iż kolejny konkurs rozpoczniemy po Halowym Pucharze Fanów. Mamy nadzieję, że zaangażuje się w niego jeszcze więcej kapitanów, bo nagrody będą równie cenne a może dzięki takiej akcji zgłosi się do Was jakiś sponsor, który zafunduje Wam udział w kolejnych zawodach? By być ze wszystkim na bieżąco.

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
7 0

EKSTRAKLASA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
5 1

I LIGA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
5 1

II LIGA

Kolejka 20
Wybierz kolejkę:
1 0

III LIGA

Kolejka 20
Wybierz kolejkę:
2 2

IV LIGA

Kolejka 20
Wybierz kolejkę:
4 0

V LIGA

Kolejka 20

Statystyki kolejki

     

    Ankieta

    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Aby zagłosować musisz wybrać jedną z odpowiedzi