Wczytuję...

TURNIEJ HALOWY - ZGŁOŚ DRUŻ…

Zgłoś drużynę do HALOWEGO PUCHARU FANÓW 2019, zagraj w największym amatorskim turnieju w Polsce, przeżyj fantastyczną zabawę połączoną z dreszczykiem sportowej adrenaliny - SPRAWDŹ OFERTE…

ZMIANY NA FACEBOOKU!

Na facebooku doszło do dużych zmian. Jedną z ich konsekwencji może być to, że przestaniecie widzieć nasze posty. Sprawdźcie jak się do tego przygotować, aby być z LIGĄ FANÓW na bieżąco!…

LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA…

Masz Telefon, Tablet i aktywne konto Google ? Sprawdź jak łatwo skonfigurować powiadomienia dla materiałów Video z kanału Liga Fanów TV.

ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE

Nie masz zespołu? Chciałbyś zagrać w Lidze Fanów? Uwielbiasz piłkę nożną? Wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom i proponujemy komfortowe rozwiązanie!

TURNIEJ HALOWY - ZGŁOŚ DRUŻYNĘ
ZMIANY NA FACEBOOKU!
LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA NA YOUTUBE
ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE

HALOWY PUCHAR FANÓW 2018 - TERMINARZ, GRUPY!

23
Sty

Do Halowego Pucharu Fanów 2018 chcieliśmy przyjąć 40 zespołów. I chociaż nie było łatwo, bo termin zbiegł się z zakończeniem ferii, to cel został zrealizowany. Czy komuś uda się przerwać hegemonię Przecinaków? Czy puchar wreszcie wyjedzie z Warszawy? Jubileuszowa, 10 edycja tych prestiżowych zawodów już w najbliższy weekend!

HALOWY PUCHAR FANÓW 2018 - TERMINARZ, GRUPY!

Wspomniany koniec ferii oraz fakt, że wielu zawodnikom rozpoczęły się już treningi przed rudną wiosenną nie ułatwiały poszukiwań drużyn. Wiele zespołów chciało również rozegrać zmagania tylko w jeden dzień, a wiadomo, że taką opcję mogliśmy zarezerwować wyłącznie kilkunastu chętnym. Na szczęście wszystko miało pozytywny finał i skompletowaliśmy turniejową „czterdziestkę". Zagrają u nas ekipy z 18 polskich miast, z czego będzie aż czternastu debiutantów. Nie zagrają Cosa Nostra czy Poker Team Lublin, drużyny który swojego czasu wygrały nasze zmagania, ale w ich miejsce przychodzą kolejne, którym marzy się końcowy triumf. Coś nam się wydaje, że tym razem złote medale powędrują do kogoś mniej znanego, chociaż przy tylu klasowych drużynach, praktycznie każdy z nich ma szansę by wziąć udział w decydującej rozgrywce. Jak zwykle o wszystkim zadecydują „detale".

Zawody nie zmieniają swojego miejsca docelowego - jak zwykle będzie nim hala na Warszawskim Tarchominie, mieszcząca się przy ulicy Strumykowej 21 nadzorowana przez Białołęcki Ośrodek Sportu.

Przejdźmy do najważniejszego, czyli szczegółowego Terminarza - TUTAJ. Wszystkie zespoły zostały podzielone na 8 grup. Pięć z nich zostanie rozegranych w sobotę 27 stycznia, gdzie zmagania zaczniemy od godziny 8:00 a skończymy po 22:00 a kolejne trzy w niedzielę. Do dalszej fazy awansują po dwie najlepsze ekipy z każdej stawki. W niedzielę od godziny 17:00 zaczniemy fazę play-off, gdzie przegrywający będzie musiał pożegnać się z obiektem przy Strumykowej. Wszystkie mecze w grupach 5 drużynowych będą trwały po 15 minut a w grupach 6 drużynowych po 12 minut. Podział grup znajdziecie na obrazku - wystarczy kliknąć na grafikę, aby ją powiększyć. Stawki zostały podzielone i ustalone zgodnie z Waszymi propozycjami meczowymi. I chyba możemy śmiało stwierdzić, że wszystko udało się tak podzielić, że każdy z Was będzie zadowolony.

Prosimy abyście stawili się na pierwszy swój mecz przynajmniej 40 minut przed gwizdkiem sędziego i odebrali klucze od szatni. Przypominamy również o przeczytaniu regulaminu ( TUTAJ ) bo jego nieznajomość nie zwalnia z jego przestrzegania. Poza tym pozwoli to uniknąć zgrzytów na samych zawodach. Jeśli chodzi o formularz zgłoszeniowy, to wszystko uzupełnicie na miejscu. Przypominamy również, że na obiekcie sportowym (hala, szatnia) nie spożywamy alkoholu i nie palimy papierosów. Z kolei wszystkie kurtki, wyjściowe buty pozostawiamy w szatni.

Zachęcamy Was też do naszego wydarzenia na Facebooku ( link TUTAJ ) i wyboru opcji „wezmę udział", bo to dzięki temu będą do Was spływały regularnie wszelkie informacje (przy pomocy powiadomień) odnośnie zwycięzców grup czy spraw organizacyjnych. Oczywiście liczymy również, że zaprosicie do wydarzenia swoich znajomych, by i oni byli ze wszystkim na bieżąco. W tej edycji zadbamy także o wyniki na żywo – rezultaty będą wprowadzane w specjalnym artykule od razu po zakończeniu spotkania.

Zrobimy co w naszej mocy, by rozgrywki jak co roku stały na najwyższym poziomie organizacyjnym. Każdy mecz będzie obsługiwało dwóch arbitrów (sędziujących obecnie w 1. 2. i 3. lidze!), będziemy robili zdjęcia z całego turnieju, będą filmy (mecze + wywiady), będzie darmowa woda i energetyki LFC, no i oczywiście atrakcyjne nagrody. W tym roku zrezygnowaliśmy z jednej nagrody głównej dla zwycięskiej drużyny w postaci gotówki a zastąpiliśmy ją nagrodą voucherową podzieloną na trzy najlepsze zespoły.

Na koniec wszystkim życzymy powodzenia, chociaż zdajemy sobie sprawę, iż wszyscy wygrać nie możecie. Ale taki jest sport. Mamy nadzieję, iż zapamiętacie sobie ten turniej jako najbardziej prestiżowe Rozgrywki Halowe w Polsce. My zadbamy więc o organizację, a Wam pozostanie jedynie skupić się na grze. Niech to będzie prawdziwe piłkarskie święto!

Białołęcki Ośrodek Sportu i Liga Fanów zapraszają!

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
7 0

EKSTRAKLASA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
5 1

I LIGA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
5 1

II LIGA

Kolejka 20
Wybierz kolejkę:
1 0

III LIGA

Kolejka 20
Wybierz kolejkę:
2 2

IV LIGA

Kolejka 20
Wybierz kolejkę:
4 0

V LIGA

Kolejka 20

Statystyki kolejki

     

    Ankieta

    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Aby zagłosować musisz wybrać jedną z odpowiedzi