Wczytuję...

LEGIA ENERGY DRINK!

Przedstawiamy Wam naszego nowego partnera – dystrybutora energetyków LFC! Sprawdź szczegóły współpracy.

ZMIANY NA FACEBOOKU!

Na facebooku doszło do dużych zmian. Jedną z ich konsekwencji może być to, że przestaniecie widzieć nasze posty. Sprawdźcie jak się do tego przygotować, aby być z LIGĄ FANÓW na bieżąco!…

LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA…

Masz Telefon, Tablet i aktywne konto Google ? Sprawdź jak łatwo skonfigurować powiadomienia dla materiałów Video z kanału Liga Fanów TV.

ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE

Nie masz zespołu? Chciałbyś zagrać w Lidze Fanów? Uwielbiasz piłkę nożną? Wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom i proponujemy komfortowe rozwiązanie!

LEGIA ENERGY DRINK!
ZMIANY NA FACEBOOKU!
LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA NA YOUTUBE
ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE

TURNIEJ HALOWY - WYNIKI NA ŻYWO!

18
Sty

Już jutro od godziny 8:00 na Hali Sportowej Białołęckiego Ośrodka Sportu w Warszawie rozpoczniemy zmagania grupowe HPF. Jesteś ciekawy wyników? Możesz być z nimi na bieżąco! To w tym miejscu będziemy uzupełniać wszystkie rezultaty, tabele i drabinkę pucharową. Zapraszamy również do śledzenia naszego wydarzenia na Facebooku - TUTAJ.

 

   GRUPA "A"

Lp. Godzina Spotkanie Wynik
1  08:00 - 08:20 FC Górka - East Wind 0:8 
2  08:22 - 08:42  Santiago - Skład Węgla i Papy 1:7 
3  08:44 - 09:04 Skład Węgla i Papy - East Wind 0:3
4  09:06 - 09:26 FC Górka - Santiago   1:1
5  09:28 - 09:48 FC Górka - Skład Węgla i Papy 1:3
6  09:50 - 10:10 East Wind - Santiago   4:0

 

Lp. Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1 East Wind 3 9pkt 15:0 +15
2 Skład Węgla i Papy 3  6pkt 10:5  +5 
3 Santiago  3 1pkt 2:12 -10 
3 FC Górka  3  1pkt  2:12 -10 

 


 

   GRUPA "B"

Lp. Godzina Spotkanie Wynik
1  10:50 - 11:05 Chłopcy z Bielan - Nauka Jazdy u Sławka  6:0
2  11:07 - 11:22 DJ - BRS   1:5
3  11:24 - 11:39  Wola Team - Chłopcy z Bielan 2:5 
4  11:41 - 11:56 Nauka Jazdy u Sławka - DJ  1:1 
5  11:58 - 12:13 BRS - Wola Team  3:0
6  12:15 - 12:30 Chłopcy z Bielan - DJ   2:0
7  12:32 - 12:47 Nauka Jazdy u Sławka - BRS  0:2 
8  12:49 - 13:04 Wola Team - DJ   4:0
9  13:06 - 13:21  BRS - Chłopcy z Bielan  1:1
10  13:23 - 13:38  Nauka Jazdy u Sławka - Wola Team  2:3

 

Lp. Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1 Chłopcy z Bielan 10pkt   14:3 +11 
2 BRS  10pkt  11:2  +9
3 Wola Team   6pkt  9:10  -1
4 Nauka Jazdy u Sławka   1pkt  3:12  -9
5  DJ  1pkt  2:12  -10

 


 

      GRUPA "C"

Lp. Godzina Spotkanie Wynik
1  13:40 - 13:55 Mazowsze Warszawa - Piwkarzyki Tychy   0:2
2  13:57 - 14:12  Przecinaki - Piaski 3:1 
3  14:14 - 14:29 Wola United - Mazowsze Warszawa  0:2
4  14:31 - 14:46 Piwkarzyki Tychy - Przecinaki  1:1 
5  14:48 - 15:03  Piaski - Wola United 0:4
6  15:05 - 15:20 Mazowsze Warszawa - Przecinaki  0:5
7  15:22 - 15:37 Piwkarzyki Tychy - Piaski  5:1 
8  15:39 - 15:54 Wola United - Przecinaki   0:4
9  15:56 - 16:11  Piaski - Mazowsze Warszawa  6:2
10  16:13 - 16:28 Piwkarzyki Tychy - Wola United  1:1

 

Lp. Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1 Przecinaki  10pkt 13:2  +11 
2 Piwkarzyki Tychy  8pkt  9:3  +6
3 Wola United  4pkt  5:7  -2
4 Piaski Warszawa  3pkt   8:14 -6 
5 Mazowsze Warszawa  3pkt 4:13  -9 

 


 

    GRUPA "D"

Lp. Godzina Spotkanie Wynik
1  16:30 - 16:45 FC KEBAVITA - Piwkarzyki 1:2 
2  16:47 - 17:02 Huta  - Mega Med. Rawa Mazowiecka 2:0 
3  17:04 - 17:19 Florian - FC KEBAVITA 2:0 
4  17:21 - 17:36 Piwkarzyki - Huta  0:1
5  17:38 - 17:53 Mega Med. Rawa Mazowiecka - Florian 2:2
6  17:55 - 18:10 FC KEBAVITA - Huta 2:1
7  18:12 - 18:27 Piwkarzyki - Mega Med. Rawa Mazowiecka 2:2
8  18:29 - 18:44 Florian - Huta 2:4
9  18:46 - 19:01 Mega Med. Rawa Mazowiecka - FC KEBAVITA  0:1
10  19:03 - 19:18 Piwkarzyki - Florian 1:4

 

Lp. Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1 Huta   9pkt 8:4  +4
2 Florian  7pkt  10:7  +3
3 FC Kebavita  6pkt  4:5 -1 
4 Piwkarzyki  4pkt  5:8  -3
5  Mega Meda Rawa Maz.  2pkt  4:7  -3

 


 

   GRUPA "E"

Lp. Godzina Spotkanie Wynik
1  19:20 - 19:35 In-Plus - AGD Marking   3:0
2  19:37 - 19:52 Hapoel Beer Kebab - Agresywni  1:2 
3  19:54 - 20:09  FC Hasacze - In-Plus  3:3
4  20:11 - 20:26 AGD Marking - Hapoel Beer Kebab  1:3
5  20:28 - 20:43 Agresywni - FC Hasacze  4:3
6  20:45 - 21:00  In-Plus - Hapoel Beer Kebab 3:0
7  21:02 - 21:17 AGD Marking - Agresywni   1:4
8  21:19 - 21:34 FC Hasacze - Hapoel Beer Kebab  2:3
9  21:36 - 21:51  Agresywni - In-Plus  6:1
10  21:53 - 22:08  AGD Marking - FC Hasacze 4:11

 

Lp. Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1 Agresywni Ochota 12pkt  16:6   +10
2 In-Plus Marki  7pkt 10:9  +1 
3  Hapoel Beer Kebab 6pkt  7:8    -1
4 FC Hasacze   4pkt  19:14  +5
5 AGD Marking  0pkt 6:21  -15

 


 

   GRUPA "F"

Lp. Godzina Spotkanie Wynik
1  07:30 - 07:45  Junak - Chamy z Nieporętu 0:9 
2  07:47 - 08:02  KS Muranów - Tanatos  0:1
3  08:04 - 08:19 TUR Ochota - Junak  5:0 
4  08:21 - 08:36  Chamy z Nieporętu - KS Muranów  7:0
5  08:38 - 08:53  Tanatos - TUR Ochota  3:0
6  08:55 - 09:10  Junak - KS Muranów 1:4
7  09:12 - 09:27  Chamy z Nieporętu - Tanatos  2:1
8  09:29 - 09:44  TUR Ochota - KS Muranów  3:0
9  09:46 - 10:01  Tanatos - Junak  6:0
10  10:03 - 10:18  Chamy z Nieporętu - TUR Ochota  1:1

 

Lp. Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1  Chamy z Nieporętu  10pkt 19:2  +17 
2  Tanatos  9pkt  11:2  +9
3  TUR Ochota 7pkt  9:4   +5
4 KS Muranów 3pkt   4:12  -8
5 Junak 0pkt  1:24  -23

 


 

   GRUPA "G"

Lp. Godzina Spotkanie Wynik
1  10:20 - 10:32 Krokus Białystok - BioPoint   3:2
2  10:34 - 10:46  Port Lotniczy Olsztyn - FC Wilanów  1:0
3  10:48 - 11:00  Dobroplast Zambrów - Ramis Białystok 2:1
4  11:02 - 11:14  Kroku Białystok - Port Lotniczy Olsztyn  1:2
5  11:16 - 11:28  FC Wilanów - Dobroplast Zambrów  2:0
6  11:30 - 11:42  BioPoint - Ramis Białystok  1:2
7  11:44 - 11:56  Dobroplast Zambrów - Krokus Białystok  1:1
8  11:58 - 12:10  Ramis Białystok - FC Wilanów  2:1
9  12:12 - 12:24  Port Lotniczy Olsztyn - BioPoint  2:0
10  12:26 - 12:38  Krokus Białystok - Ramis Białystok  1:0
 11  12:40 - 12:52 BioPoint - FC Wilanów   0:1
 12  12:54 - 13:06 Port Lotniczy Olsztyn - Dobroplast Zambrów   3:0
 13 13:08 - 13:20   FC Wilanów - Krokus Białystok  1:2
 14 13:22 - 13:34   Ramis Białystok - Port Lotniczy Olsztyn  0:3
 15 13:36 - 13:48  Dobroplast Zambrów - BioPoint  2:1 

 

Lp. Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1 Port Lotniczy Olsztyn  5  15pkt   11:1  +10
2 Hurtownia Krokus Białystok 5 10pkt   8:6  +2
3 Dobroplast Zambrów   5   7pkt  5:8  -3
4  Ramis Białystok 5 6pkt 5:8   -3
5  FC Wilanów  5   6pkt 5:5 
6  BioPoint Grom-Lichtajny 5 0pkt  4:10   -6

 


 

   GRUPA "H"

Lp. Godzina Spotkanie Wynik
1  13:50 - 14:05 Aptel Soccer Team - Wyszków FC   5:2
2  14:07 - 14:22  Marcus Stawiguda - Bomba Team  3:2
3  14:24 - 14:39  Galaktyczni Łuków - Aptel Soccer Team  3:1
4  14:41 - 14:56  Wyszków FC - Marcus Stawiguda  0:2
5  14:58 - 15:13  Bomba Team - Galaktyczni Łuków  3:2
6  15:15 - 15:30  Aptel Soccer Team - Marcus Stawiguda  2:2
7  15:32 - 15:47  Wyszków FC - Bomba Team  2:4
8  15:49 - 16:04  Galaktyczni Łuków - Marcus Stawiguda 1:1 
9  16:08 - 16:23  Bomba Team - Aptel Soccer Team 2:1
10  16:25 - 16:40  Wyszków FC - Galaktyczni Łuków 3:5 

 

Lp. Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1 Bomba Team 4  9pkt  11:8 +3
2 Marcus Stawiguda 8pkt   8:5  +3
3 Galaktyczni Łuków   7pkt  11:8  +3
4 Aptel Soccer Team  4pkt   9:9
5 Wyszków FC   0pkt  7:16  -9

 


 

  FAZA PUCHAROWA


Lp. Drabinka Godzina Spotkanie Wynik
      1/8
 
1 A1 - E2 17:00 - 17:15 East Wind - In-Plus Marki
2:0 
2 B1 - F2 17:17 - 17:32 Chłopcy z Bielan - Tanatos  1:1 k.3:4
3 C1 - G2 17:34 - 17:49 Przecinaki - Hurtownia Krokus 6:0
4 D1 - H2 17:51 - 18:06 Huta - Marcus Stawiguda  1:1 k.3:4
5 E1 - A2 18:08 - 18:23 Agresywni Ochota - Skład Węgla i Papy  4:1
6 F1 - B2 18:25 - 18:40 Chamy z Nieporętu - BRS 2:4
7 G1 - C2 18:42 - 18:57 Port Lotniczy Olsztyn - Piwkarzyki Tychy 2:2 k.5:6
8 H1 - D2 18:59 - 19:14 Bomba Team - Florian 2:0 
       Ćwierćfinał  
9 1 - 2 19:20 - 19:35 East Wind - Tanatos  3:0
10 3 - 4 19:37 - 19:52 Przecinaki - Marcus Stawiguda  4:1
11 5 - 6 19:54 - 20:09 Agresywni Ochota - BRS  3:1
12 7 - 8 20:11 - 20:26 Piwkarzyki Tychy - Bomba Team  1:1 k.4:5
      Półfinał  
13 9 - 10 20:30 - 20:45 East Wind - Przecinaki  5:2
14 11 - 12 20:47 - 21:02 Agresywni Ochota - Bomba Team 3:0 
      III miejsce    
15   21:10 - 21:25 Przecinaki - Bomba Team  4:1
       Finał   
16   21:30 - 21:45 East Wind - Agresywni Ochota
 0:2

FC KEBAVITA - Piwkarzyki

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
0 0

EKSTRAKLASA

Wybierz kolejkę:
2 1

I LIGA

Wybierz kolejkę:
1 1

II LIGA

Wybierz kolejkę:
4 0

III LIGA

Wybierz kolejkę:
0 0
Wybierz kolejkę:
5 1

Statystyki kolejki

     

    Ankieta

    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Aby zagłosować musisz wybrać jedną z odpowiedzi