Wczytuję...

TURNIEJ HALOWY - ZGŁOŚ DRUŻ…

Zgłoś drużynę do HALOWEGO PUCHARU FANÓW 2019, zagraj w największym amatorskim turnieju w Polsce, przeżyj fantastyczną zabawę połączoną z dreszczykiem sportowej adrenaliny - SPRAWDŹ OFERTE…

ZMIANY NA FACEBOOKU!

Na facebooku doszło do dużych zmian. Jedną z ich konsekwencji może być to, że przestaniecie widzieć nasze posty. Sprawdźcie jak się do tego przygotować, aby być z LIGĄ FANÓW na bieżąco!…

LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA…

Masz Telefon, Tablet i aktywne konto Google ? Sprawdź jak łatwo skonfigurować powiadomienia dla materiałów Video z kanału Liga Fanów TV.

ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE

Nie masz zespołu? Chciałbyś zagrać w Lidze Fanów? Uwielbiasz piłkę nożną? Wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom i proponujemy komfortowe rozwiązanie!

TURNIEJ HALOWY - ZGŁOŚ DRUŻYNĘ
ZMIANY NA FACEBOOKU!
LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA NA YOUTUBE
ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE

ZNAMY GRUPY TURNIEJU NOWOROCZNY 2018!

04
Sty

Znowu to mamy! 6 i 7 stycznia do Strefy Sportu przy ulicy Strażackiej 121 przyjedzie 60 drużyn z kilkunastu polskich miast. To chyba jedyna taka okazja dla wielu z Was, by zobaczyć jak grają drużyny z całego kraju i móc się z nimi skonfrontować.

ZNAMY GRUPY TURNIEJU NOWOROCZNY 2018!

Zacznijmy od najważniejszego, czyli terminarza. Wszystkie zespoły zostały podzielone na 12 pięcio-drużynowych grup. Sześć zostanie rozegranych w sobotę od 12:30 do 21:30, kolejne sześć między 8:00 a 17:00 w niedzielę - wszystko będzie się odbywało na dwóch boiskach równolegle. Do dalszej fazy awansują po dwie najlepsze ekipy z każdej stawki. Od 17:00 zaczniemy fazę play-off, gdzie nie będzie już zmiłuj – przegrywający odpadnie. Wszystkie mecze będą trwały 15 minut. Podział grup znajdziecie na obrazku, wystarczy kliknąć na grafikę i zostanie ona automatycznie powiększona. Nie znajdziecie w nim Floriana, Ganadora czy Wesołej Zbieraniny, drużyn które zajęły pierwsze trzy miejsca rok temu, ale to wcale nie oznacza, że poziom będzie niższy. Wręcz przeciwnie - wydaje nam się, że emocji może być jeszcze więcej niż rok temu.

Dokładna rozpiska kto z kim i o której, jak również rozpiska fazy finałowej znajduje się TUTAJ

Co do samej imprezy – prosimy, by na obiekcie zameldować się przynajmniej 30-35 minut wcześniej. Od razu po wejściu na obiekt znajdziecie nasze stanowisko organizatorskie. Należy się tam udać, zaanonsować swoją obecność, a wówczas dostaniecie informację co dalej (czyli gdzie można się przebrać, etc), jak również otrzymacie swój przydział energetyków LFC. Szatnie będą ogólnodostępne i będą się mieściły w budynku niemal sąsiadującym z obiektem, dlatego niech służą one wyłącznie do przebrania - radzimy nie zostawiać tam jakichkolwiek drogocennych rzeczy. Na terenie obiektu będzie dla Was darmowa woda z dystrybutorów. Wokół boisk będą krzesełka i ławki, gdzie wygodnie będziecie mogli oglądać pozostałe spotkania. Czas w Strefie Sportu uprzyjemni Wam muzyka. Nie zabraknie również zdjęć drużynowych oraz z poszczególnych spotkań, a po zakończeniu zmagań pojawi się także materiał video. Atrakcji będzie zresztą więcej i każdy kto przyjedzie – nie będzie zawiedziony!

Zachęcamy Was do dołączenia naszego wydarzenia na Facebooku ( link TUTAJ ) i wyboru opcji „wezmę udział", bo to dzięki temu będą do Was spływały regularnie wszelkie informacje przy pomocy powiadomień odnośnie wyników, zwycięzców grup i przede wszystkim wszystkich spraw organizacyjnych. Liczymy też, że użyjecie funkcji "zaproś" i dacie znać kolegom o naszej inicjatywie, by i oni byli ze wszystkim na bieżąco.

Ok, co do regulaminu, to jest on TUTAJ. Trochę go zmodyfikowaliśmy względem tego, jaki udostępniliśmy na wydarzeniu.

Organizator zapewnia wyłącznie doraźną pomoc przy urazach powstałych w czasie gry (opatrzenie otarć, dezynfekcja ran, zabezpieczenie ran - plaster, bandaż i oczywiście zamrażacze), natomiast nie ponosi odpowiedzialności prawnej za udział w rozgrywkach osób chorych i wynikające z tego powodu wypadki oraz skutki wypadków w czasie gry każdego z zawodników.

Wszystko jasne? Mamy nadzieję! Pamiętajcie, że jeśli nie dacie rady dotrzeć na obiekt z jakichkolwiek powodów lub będziecie mieli problem z dojazdem, to NAPISZCIE lub ZADZWOŃCIE (609-021-030 lub 501-162-400) do nas. Uszanujmy czas innych!

Walczycie o 3 vouchery do sklepu ZINA o wartości 1500, 1000 i 500 PLN! Nie zabraknie także okazałych pucharów, statuetek, medali a przede wszystkim ogromnej satysfakcji z udziału w jednej z największych imprez pod balonem w Polsce.

Wszystkim życzymy powodzenia, byście w zdrowiu wrócili po turnieju do domu i już nie mogli się doczekać kolejnej edycji. Niech to będzie prawdziwe piłkarskie święto. DO ZOBACZENIA!

 

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
7 0

EKSTRAKLASA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
5 1

I LIGA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
5 1

II LIGA

Kolejka 20
Wybierz kolejkę:
1 0

III LIGA

Kolejka 20
Wybierz kolejkę:
2 2

IV LIGA

Kolejka 20
Wybierz kolejkę:
4 0

V LIGA

Kolejka 20

Statystyki kolejki

     

    Ankieta

    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Aby zagłosować musisz wybrać jedną z odpowiedzi