Wczytuję...

LEGIA - JAGIELONIA

We wtorek 27 lutego o godz. 20.30 Legia Warszawa podejmie na swoim stadionie Jagiellonię Białystok w ramach 25. kolejki rozgrywek Lotto Ekstraklasy. Przyjdź na #Ł3 i wspieraj swoją drużynę w wa…

LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA…

Masz Telefon, Tablet i aktywne konto Google ? Sprawdź jak łatwo skonfigurować powiadomienia dla materiałów Video z kanału Liga Fanów TV.

ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE

Nie masz zespołu? Chciałbyś zagrać w Lidze Fanów? Uwielbiasz piłkę nożną? Wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom i proponujemy komfortowe rozwiązanie!

SUBSKRYBUJ - LIGA FANÓW TV !

Mamy kanał YouTube! Liga Fanów, oprócz samych spotkań, zapowiedzi, wywiadów, newsów czy imprez, postanowiła pójść o krok dalej i śledzić nasze działania w najpopularniejszym serwisie z ma…

LEGIA - JAGIELONIA
LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA NA YOUTUBE
ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE
SUBSKRYBUJ - LIGA FANÓW TV !

PLUSY I MINUSY - 3.KOLEJKA!

09
Paź

Fair Play – to hasło przyświeca wielu naszym zespołom. Niektóre cenią je sobie nawet bardziej, niż ewentualną radość ze zwycięstwa. I bardzo nas to cieszy. Tym razem zaczynamy od plusów. A trochę tego było i cieszymy się, że sprawiacie nam problem z wyborem tych najbardziej istotnych. Oto i one.

PLUSY I MINUSY - 3.KOLEJKA!

 

FAIR PLAY NIEDZIELNYCH

Zespół Marcina Aksamitowskiego mógł odnieść w niedzielę pewne zwycięstwo nad Płomieniem Bilbao. Przeciwników było tylko pięciu, co w praktyce oznaczało klęskę. Ale NieDzielni, mimo iż dysponowali meczową szóstką zdecydowali, że również zagrają o jednego mniej. I chociaż ostatecznie nie wyszło im to na dobre, bo przegrali 1:2, to nasz szacunek zdecydowanie zdobyli. Brawo Panowie!

ZACHOWANIE FC GÓRKI

Górka zachowała się w weekend z klasą dwukrotnie. Najpierw poczekała 15 minut na AnonyMMous, którzy mieli problemy komunikacyjne, a już po meczu wręczyli przeciwnikom skrzynkę piwa za poprzedni sezon. To właśnie zwycięstwo Anonimowych nad Białowieską pozwoliło Górce na wygranie zmagań drugiej ligi.

PASSA BLOK EKIPY

W poprzedniej edycji ten zespół w 18 meczach skompletował 10 punktów. A teraz, po trzech kolejkach, ma ich na koncie już 9! Widać ogromny progres w grze Blokersów, którzy wcale nie zamierzają się zatrzymywać w swoim zwycięskim marszu. Życzymy powodzenia i gratulujemy dyspozycji.

A teraz pora na negatywne aspekty z ostatniego weekendu.

DZIWNE MANEWRY WALKING DEAD I SCORPIONS

Regulamin Ligi Fanów jest rzeczą świętą. Niestety - niektórzy próbują go obejść. W niedzielę w meczu Walking Dead – FC Radość zespół Trupów skorzystał z pomocy aż czterech zawodników drużyny LTM Warsaw a zespół Scorpions z 3 zawodników Scorpiona Władysławów.  W regulaminie jest jasno napisane, że tylko dwóch graczy z jednej drużyny, może grać w innym zespole z niższej klasy rozgrywkowej. Tak naprawdę - to powinien być walkower. Ale ponieważ ekipie FC Radość i LTM Warsaw nie zależy na takich zwycięstwach, chłopaki zgodzili się zagrać te mecze jeszcze raz. Mamy nadzieję, że Walking Dead oraz Scorpions wyciągną wnioski, bo to co się stało, zostało zrobione z premedytacją i z myślą, że „jakoś to będzie". Otóż nie. Każdy podobny przypadek będzie od tego momentu karany bezwzględnym walkowerem. Poza tym – czy taki sukces, gdzie został nagięty regulamin, może dobrze smakować?

MECZ SHOOTING STARS – NAF GENDUŚ

To spotkanie równie dobrze mogłoby się nie odbyć. Dlaczego? Otóż przedstawicieli Shooting Stars przyjechało na ten mecz czterech, z kolei Gendusiów było pięciu. To kuriozalne widowisko zakończyło się hokejowym wynikiem 19:5 i oby takich „pojedynków" jak najmniej w tym sezonie.

FORMA PROMILA MOKOTÓW

Nie wiemy co się dzieje z ekipą Promila. W zeszłym sezonie chłopaki wywalczyli brązowe medale w Ekstraklasie, teraz mieli się bić nawet o mistrzostwo, a zamiast tego przegrali dwa mecze, w których łącznie stracili aż 23 gole! Kontuzje, wyjazdy, choroby – to oczywiście nie pomaga, ale tutaj naprawdę trzeba się wziąć w garść, żeby obrona trzeciego miejsca nie była jedynie kwestią pobożnych życzeń.

A kolejny odcinek z „plusami i minusami" za tydzień. Pilnujcie się, bo nic nam nie umknie!

 


Zapraszamy na nasz profil na Facebooku, gdzie regularnie zamieszczamy newsy, zdjęcia, czy inne ciekawostki z naszych rozgrywek - www.facebook.com/LigaFanow.6tki

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
3 0

EKSTRAKLASA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
2 0

I LIGA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
1 0

II LIGA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
2 0

III LIGA

Kolejka 8
Wybierz kolejkę:
1 0

IV LIGA

Kolejka 20
Wybierz kolejkę:
0 0

V LIGA

Kolejka 20

Statystyki kolejki

     

    Ankieta

    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Aby zagłosować musisz wybrać jedną z odpowiedzi