Wczytuję...

SPRAWY ORGANIZACYJNE!

TERMINARZ I AKTUALIZACJA SKŁADÓW DRUŻYNOWYCH! Część 1.

SPRAWY ORGANIZACYJNE!

ZMIANY, NOWOŚCI, ULEPSZENIA! Część 2.

SPRAWY ORGANIZACYJNE!

NOWE BOISKO, DRUGA LOKALIZACJA! Część 3.

ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE

Nie masz zespołu? Chciałbyś zagrać w Lidze Fanów? Uwielbiasz piłkę nożną? Wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom i proponujemy komfortowe rozwiązanie!

SPRAWY ORGANIZACYJNE!
SPRAWY ORGANIZACYJNE!
SPRAWY ORGANIZACYJNE!
ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE

WYWIAD! ANDRZEJ GRONOSZ- LTM WARSAW!

03
Paź

Mówi się, że bramkarze to muszą być pozytywni wariaci. W końcu nikt o zdrowych zmysłach nie rzuca się pod nogi rozpędzonemu przeciwnikowi. Andrzej ten opis na pewno spełnia, zwłaszcza że jego bramkarskim wzorem jest Peter Schmeichel. A którego polskiego golkipera uważa za najlepszego? I jak - jako wierny fan Legii - ocenia ostatnie wydarzenia w tym klubie? Wszystkiego dowiecie się z pierwszego wywiadu w nowym sezonie!

WYWIAD! ANDRZEJ GRONOSZ- LTM WARSAW!

Andrzej, zacznijmy z grubej rury - patrząc na wyniki osiągane w tym sezonie można śmiało stwierdzić, że zespół LTM Warsaw jest głównym faworytem do walki o złote medale. Zgodzisz się czy jeszcze za wcześnie na takie stwierdzenia?

- Oczywiście, że się zgodzę. Tamten sezon trochę zawaliliśmy, ale w tym widzę dużą poprawę w naszej grze. Widać to najbardziej w rozgrywaniu akcji - jest spokój i pomysł. Zawdzięczamy to poniekąd dwóm nowym zawodnikom. Myślę, że z taką grą będzie upragnione złoto.

 A jak podobają Ci się tegoroczne zmiany w Lidze Fanów? Poziom organizacyjny jest zadowalający? Widzisz jakieś niedoskonałości?

- Powiem tak - jeśli chodzi o waszą organizacje, to jak dla mnie wszystko jest na wysokim poziomie. A co niedoskonałości czy zmian – zupełnie się tym nie zajmuję. Wy jesteście organizatorami i doskonale wiecie co jest dla Ligi najlepsze.

Domyślamy się, że w swoim gronie często rozmawiacie o sędziach. Masz swojego ulubionego arbitra w rozgrywkach? I dlaczego akurat on?

- Oczywiście „łysy" (Darek Łazicki). Znam go jeszcze czasów gry w lidze Best Gol. Zawsze było śmiesznie jak sędziował. A nielubiany sędzia? Wszyscy wiedzą o kogo chodzi;)

A co sądzisz o naszym algorytmie wyboru najlepszego bramkarza - czy spełnia on swoje funkcje? Interesujesz się w ogóle tymi statystykami? Jest to dla Ciebie jakaś motywacja?

- Podobnie jak w drugim pytaniu – nie zajmuję się tym. Oczywiście – gdyby udało się wygrać klasyfikację, to będę zadowolony, chociaż najważniejsza jest drużyna i jej sukces.

Idol bramkarski Andrzeja Gronosza to...? I dlaczego?

- Za dzieciaka Peter Schmeichel. Był niesamowity w swoich interwencjach i miał charakter jaki musi mieć bramkarz. Potem - jak miałem lat naście - pojawił się mój idol Artur Boruc. Jego podziwiam i szanuję praktycznie za wszystko. Po pierwsze - jest wspaniałym bramkarzem, udowadniając to w każdym klubie w którym występował. Po drugie - jest legionistą z krwi i kości jak ja. A po trzecie - za bycie sobą, za to, że mówi co myśli. Jest po prostu normalnym, dobrym człowiekiem. Wielki SZACUN dla niego.

No właśnie - wiemy, że jesteś wiernym kibicem Legii Warszawa. Czy obecne zmiany w klubie, transfery, gra – zadowala Cię to? I jak oceniasz np. ostatnie sceny na parkingu przy Łazienkowskiej?

- Brak mi słów na to co się ostatnio dzieje. Transfery to niewypały, o ile to w ogóle można nazwać transferami. Pomysłu na grę nie mają żadnego – myślę, że nawet LTM by ich w tym momencie spokojnie pokonał. To nie są piłkarze a banda... pajaców. A co do ostatniej sytuacji – cóż, bardzo dobrze że dostali. Jakbym zdążył wrócić z Poznania, sam bym się tam pofatygował.

Ostatnie pytanie – Liga Fanów to dla mnie...?

- Liga Fanów to dla mnie dobra zabawa i frajda. Do tego mamy świetny zespół i jest dla mnie zaszczytem, że mogę grać w takiej bandzie jak LTM. Na koniec chciałbym podziękować za wywiad oraz pozdrowić organizatorów i resztę drużyn, a w szczególności MixAmator. Powodzenia chłopaki! Za rok się spotkamy i czarno widzę Wasze szanse :)

 


Zapraszamy na nasz profil na Facebooku, gdzie regularnie zamieszczamy newsy, zdjęcia, czy inne ciekawostki z naszych rozgrywek - www.facebook.com/LigaFanow.6tki

 

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
0 0

EKSTRAKLASA

Kolejka 1
Wybierz kolejkę:
0 0

I LIGA

Kolejka 1
Wybierz kolejkę:
0 0

II LIGA

Kolejka 1
Wybierz kolejkę:
0 0

III LIGA

Kolejka 1
Wybierz kolejkę:
0 0

IV LIGA

Kolejka 1
Wybierz kolejkę:
0 0

V LIGA

Kolejka 1

Statystyki kolejki

     

    Ankieta

    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Aby zagłosować musisz wybrać jedną z odpowiedzi