Wczytuję...

TURNIEJ NOWOROCZNY!

Termin 6-7 stycznia, atrakcyjne nagrody, sztuczna trwa z certyfikatem FIFA, system 5+1, relacja foto i video, profesjonalni sędziowie i wzorowa organizacja. Czekamy na wasze zgłoszenia!

TURNIEJ HALOWY - ZGŁOŚ DRUŻ…

Zgłoś drużynę do HALOWEGO PUCHARU FANÓW 2018, zagraj w największym amatorskim turnieju w Polsce, przeżyj fantastyczną zabawę połączoną z dreszczykiem sportowej adrenaliny - SPRAWDŹ OFERTE…

LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA…

Masz Telefon, Tablet i aktywne konto Google ? Sprawdź jak łatwo skonfigurować powiadomienia dla materiałów Video z kanału Liga Fanów TV.

SUBSKRYBUJ - LIGA FANÓW TV !

Mamy kanał YouTube! Liga Fanów, oprócz samych spotkań, zapowiedzi, wywiadów, newsów czy imprez, postanowiła pójść o krok dalej i śledzić nasze działania w najpopularniejszym serwisie z ma…

TURNIEJ NOWOROCZNY!
TURNIEJ HALOWY - ZGŁOŚ DRUŻYNĘ
LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA NA YOUTUBE
SUBSKRYBUJ - LIGA FANÓW TV !

DRUŻYNA TYGODNIA - FATALNI

03
Paź

Pomysł stworzenia tej ekipy zrodził z miłości do piłki nożnej, chęci dobrej zabawy, potrzeby rywalizacji i... wywiadu Michała Kucharczyka :) Przedstawiamy Wam kolejną drużynę tygodnia - FATALNYCH!

DRUŻYNA TYGODNIA - FATALNI

Kiedy ten zespół przystępował do rozgrywek zastanawialiśmy się, czy jego nazwa faktycznie odzwierciedla umiejętności poszczególnych zawodników, czy może jest wręcz odwrotnie i mamy do czynienia z piłkarskimi wirtuozami, którzy podstępnym szyldem chcieli co nieco zmylić konkurencję. Był to zresztą bardzo sprytny zabieg, bo przecież nie wygląda to najlepiej, gdy opowiadasz komuś o porażce w Lidze Fanów, a na pytanie „z kim?" odpowiadasz „z Fatalnymi". To sugeruje, jakbyś upadł naprawdę nisko. Co by więc nie mówić o sportowym poziomie samych graczy, to dystansu do siebie odmówić im nie można. Bo zupełnie szczerze – odpowiedź jak to z nimi faktycznie jest, znajduje się gdzieś pośrodku. Fatalni nie kopią się po czole, ale też trochę im jeszcze brakuje, by mogli odgrywać poważniejszą rolę, niż tę którą odgrywają obecnie. Chociaż progres w stosunku do poprzedniego sezonu jest bardzo widoczny i to wcale nie jest przypadek.

Tamten sezon był dla nich przetarciem. Nie mogło być inaczej, skoro Damian Racławski i Mateusz Chajec zawodników szukali na... wykop.pl. To dość oryginalna metoda kompletowania składu, ale jak się okazało – odzew był spory i szybko udało się zebrać kilkanaście osób chętnych do gry. Co więcej – mimo że większość zawodników praktycznie się nie znała, błyskawicznie osiągnięto kompromis w kwestii nazwy, herbu czy strojów. A później przyszły mecze. Wyglądały one raz lepiej a raz gorzej, lecz ta sinusoida była zrozumiała. Kapitan nie przejmował się porażkami, zdając sobie sprawę, że po sezonie i tak kilka osób odpadnie a kilka nowych dojdzie i dopiero w drugim roku przygody z Ligą Fanów, drużyna pokaże na co ją stać. I tak się dzieje. Po przewietrzeniu kadry i wspólnych treningach przez wakacje, Fatalni z przytupem rozpoczęli kolejną edycję. Dwa mecze = dwa zwycięstwa i bilans bramkowy 13:4. Wiadomo, że na wyciąganie wniosków jeszcze trochę za wcześnie, ale zespół się cementuje i z każdą kolejką będzie coraz groźniejszy.

Mocno wierzy w to Damian Racławski, który jest prawdziwym liderem drużyny na boisku i poza nim. Według niego, jeżeli tylko zespół ominą kontuzję najważniejszych zawodników a do tego regularnie na mecze będzie przyjeżdżał podstawowy bramkarz, to wszystko jest w tym sezonie możliwe. Kapitan Fatalnych liczy również na bramki Kuby Kutyły i Macieja Zaroda, skuteczną grę w obronie Adama Siudzińskiego i Mateusza Chajca oraz wiele udanych dryblingów Jakuba Łokietka. A patrząc na statystyki – na razie chyba nie może narzekać.

Zresztą – czytając opis jaki podesłał nam Damian, odnosimy wrażenie, że panuje w tym zespole fajna atmosfera. Że wyniki są ważne, ale nie najważniejsze. Ale my życzymy Wam właśnie jak najlepszych rezultatów, byście coraz częściej niż tylko z chwytliwej nazwy, byli rozpoznawalni po dobrej i ofensywnej grze. Jesteście na dobrej drodze.

 


Zapraszamy na nasz profil na Facebooku, gdzie regularnie zamieszczamy newsy, zdjęcia, czy inne ciekawostki z naszych rozgrywek - www.facebook.com/LigaFanow.6tki

 

 

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
3 0

EKSTRAKLASA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
2 0

I LIGA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
1 0

II LIGA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
2 0

III LIGA

Kolejka 8
Wybierz kolejkę:
1 0

IV LIGA

Kolejka 20
Wybierz kolejkę:
0 0

V LIGA

Kolejka 20

Statystyki kolejki

     

    Ankieta

    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Aby zagłosować musisz wybrać jedną z odpowiedzi