Wczytuję...

SPRAWY ORGANIZACYJNE!

TERMINARZ I AKTUALIZACJA SKŁADÓW DRUŻYNOWYCH! Część 1.

SPRAWY ORGANIZACYJNE!

ZMIANY, NOWOŚCI, ULEPSZENIA! Część 2.

SPRAWY ORGANIZACYJNE!

NOWE BOISKO, DRUGA LOKALIZACJA! Część 3.

ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE

Nie masz zespołu? Chciałbyś zagrać w Lidze Fanów? Uwielbiasz piłkę nożną? Wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom i proponujemy komfortowe rozwiązanie!

SPRAWY ORGANIZACYJNE!
SPRAWY ORGANIZACYJNE!
SPRAWY ORGANIZACYJNE!
ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE

PLUSY I MINUSY - 2.KOLEJKA!

03
Paź

Przed Wami drugi odcinek z „plusami i minusami". I dziś już tak przyjemnie i ogólnikowo jak ostatnio nie będzie.

PLUSY I MINUSY - 2.KOLEJKA!

Zaczynamy od minusów. Tutaj nie brakuje ostrych słów, ale powiedzmy sobie szczerze - każda akcja zasługuje na reakcję. Jeśli więc ktoś myśli, że jest bezkarny i anonimowy, to się myli. Wszystkie przypadki ataków werbalnych na sędziów czy kogokolwiek innego, będą piętnowane - choćby poprzez podanie imienia i nazwiska delikwenta, wraz z wyjaśnieniem okoliczności. Niektórzy nie dają nam po prostu wyboru.

ZACHOWANIE MICHAŁA PUDŁO

W trakcie spotkania Promil Mokotów – Wola United, zawodnik gospodarzy zbulwersował się jedną z decyzji sędziego. Wtedy stracił panowanie nad emocjami i słów jakie użył w stosunku do arbitra, nie napisalibyśmy nawet po 22:00. W związku z zaistniałą sytuacją, gracz ten został zawieszony do odwołania, a według naszych informacji, również kapitan Promila Mokotów „podziękował" mu za dalszą grę. Takiego ataku furii dawno nie widzieliśmy... Po prostu brak słów. Liczymy że Michał pójdzie po rozum do głowy i na spokojnie nam to wszystko wyjaśni jak już emocje opadną.

PECH PIOTRA KRAWCZYKA

Zawodnik Scorpiona Władysławów oraz AnonyMMous nie ma szczęścia do meczów z Agresywnymi Ochota. W tamtym sezonie właśnie z nimi nabawił się poważnej kontuzji kolana, po której pauzował pół roku. A tym razem, w wyniku poślizgnięcia się na betonie, chcąc chronić głowę, upadł tak niefortunnie, że złamał obie ręce w nadgarstku. Piotrek, jesteśmy z Tobą i mamy nadzieję, że limit pecha wyczerpałeś na lata.

KOLEJNA WPADKA EAST WIND

Tydzień temu chłopaki znaleźli się w naszym zestawieniu, bo przegrali wyraźnie z Mocno Wola. A teraz w ogóle na boisku się nie pojawili! Co prawda kapitan zadzwonił do nas i poinformował, że część zawodników udała się na mecz Legii do Poznania, ale czy takich spraw nie należy załatwiać dużo wcześniej? Hiszpanie zaplanowali sobie niedzielę pod kątem Ligi Fanów, a okazało się, że w ogóle na boisko nie wybiegli. To spotkanie być może rozegramy w innym terminie, chociaż walkower może by czegoś East Wind nauczył.

A teraz pora na pozytywne aspekty z ostatniego weekendu.

FAIR PLAY TRUSKAWKI NA TORCIE

W weekend Truskawka rywalizowała z FC Śmieci. Przeciwnicy mieli tylko sześciu zawodników, a ponieważ jeden z nich złapał głupią czerwoną kartkę (zagranie ręką), to do końca spotkania musiałby grać o jednego mniej (regulamin zakłada, że po 10 minutach gry w stracie – można uzupełnić skład). Zawodnicy Truskawki zdecydowali jednak w przerwie, że zgadzają się na powrót winowajcy na boisko, byle tylko dokończyć mecz 6 na 6. Bardzo taką postawę pochwalamy.

ANDRZEJ MORAWSKI SUPERSTAR

Niewiele brakowało, by zawodnik Tylko Zwycięstwo, skompletował w weekend trzy hat-tricki! W starciu ze Złączonymi trafił do siatki aż osiem razy. Na tym poziomie podobny występ dawno nie miał miejsca. Brawo!

WRESZCIE SŁOŃCE!

Przed tygodniem narzekaliśmy, że inauguracja nowego sezonu odbywała się w akompaniamencie deszczu. Na szczęście teraz zarówno w sobotę, jak i niedzielę, pogoda była fantastyczna, dzięki czemu w końcu na Estadio de Grenady można było poczuć klimat piłkarskiego święta.

A kolejny odcinek z „plusami i minusami" za tydzień. Mamy Was na oku!

 


Zapraszamy na nasz profil na Facebooku, gdzie regularnie zamieszczamy newsy, zdjęcia, czy inne ciekawostki z naszych rozgrywek - www.facebook.com/LigaFanow.6tki

 

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
0 0

EKSTRAKLASA

Kolejka 1
Wybierz kolejkę:
0 0

I LIGA

Kolejka 1
Wybierz kolejkę:
0 0

II LIGA

Kolejka 1
Wybierz kolejkę:
0 0

III LIGA

Kolejka 1
Wybierz kolejkę:
0 0

IV LIGA

Kolejka 1
Wybierz kolejkę:
0 0

V LIGA

Kolejka 1

Statystyki kolejki

     

    Ankieta

    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Aby zagłosować musisz wybrać jedną z odpowiedzi