Wczytuję...

TURNIEJ NOWOROCZNY!

Termin 6-7 stycznia, atrakcyjne nagrody, sztuczna trwa z certyfikatem FIFA, system 5+1, relacja foto i video, profesjonalni sędziowie i wzorowa organizacja. Czekamy na wasze zgłoszenia!

TURNIEJ HALOWY - ZGŁOŚ DRUŻ…

Zgłoś drużynę do HALOWEGO PUCHARU FANÓW 2018, zagraj w największym amatorskim turnieju w Polsce, przeżyj fantastyczną zabawę połączoną z dreszczykiem sportowej adrenaliny - SPRAWDŹ OFERTE…

LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA…

Masz Telefon, Tablet i aktywne konto Google ? Sprawdź jak łatwo skonfigurować powiadomienia dla materiałów Video z kanału Liga Fanów TV.

SUBSKRYBUJ - LIGA FANÓW TV !

Mamy kanał YouTube! Liga Fanów, oprócz samych spotkań, zapowiedzi, wywiadów, newsów czy imprez, postanowiła pójść o krok dalej i śledzić nasze działania w najpopularniejszym serwisie z ma…

TURNIEJ NOWOROCZNY!
TURNIEJ HALOWY - ZGŁOŚ DRUŻYNĘ
LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA NA YOUTUBE
SUBSKRYBUJ - LIGA FANÓW TV !

LIGA + EXTRA - ODC.1 SEZON 17/18

27
Wrz

Zapraszamy na premierę nowego materiału video. Liga+ Extra to nie tylko najlepsze chwile z ostatniego tygodnia, ale też wywiady czy kapitalne ujęcia z drona!

W pierwszym odcinku wystąpili chociażby Marcin Paź (GS Zabrodziaczek), Adrian Kiejter (Wola United), Marcin Osowski (Bulbez Team) czy Darek Jaskłowski (Białowieska). Liczymy, że materiał przypadnie Wam do gustu i będziecie z niecierpliwością oczekiwali kolejnych. 

A jeśli chcecie oglądać nasze filmy od razu po ich publikacji, zanim jeszcze trafią na stronę www lub Facebooka, powinniście dołączyć do grona naszych subskrybentów. Gorąco do tego zachęcamy, tym bardziej, że od przyszłego tygodnia niektóre skróty będą się pojawiać już od wtorku! Możecie to zrobić TUTAJ

Subskrypcja to ważna funkcja YouTube. Jeśli macie swoje ulubione kanały, to dzięki tej opcji możecie otrzymywać powiadomienia, gdy tylko pojawi się na nich nowy materiał. Aby subskrybować kanał TV musisz posiadać aktywną usługę Google czyli np: YouTube, G-mail, Google Play, Google + itp. Wtedy wystarczy, że masz telefon, tablet czy komputer i możesz po wejściu na YouTube wyszukać nasz kanał telewizyjny - LigaFanow.TV i od razu go zasubskrybować. Dodatkowo w ustawieniach YouTube trzeba włączyć wszystkie powiadomienia dla tego kanału i wówczas można oglądać na bieżąco materiały video LF.

To ważne również z marketingowego punktu widzenia. Dla reklamodawców to jeden z głównych tematów podczas weryfikowania potencjału danej marki. Dotychczas w Liga Fanów TV pojawiło się prawie 100 filmów ze skrótami spotkań, które mają ponad 55 tysięcy odtworzeń. Dziękujemy, że jesteście z nami a jeżeli uważacie, że wykonujemy dobrą robotę, to możecie nam się tym małym gestem odwdzięczyć. Dawajcie również znać swoim znajomym i wspólnie sprawmy, by niedługo pękła kolejna setka! W tym momencie jest ich bowiem 146.

Wszystkie materiały video, skróty z poprzednich kolejek dostępne są również na naszej stronie w zakładce FUTBOL.TV 


Zapraszamy na nasz profil na Facebooku, gdzie regularnie zamieszczamy newsy, zdjęcia, czy inne ciekawostki z naszych rozgrywek - www.facebook.com/LigaFanow.6tki

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
3 0

EKSTRAKLASA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
2 0

I LIGA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
1 0

II LIGA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
2 0

III LIGA

Kolejka 8
Wybierz kolejkę:
1 0

IV LIGA

Kolejka 20
Wybierz kolejkę:
0 0

V LIGA

Kolejka 20

Statystyki kolejki

     

    Ankieta

    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Aby zagłosować musisz wybrać jedną z odpowiedzi