Wczytuję...

LEGIA ENERGY DRINK!

Przedstawiamy Wam naszego nowego partnera – dystrybutora energetyków LFC! Sprawdź szczegóły współpracy.

ZMIANY NA FACEBOOKU!

Na facebooku doszło do dużych zmian. Jedną z ich konsekwencji może być to, że przestaniecie widzieć nasze posty. Sprawdźcie jak się do tego przygotować, aby być z LIGĄ FANÓW na bieżąco!…

LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA…

Masz Telefon, Tablet i aktywne konto Google ? Sprawdź jak łatwo skonfigurować powiadomienia dla materiałów Video z kanału Liga Fanów TV.

ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE

Nie masz zespołu? Chciałbyś zagrać w Lidze Fanów? Uwielbiasz piłkę nożną? Wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom i proponujemy komfortowe rozwiązanie!

LEGIA ENERGY DRINK!
ZMIANY NA FACEBOOKU!
LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA NA YOUTUBE
ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE

NOWY SEZON - ZMIANY, NOWOŚCI, ULEPSZENIA!

26
Lip

Powoli wylewamy fundamenty pod nowy sezon. Zmian jak zwykle będzie sporo, wiele rzeczy związanych ze stroną przejdzie gruntowną renowację, a pojawi się także sporo nowości. A o wszystkim przeczytacie w naszym najświeższym artykule!

NOWY SEZON - ZMIANY, NOWOŚCI, ULEPSZENIA!

Liga Fanów to stały rozwój i ulepszenia. W trakcie sezonu nie ma jednak czasu na przeprowadzanie zmian, bo wtedy skupiamy się przede wszystkim na bieżącej działalności. Teraz, gdy nie musimy się z niczym spieszyć, chcemy wykorzystać ten okres. Pomysłów nam nie brakuje – dotyczą one zarówno naszego serwisu, materiałów video, jak i rozwoju rozgrywek w sensie globalnym. To, co zajmuje naszą głowę przed startem kolejnej edycji, to przede wszystkim:

Modernizacja strony internetowej – tutaj zmiany będą znaczące. Ponieważ chcemy mieć swój system funkcjonalności, swoją bazę danych czy stronę mobilną, to od września będziecie świadkami nowego portalu, który będzie dostosowany do wszystkich Waszych potrzeb. To będzie zupełnie nowa jakość!

Liga Typerów – możliwość dodatkowej zabawy i dodatkowych emocji nie tylko dla uczestników rozgrywek, ale także dla kibiców czy sympatyków.

TurboFan – w tym temacie także potrzeba odświeżenia. Przede wszystkim będą nowe konkurencje, takie jak lobowanie bramkarza, strzał do płachty z punktacją oraz żonglerka głową. Wszystko po to, by trochę urozmaicić zabawę i sprawdzić naszych uczestników pod innym kątem niż dotychczas.

Skróty Spotkań – co kolejka będziemy nagrywali sześć meczów i tworzyli z nich efektowne skróty. Znajdą się w nich nie tylko wszystkie bramki, ale też najciekawsze akcje, a w tle będzie leciała przyjemna muzyka.

Liga + Extra – kolejny cotygodniowy materiał video z samego centrum Estadio de Grenady. Będziemy robili wywiady on-line przed i po meczu oraz kamerowali spotkania z drona i kamerek Go-Pro. Wszystko w nowoczesnej formie.

Tablica Społecznościowa – czyli to, co kiedyś już zapowiadaliśmy. Poprzez Tablicę będziecie mogli sami umawiać się na sparingi meczowe, przeprowadzać transfery, szukać zawodników do gry, jak również sprzedać czy oddać coś, co jest wam niepotrzebne. Do Tablicy Społecznościowej będą dodani tylko uczestnicy Ligi Fanów.

Nowe statystyki bramkarskie – do obecnego algorytmu dodamy obronę rzutu karnego czy zachowanie czystego konta. Wszystko po to, by nasi bramkarze czuli się bardziej dowartościowani, a algorytm wyłaniania najlepszego z nich był jeszcze bardziej efektywny.

Dodatkowe statystyki Meczowe – do raportu meczowego dojdą gole samobójcze, obrona rzutu karnego czy przestrzelenie rzutu karnego. Będziemy także prezentować średnią ilość wpuszczonych i strzelonych bramek na mecz, a do każdego raportu meczowego wkleimy relację, by wszystko było w jednym miejscu.

Profile zawodników – od pierwszej kolejki będziemy robić Wam zdjęcia profilowe! Następnie uzupełnimy je w bazie i opublikujemy w serwisie. Wszystko po to, byście nie byli dla siebie nawzajem anonimowi.

Fortuna – pracujemy nad pozyskaniem nowego partnera, z którym wiążemy długoterminową współpracę i liczymy, że od nowego roku kalendarzowego zostanie on oficjalnie sponsorem tytularnym rozgrywek. Mamy nadzieję, że będzie nim właśnie jeden z głównych partnerów finansowych Legii Warszawa.

Interliga.pl – negocjujemy z organizatorami Ogólnopolskiej Ligi Szóstek piłkarskich - Interligi dołączenie naszych zmagań do tego prężnie rozwijającego się projektu w amatorskim futbolu. W ramach współpracy nasz mistrz będzie miał możliwość bezpłatnego sprawdzenia swoich umiejętności z najlepszymi drużynami z całej Polski, począwszy do Szczecina, Koszalina, Gdańska, Białegostoku, Lublina, Rzeszowa, Krakowa, Częstochowy, Chorzowa, Wrocławia, Poznania czy Łodzi. Walka o miano najlepszej drużyny sześcioosobowej w Polsce i atrakcyjne nagrody czekają!

Pracujemy również nad absolutnymi nowościami, takimi jak Liczby kolejki (podsumowanie statystyczne danego weekendu), Flesz kolejki (video z najciekawszymi momentami z niedzieli + podsumowanie wszystkich poziomów zaawansowania), zapowiedź sezonu czy zabawa Wygraj Ligę. Jednego możecie być pewni – nikt nie zaoferuje Wam tyle co Liga Fanów, a dystans między nami a konkurencją, ponownie zwiększy się o kilka długości. Nie chcemy byście mieli jakiekolwiek rozterki, w której warszawskiej Lidze warto zagrać już od września

 


Zapraszamy na nasz profil na Facebooku, gdzie regularnie zamieszczamy newsy, zdjęcia, czy inne ciekawostki z naszych rozgrywek - www.facebook.com/LigaFanow.6tki

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
0 0

EKSTRAKLASA

Wybierz kolejkę:
2 1

I LIGA

Wybierz kolejkę:
1 1

II LIGA

Wybierz kolejkę:
4 0

III LIGA

Wybierz kolejkę:
0 0
Wybierz kolejkę:
5 1

Statystyki kolejki

     

    Ankieta

    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Aby zagłosować musisz wybrać jedną z odpowiedzi