Wczytuję...

LEGIA ENERGY DRINK!

Przedstawiamy Wam naszego nowego partnera – dystrybutora energetyków LFC! Sprawdź szczegóły współpracy.

ZMIANY NA FACEBOOKU!

Na facebooku doszło do dużych zmian. Jedną z ich konsekwencji może być to, że przestaniecie widzieć nasze posty. Sprawdźcie jak się do tego przygotować, aby być z LIGĄ FANÓW na bieżąco!…

LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA…

Masz Telefon, Tablet i aktywne konto Google ? Sprawdź jak łatwo skonfigurować powiadomienia dla materiałów Video z kanału Liga Fanów TV.

ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE

Nie masz zespołu? Chciałbyś zagrać w Lidze Fanów? Uwielbiasz piłkę nożną? Wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom i proponujemy komfortowe rozwiązanie!

LEGIA ENERGY DRINK!
ZMIANY NA FACEBOOKU!
LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA NA YOUTUBE
ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ LIGĘ FANÓW ?

24
Lip

Powoli zbliża się moment, gdzie duża część z Was musi podjąć decyzję w której warszawskiej lidze podejmie rywalizację. Wybór jest naprawdę duży, bo niemal w każdej dzielnicy organizowane są sportowe zmagania. Warto więc wybrać świadomie, by później swojego postanowienia nie żałować.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ LIGĘ FANÓW ?

Niemal co roku obserwujemy tendencję, że właśnie w wakacje powstaje wiele amatorskich tworów, które kuszą swoimi promocjami i zachęcają do udziału we własnym przedsięwzięciu. Często takimi rzeczami zajmują się osoby bez żadnego doświadczenia w organizacji imprez piłkarskich, które nie mają pojęcia o marketingu i profesjonalizmie. Oczywiście – każdy jakoś zaczynał i my na początku swojej działalności również popełnialiśmy błędy. Ale gdy widzimy, że powstaje następna liga, gdzie organizatorzy obiecują złote góry za śmieszne wpisowe, od razu zapala się nam czerwona lampka. Nie ma możliwości, by rozgrywki na dobrym poziomie robić bez finansowego zaplecza, które przecież w głównej mierze pochodzi z wpisowego. I później wychodzą „kwiatki". Organizator zapewniał np., że będą materiały video – okazuje się, że nie dość, iż mecze nagrywane są „kalkulatorem", to jeszcze bez żadnej obróbki, gdzie po kilkunastu sekundach odechciewa się dalszego oglądania. Zupełnie inaczej wyglądają również szumnie zapowiadane „opisy meczów", które później okazują się być zlepkiem kilku nieskładnych zdań, wysnuwanych na podstawie końcowego rezultatu. Takie przykłady moglibyśmy mnożyć.

Chcielibyśmy do Was zaapelować, byście przy okazji podejmowania jakichkolwiek decyzji, wzięli pod uwagę wszystkie „za" i „przeciw". Warto też informacji o danych rozgrywkach poszukać na sportowych forach lub osobiście przejechać się np. na obiekt, na którym będą odbywały się mecze. Polecamy także zasięgnięcie języka u uczestników. W ten sposób zminimalizujecie ryzyko błędu, które przy tylu możliwościach, jest naprawdę spore.

My na piłkarskim rynku istniejemy już 18 lat. I z każdym rokiem rozwijamy się – szukamy nowych rozwiązań, znajdujemy kreatywne osoby do współorganizacji, w wielu tematach jesteśmy pionierami i wyznaczamy trendy, jeśli chodzi o amatorskie rozgrywki. To powoduje, że w Lidze Fanów gra w tym momencie 60 zespołów, które reprezentują nie tylko stolicę, ale takie miasta jak: Piaseczno, Sulejówek, Tarczyn, Lesznowola, Wyszków, Wołomin, Piastów, Pruszków czy Marki. A przecież w wielu z tych miejscowości również są ligi, a jednak drużyny wolą zagrać u nas, bo wiedzą, że mogą liczyć na coś absolutnie wyjątkowego. Materiały video, zdjęcia, artykuły, opinie, statystyki, wywiady, konkursy, nagrody - to tylko część naszego asortymentu, który z rok na rok się powiększa, bo nie lubimy stać w miejscu.

Liga Fanów to zresztą nie tylko liga piłkarska - to także największe i najbardziej prestiżowe turnieje piłkarskie dla amatorów, na które zjeżdżają drużyny z całej Polski. Halowy Puchar Fanów czy Letni Puchar Fanów to zawody, które z roku na rok przyciągają coraz więcej ekip. Zespoły wiedzą, że u nas wszystko dopięte jest na ostatni guzik, dzięki czemu nie muszą się obawiać, że przejadą kilkadziesiąt lub nawet kilkaset kilometrów na marne.

Reasumując – podejmując decyzję, wybierajcie ŚWIADOMIE. Bierzcie pod uwagę wszystkie aspekty, a nie tylko wysokość wpisowego. Czasem warto zapłacić więcej, ale być pewnym tego, że liga nie upadnie po jednym czy dwóch sezonach. A wtedy znowu wszystko trzeba będzie zaczynać od początku...

 


Zapraszamy na nasz profil na Facebooku, gdzie regularnie zamieszczamy newsy, zdjęcia, czy inne ciekawostki z naszych rozgrywek - www.facebook.com/LigaFanow.6tki

 

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
0 0

EKSTRAKLASA

Wybierz kolejkę:
2 1

I LIGA

Wybierz kolejkę:
1 1

II LIGA

Wybierz kolejkę:
4 0

III LIGA

Wybierz kolejkę:
0 0
Wybierz kolejkę:
5 1

Statystyki kolejki

     

    Ankieta

    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Aby zagłosować musisz wybrać jedną z odpowiedzi