Wczytuję...

LEGIA ENERGY DRINK!

Przedstawiamy Wam naszego nowego partnera – dystrybutora energetyków LFC! Sprawdź szczegóły współpracy.

ZMIANY NA FACEBOOKU!

Na facebooku doszło do dużych zmian. Jedną z ich konsekwencji może być to, że przestaniecie widzieć nasze posty. Sprawdźcie jak się do tego przygotować, aby być z LIGĄ FANÓW na bieżąco!…

LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA…

Masz Telefon, Tablet i aktywne konto Google ? Sprawdź jak łatwo skonfigurować powiadomienia dla materiałów Video z kanału Liga Fanów TV.

ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE

Nie masz zespołu? Chciałbyś zagrać w Lidze Fanów? Uwielbiasz piłkę nożną? Wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom i proponujemy komfortowe rozwiązanie!

LEGIA ENERGY DRINK!
ZMIANY NA FACEBOOKU!
LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA NA YOUTUBE
ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE

HUCZNY KONIEC SEZONU W LIDZE FANÓW!

28
Cze

23 czerwca uroczyście zamknęliśmy kolejną edycję Ligi Fanów. Podniosła ceremonia już po raz szósty odbyła się w Sports Bar & Restaurant przy ulicy Łazienkowskiej 3.

HUCZNY KONIEC SEZONU W LIDZE FANÓW!

Na wstępie chcielibyśmy serdecznie podziękować tym, którzy zjawili się na wielkim finale. Bar pękał w szwach, dla niektórych zabrakło miejsc, ale tego się trochę spodziewaliśmy, bo nie zapominajmy, że w tym sezonie przyjęliśmy rekordową liczbę 60 zespołów, co musiało znaleźć odzwierciedlenie we frekwencji na piątkowej uroczystości.

Zanim jednak rozpoczęliśmy wręczanie nagród, oczy wszystkich obecnych były zwrócone na pokaz barmański. Wspólnie z kolegą przeprowadził go Tomek Gajewski, który kiedyś uczestniczył w naszych rozgrywkach, a dziś jeździ po całej Polsce i pokazuje swoje niesamowite umiejętności. I faktycznie – wielu z Was miało otwarte buzie, gdy butelki latały w powietrzu a następnie miękko lądowały w dłoniach naszych bohaterów. Jeśli kiedyś chcielibyście zobaczyć coś podobnego na swojej imprezie firmowej, weselu czy gdziekolwiek indziej, to zapraszamy do kontaktu z Tomkiem. Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie TUTAJ.

Po pokazie przeszliśmy do najważniejszego. W Wasze ręce zaczęły trafiać zasłużone nagrody – puchary, medale, statuetki, koszulki, szaliki, jak również talony do sklepu sportowego Zina. Rozpoczęliśmy od piątej ligi i tak aż do Ekstraklasy. Wywoływaliśmy przedstawicieli KAŻDEJ drużyny, nie tylko tych z miejsc 1-3 i dla KAŻDEJ był przygotowany pamiątkowy puchar. Na szczęście na palcach jednej ręki mogliśmy policzyć zespoły, które nie odebrały swoich nagród. To samo tyczy się poszczególnych zawodników – tutaj praktycznie wszyscy laureaci zjawili się po odbiór statuetek, a wśród nich nie zabrakło Rafała Michalskiego - najlepszego TurboFana, Igora Petlaka – zawodnika, który wygrał pięć klasyfikacji indywidualnych!, czy Michała Knajdrowskiego – wybranego na MVP Ekstraklasy. A na samym końcu wywołaliśmy nowych mistrzów rozgrywek – zespół TUR Ochota. Fantastycznym akcentem było utworzenie szpalera przez zawodników Ekstraklasy, którzy w ten sposób chcieli uhonorować sukces TURa na 50-lecie jego istnienia. Okrzykom i przyśpiewkom nie było końca.

Gdy emocje trochę opadły, duża część z Was została jeszcze w Barze. Była to okazja do wspólnych rozmów i zacieśnienia kontaktu na linii organizatorzy – zawodnicy. Niemal z każdej strony sypały się w naszą stronę komplementy za kolejną edycję a wszyscy jednym chórem mówili, że choćby dla takich zakończeń, warto wziąć udział w Lidze Fanów. Dochodziły do nas głosy, że piątkowa ceremonia była najlepsza ze wszystkich dotychczasowych i jeśli faktycznie tak było, to jesteśmy z tego powodu bardzo szczęśliwi. Możecie nam wierzyć, że zupełnie inaczej przeżywa się zmęczenie związane z całym sezonem, gdy na koniec tyle osób dziękuje za włożony wysiłek. To motywuje do jeszcze cięższej pracy, a zapewniamy Was, że pomysłów i chęci wciąż mamy pod dostatkiem.

Na naszym FB już jutro będziecie mogli obejrzeć zdjęcia z ceremonii zakończenia. Pamiętajcie, by się oznaczać, dzięki temu wszyscy zobaczą jak fantastycznie potrafi bawić się Liga Fanów. Zachęcamy Was też do obejrzenia materiału video (również jutro), jaki przygotowaliśmy po piątkowej uroczystości. Tutaj liczymy na Wasze polubienia i udostępnienia. Pamiętajcie, że tylko wspólnymi siłami możemy sprawić, że od września, gdy ruszy kolejna edycja, będzie nas jeszcze więcej. To że Liga Fanów jest najlepsza – wszyscy doskonale wiemy. Pora, by była też największa!

 


Zapraszamy na nasz profil na Facebooku, gdzie regularnie zamieszczamy newsy, zdjęcia, czy inne ciekawostki z naszych rozgrywek - www.facebook.com/LigaFanow.6tki

 

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
0 0

EKSTRAKLASA

Wybierz kolejkę:
2 1

I LIGA

Wybierz kolejkę:
1 1

II LIGA

Wybierz kolejkę:
4 0

III LIGA

Wybierz kolejkę:
0 0
Wybierz kolejkę:
5 1

Statystyki kolejki

     

    Ankieta

    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Aby zagłosować musisz wybrać jedną z odpowiedzi